Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Nová nájemkyně

Když nás v domečku opustila naše dlouholetá nájemkyně, hledali jsme za ni s přítelem náhradu. Proč platit vyšší nájem, když nám s ním může pomoct někdo další. Lidí se ozvalo docela dost, a tak jsme jich pár pozvali, aby se na svůj budoucí podkrovní pokoj podívali. Jako první dorazila Zuzana, studentka nějakého humanitního oboru, mohlo jí být něco přes dvacet let.

Nevím, jestli si myslela, že jsme nějací staří manželé, ale oblékla se velice usedle, asi aby nikoho nepohoršila. Pod bílou košilí, kterou měla zapnutou skoro až ke krku, se rýsovala podprsenka, která se jí zařezávala do ramen a zad, poněvadž byla až k prasknutí napnutá z toho, jak se snažila udržet tvar dvěma velkým ňadrům. Džínová sukně, kterou Zuzka zvolila, jí sahala pod kolena a odhalovala její lýtka v tmavých samodržících punčochách. Na nohou měla černé lodičky na vysokém podpatku, které jediné na první pohled vypadaly opravdu sexy. Na druhý pohled ale bylo jasné, že celá potenciální nájemkyně je víc než sličná. Blonďaté vlasy měla sepnuté do úhledného culíku a tvář namalovanou tak akorát.
Před očima se mi vybavilo pár scén, jako když ve filmu koukáte na flashbacky, ale tentokrát to byla pouze tajná přání. Jak se přede mnou pomalu svléká, jak jí rozpouštím dlouhé vlasy a jejich zlatá barva se rozprostírá po jejím hrudníku, jak ji přede mnou přítel ohne a tvrdě do ní zajede!
„V pohodě?“ ozval se Honza, když jsem nejspíš na chvíli ztratila kontakt s realitou. Myslím, že mu bylo jasné, na co myslím, šlo mu to vidět ve tváři. Zuzana ale netušila nic a zajímalo ji pouze nové ubytování. Provedli jsme ji tedy po domě a nakonec jí ukázali její pokoj, který je prostorný, světlý a vybavený moderním nábytkem. Líbil se jí jak pokoj, tak i celý dům se zahradou. Sedla si na postel a zasněně se rozhlížela, nejspíš už se viděla, jak tam s námi bydlí.
Ve slunečním svitu jsem si všimla, že má ve vlasech nějakou trávu nebo něco podobného, a tak jsem se k ní sehnula a jemně jí kousek rostlinky odendala pryč, aniž bych ji rozcuchala. Když jsem nad ní byla nakloněná, cítila jsem její dech ve svém vlastním výstřihu a měla jsem chuť vzít ji za hlavu a zabořit jí obličej do mých prsou. „Děkuju,“ řekla trochu úzkostlivým hlasem a pokradmu se podívala na Honzu, protože se nejspíš styděla, že byl svědkem toho, jak blízko se ocitla mým ňadrům, která jsou obvykle pouze jeho.
Zvedla se z postele a šla se podívat z okna. Když ho otevřela a vyklonila se z něj, stoupla jsem si těsně vedle ní a ukazovala jí, kde parkujeme a další zajímavosti. Když se otočila zpátky do místnosti, stál Honza blízko ní, otočila se tedy zpět na mě, ale i já jsem byla jenom kousek od ní. Byla v rozpacích, a tak jsem udělala první krok, vzala její ruku a dala si ji kolem svého pasu. Voněla tak příjemně, že jsem měla chuť ji celou objet nosem a pouze si užívat její parfém. Dívala se mi do očí a trochu jimi těkala na mého přítele, zřejmě nejistá, jestli chce nebo nechce to, k čemu se schylovalo.
S tím jsme jí dokázali pomoct. Dovedli jsme ji zpátky na velkou postel, kam si sedla, já jsem si k ní klekla a začala ji hladit po nohou, nejdřív jenom po lýtkách, pak jsem postupovala výš, až jsem se dostala pod její sukni, kde jsem cítila její pevná stehna. Honza si sedl za ni a líbal ji zezadu na krku. Její culík ho šimral v obličeji, ale nevšímal si toho. Radši dovolil svým dlaním, aby Zuzku zezadu objaly, a uchopil ji tak za její prsa, aniž by ji přestal líbat na šíji.
Já jsem se mezitím dostala až k jejím kalhotkám, které na rozdíl od jejího ostatního oblečení cudné nebyly. Bílá krajka byla poddajná, Zuzka automaticky rozevřela nohy a dovolila mi, abych se dotkla jejího nejcitlivějšího místa. Honza zatím rozepínal jeden knoflík od její košile po druhém a zezadu z výšky se jí díval do výstřihu, který se postupně rýsoval před našima očima. I podprsenka byla tvořena hlavně bílou krajkou a hrudník se Zuzaně zvedal a zase klesal s tím, jak začínala stále více oddychovat. Než jí Honza košili sundal, pohrávala jsem si s jejím místečkem slasti. Prsty jsem jí rejdila všude, kam jsem přes kalhotky dosáhla, a nakonec jsem zajela i do ní, načež se na posteli posunula k jejímu okraji, aby mi byla blíž, a lehla si na záda.
Pokračovala jsem tedy v jejím dráždění a pomalu jsem jí sundávala sukni a posléze kalhotky, takže už jí zbyly pouze samodržící punčochy a podprsenka. Byla to sexy kombinace. Honza se mezitím svléknul a využil toho, že má Zuzku na zádech, k tomu, aby jí do pusy strčil svou objemnou chloubu. Udělal to čelem ke mně, abych nepřišla o pěkný výhled. Mezi nohama mi zacukalo, když jsem viděla, jak jeho pták mizí v její puse, a chvíli jsem tuhle scénu jenom pozorovala.
Pak už jsem to nevydržela, svlékla se taky a políbila svého přítele, zatímco jeho pták pořád klouzal v Zuzčiných ústech. Vydávala při tom slabé vzdechy a já jsem se rozhodla, že její dmoucí ňadra vysvobodím z podprsenky, a tak jsem jí ramínka sundala z rukou a ňadro jedno po druhém vyndala z košíčků, ale podprsenku jsem pod nimi nechala zapnutou. Prsa jsem jí začala líbat a přitom se třela o její stehno a svým kolenem jsem dráždila ji.
Po chvíli si Honza lehnul na záda a Zuzka čekala, co bude dál, ale protože já ho můžu mít, kdy se mi zachce, dopřála jsem mu ji, a tak na něj nasedla zády k němu a pomalu se na něm vozila, zatímco on ji držel za boky. Já jsem si užívala, jak její prsa poskakovala přímo přede mnou a čas od času jsem se sklonila, abych si jazykem pohrála s Honzovými koulemi, které Zuzka pravidelně stlačovala svou vahou. Rukama jsem jí dráždila bradavky a mačkala prsa, která se mi do dlaní ani nevešla celá.
Pak jsem se přesunula na postel k Honzovi, klekla si na kolena a opřela se o lokty a Honza neváhal a vnořil se do mě zezadu. Za tu dobu jsem už byla úplně mokrá a nedočkavá a už jsem potřebovala, aby mě pořádně ojel. Zuzka si stoupla za něj a podobně jako předtím on ji, líbala ho na zádech a hladila rukama na vypracované hrudi. Honza mě vzal za vlasy a přidržoval si mě prohnutou v zádech, zatímco druhou rukou mi občas dopřál plácnutí po zadku. Zuzka se nakonec rozhodla, že si také před Honzu klekne na všechny čtyři, a tak nás začal střídat. Pár přírazů mně, pár přírazů jí a takhle pořád dokola.
Potom si nás obě přitáhl a Zuzce poručil, aby si lehla nade mě, takže zatímco já jsem ležela dole na zádech, ona se ke mně přitiskla svými ňadry a Honza nás opět mrdal jednu po druhé, střídal naše díry a my jsme se se Zuzkou líbaly a hladily a užívaly si té slasti, když jsme se jedna či druhá dostala na řadu a mohly jsme v sobě pocítit jeho tvrdého ptáka.
Po nějakém čase jsem si sedla na okraj postele, Zuzka si přede mě klekla a Honza se postavil za ni. Jakmile se uvelebila na zemi na huňatém koberci, přitáhla jsem si její hlavu do svého rozkroku a nechala ji, ať mě líže tak, jak to umí udělat jenom holka holce, protože přesně ví, jak to máme rády. Honza si ji chytl zezadu za boky a zase ji začal šukat, takže jsem i já cítila, jak surově se do ní noří a jak její obličej každou chvíli zatlačí víc do mě. Po chvilce jsem se celá nadržená už ničemu nebránila a nechala orgasmus, ať projede mým tělem. Odstrčila jsem Zuzku a její hbitý jazýček a chvilku si ten moment jenom užívala, zatímco jsem slyšela, jak i oni dva pokračují v přírazech a užívají si celou situaci stejnou měrou.
Když mi v ní přestalo cukat, nechala jsem Zuzku, aby si před Honzu klekla na kolena, tentokrát čelem k němu, a ruce jsem jí pevně chytla za zády, takže se nemohla bránit. Honza na nic nečekal a strčil jí ptáka hluboko do krku a já jsem se na ni přitiskla zezadu, takže nemohla ucuknout. Sledovat ho, jak si užívá, když se Zuzka snaží sát mu jeho ptáka, ale zároveň skoro nemůže dýchat, bylo vzrušující a hned jsem dostala chuť na další vyvrcholení. Honza zřejmě taky, a tak si mě položil na postel a rychle ho do mě vrazil, zatímco Zuzce přikázal, aby čekala na kolenou vedle něj. Jakmile byl připraven, vytáhl ho ze mě a posledních pár pohybů ruky stačilo k tomu, aby jí postříkal její obrovská prsa. Pak ji nechal, aby mu olízala jeho ptáka a užíval si tu náramnou chvíli. Já jsem se mezitím na posteli při pohledu na ně ještě jednou udělala a vzrušení stále neuvadalo.
Honza si lehl na postel a nechal nás, ať si spolu se Zuzanou ještě trochu pohrajeme, aby ani ona nepřišla zkrátka. Sledoval nás, jak jsem ji lízala a jak se naše ňadra pohupovala a čas od času natáhnul ruku a hladil nás nebo nás poplácával. Když si svoje užila i Zuzka, lehli jsme si a všichni tři jsme odpočívali. Konečně jsme si splnili sen a zkusili to ve třech. Někdy stačí zavřít oči a uvěřit…
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Zavři oči a věř“.

16 reakcí na „Nová nájemkyně“

Zatvaram oci a pevne verim na to, co som prave precital a snivam so zavretymi ocami o… o… – aj predstavujem si, vyfarbujem si v zivych farbach, verim, verim, znovu si predstavujem…tie teple pramene islandske!!! :-D

[3]: Zrovna jsem se chtěl zeptat :D
Ale on to nakonec byl zřejmě jen sen, soudě podle poslední věty. A taky podle Zuzčiný reakce, když jí k tomu stačil pohled na parkovací místo a ruka okolo pasu :-D

Wau, po delší době zas jeden userčin peprný příběh a ještě takhle vymazlený a vygradovaný. Krásně jsem si to čtení užil, opravdu nádhera, dostalo mě to. ;-)  :-)  :-)  :-)

[1]: V nich jsem ještě nebyla! :-?

[2]: Toho bohdá nebude.

[3]: Nejdřív jsem měla na konci větu, která na tohle odpovídala, protože mi bylo jasný, že se čtenáři zeptají, ale nakonec jsem ji smazala. Kdyby to ale bylo na mně, rozhodně bych takovou couru nenechala bydlet ve společný domácnosti s mým přítelem :-D

[4]: Zapomínáš, že měla na blízku nás, takže byla celá omámená! :-P

[5]: Tak to jsem moc ráda, že to funguje i na někoho jinýho, než komu to bylo primárně určeno :-)

[6]: To vůbec nevím, jak si vyložit :-x

[7]: Vždyť ty moc dobře víš, že mě tvé erotické příběhy odnášejí na křídlech nadržených Pegasů do Světa voňavé touhy a bezmezné blaženosti. :-P  :-D  :-D

Koukám, že po dlouhé době dlouhý příběh. Krásné počtení. 🙂 Zlehka mi to připomíná jednu mou touhu, která se ale nikdy neuskuteční. H. by určitě proti nebyl, ale R. by s tím jistě problém měla. :-D

Je to samozřejmě romantické a napínavé, ale obávám se, že tím článkem trošku porušuješ pravidla blogu.cz – a sice podmínku 3.3, v níž se jasně praví, že příspěvek nesmí obsahovat pornografické prvky.

Nějaký poctivý uživatel by tě měl nahlásit, jinak to budu nucet udělat sám! :-|

[13]: Žertuju. 🙂 Nicméně upozorňuji tě pro tvé vlastní dobro. Aby za tebou jednoho krásné rána nenaklusala police a ty nešla bručet. V Kocourkově u Švejků je všecko možné. :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *