Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Dnes jsem chlap – večer

Probudila jsem se, už byla tma a blondýnka nikde. Bylo mi to jedno. Přede mnou je dlouhý večer, v jehož průběhu sbalím jinou kočku. Že bych zkusila nějakou zrzku? Pořád se o nich mluví, tak by bylo třeba vyzkoušet, jestli opravdu stojí za to.

Mám nesmírnou chuť si zase pohrát s novým nářadím, které mám pro dnešek mezi nohama, ale ovládnu se a ušetřím si síly na nějakou pěknou ženu. A že jich je! U baru jich sedí hned několik. Sice si povídají mezi sebou, ale jako žena v mužském těle se do jejich hovoru určitě dokážu zapojit. Vybrala jsem si dvojici asi třicetiletých dlouhovlásek. Jedna z nich má ohnivě červené vlasy a pihy na celých ramenou, jež má odhalená díky korzetovému topu. Už teď se netěším, jak budu jednotlivé háčky rozepínat. Na tu druhou dívku se už sotva podívám, nezajímá mě.
U mě doma se jdeme osprchovat a vzájemně se nejdřív svlékáme. Zrzka je tak hubená, že jsem ty háčky zepředu na korzetu ani nemusela rozepínat. Přetáhla jsem jí ho přes hlavu. Vyvalily se na mě její prsa s tmavými dvorci a malými bradavkami a mně se ihned postavil. Ve sprše jsem jí pod teplou vodou začala lízat bradavky a nasávat je do sebe. Můj penis se pořád otíral o její podbřišek a mně se zdálo, že z toho asi zešílím. Nemohla jsem se jí dočkat. Pihy měla po celých zádech a její pokožka byla jemná a mladá. Líbaly jsme se a ona si mě chytila a už už si klekala, aby mě pod dopadající vodou vzala do úst. To jsem ale nechtěla, tahle žena si zasloužila o dost víc než blondýna ke zkrácení odpoledne.
Z koupelny jsem zrzku odnesla v náručí do postele a položila ji tam na záda. Byla nádherná. Pohled na takhle povedené ženské tělo musí potěšit každého. Nemohla jsem jí nelíbat každý kousek její bytosti. Nakonec jsem jí rozevřela kolena a přisála se na její citlivé místečko. Nevím, jestli to bylo tím vzrušením, ale chutnala báječně. Měla jsem chuť ji lízat, dokud zase nebude suchá. Můj pták byl ale tvrdý jako beton a já už mu chtěla ulevit.
Pomalu jsem jí od dírky až po poštěváček projížděla svým žaludem. Trochu vzdychala a byla náramná, jak na mě zespodu mrkala. Něžně jsem do ní vstoupila a málem jsem se hned udělala! Tak takhle chutná ten pocit, když poprvé vstoupíte do ženy. Byla jsem u vytržení. Nejradši bych tu chvíli natáhla navždycky. Chtěla bych si lehnout na její měkkou hruď a zůstat v ní napořád. Zrzka se ale začala kroutit a dorážela na mě. Párkrát jsem do ní prudce přirazila a sledovala, jak jí skáčou ňadra. Vzala jsem je do dlaní a přitiskla k sobě. Vždycky jsem chtěla udělat to, co dělají muži ve filmech, a tak jsem se k jejímu poprsí sklonila a vrazila do něj svůj obličej. Nádhera! Kdybych tam mohla dýchat, zůstala bych takhle déle.
Nakonec jsem se ale vzpamatovala a donutila zrzku, aby si přede mnou klekla na všechny čtyři. Ten zadeček! Zdobila ho roztomilá hnědá piha a já jsem se neovládla a zase jsem ji zezadu začala lízat. Nos jsem měla zabořený mezi jejími půlkami a rukama jsem jí je roztahovala od sebe. Teď už kvílela docela nahlas a mě to hrozně rajcovalo. Zvedla jsem se a pomalu jsem se jí snažila proniknout do zadečku. Nešlo to, a tak jsem si ho smočila v její druhé dírce, abych se hned zase pokusila proniknout do análu. Trochu jsem přitlačila a najednou jsem tam vklouzla! Proboha! Udělala jsem se při prvním přírazu. Nešlo to zastavit. Opustila jsem její útroby a nechala ji, aby se ke mně obrátila čelem. Když viděla, že jsem to nevydržela, začala se přede mnou hladit a za chvíli se sama udělala. Svoje vlhké prsty mi strčila do pusy a já je s radostí olízala. Mezitím se mi znovu postavil a já ji nechala, ať si na mě nasedne. Jen tak si ležet a nechat se omrdávat, to byla pohoda. Držela jsem tu krásku za boky a nepokrytě jí zírala na hrudník, na který jí čas od času spadl pramínek červených vlasů. Přetočila se na mně a zády k mému obličeji teď předváděla dokonalé přirážení. Když jsem před sebou viděla její zadeček, neudržela jsem se a vystříkala jsem jí i druhou dírku. Hned to poznala a využila posledních pár přírazů, pomohla si rukou a udělala se ještě se mnou uvnitř.
Z večera se už dávno stala noc a já jsem s radostí usnula vedle téhle bohyně.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Jeden den v cizím těle“.

33 reakcí na „Dnes jsem chlap – večer“

Zajímavá ale opravdu velmi zajímavá exkurze! Myslím že kdybys napsala knihu smetla bys 50 odstínů nudné šedi z pultů. To jsi zpovídala muže že máš tak skvělý přehled jak jim je, co cítí? ;-)

[1]: Těší mě to moc, ale myslím, že od tebe bych se měla co učit 😉

[2]: Tvoje komentáře fakt miluju, díky! Jó ženy, to je nádhera!

[3]: … chápu to dobře, že si jenom děláš reklamu na svůj blog? Kdyby se nejmenoval tak, jak se jmenuje, i bych tam zašla. Tvoje jméno zní lákavě.

[1]: 50 odstínů neznám, ale v Lady Fuckingham to tak nějak je (a k tomu navíc sado maso).

Obdivuji muže, co z jednoho vyvrcholení dovedou hned přejít k dalšímu intimnímu styku. Jako kdyby natáhli péro v mechanických hodinách :-)

A když už "máš" ty zkušenosti z obou těl, v kterém se cítíš líp?

[5]: Nepochybuju o tom, že by toho bylo dost.

[6]: Lady F jsem četla asi před deseti lety poté, co mi to půjčili dvanáctileté děti :D I od mladších se člověk může přiučit 😉 Takové muže taky obdivuju. No v ženském! Ať už jsem v něm jako žena, nebo ať už do něj pronikám jako muž :-D

Tak je polnoc, ale teplota stále okolo 30°, pot mi steká ako vodopád a myslim si, že sa niekomu ešte niečo také chce!
Ja by som momentálne len chlastal a sprchoval sa. Dobrú noc, ak je to vôbec možné v tejto horúčave. Ešte tak zahrať si šach, pri tom sa človek nemusí moc hýbať…

[6]: A takového jsem tedy ještě nepotkala… asi proto že se vyskytují snad jen v pornoprůmyslu a tam se zas nepohybuju já. Možná tak leda nějakej kterej by měl dlouhodobej půst, šíleně se zamiloval a děsně se na to těšil. Pak možná.

[8]: A vy neočekáváte bouřky? My jo, už se těším 🙂

[9]: Pan P je mi jedno, snad tě znám i odjinud 😉 V knihovně Lady F určitě mají, přisoudili ji samotnému Oscaru Wildeovi! 🙂

[7]: A tobě bylo 13, ne? :-)
Jj, v ženském těle je fajn.

[10]: Koupil jsem ji asi před dvěma roky v Levných knihách za pár korun. Minulý týden jsem byl ve Zlíně a ještě ji tam mají, musí se ale hledat v oddělení Klasická literatura :-), právě kvůli Oscaru Wildeovi [13]:

[16]: (ad 15) No konecne! Uz som si zacal mysliet, ze Userka nie je len "chlap", ale ze si nieco ako "nadsamec". (Alfred Jarry? Kral Ubu?) Komplexy sa zacinali hlasit! A znovu a znovu sa ukazalo – ako vzdy! – ze zena, hlavne v muzskom tele, toho vydrzi daleko daleko viac, nez ubohy samecek… :-(

[13]: Ani nie – burky prisli bez cakania, ale stali zato! (Dokonca bohuzial aj s dvomi mrtvymi a stovkami zatopenych pivnic. Asi na 20'000(!) bleskov napocitali a dokonca letisko bolo kvoli tomu na hodinu uzavrete.) Ten prival vody mi usetril trhanie bazovych kvetov a vyrobu sirupu z nich, nemam teraz z coho, vsetko je na zemi ako sneh.

To jsi zvolila na téma týdne nebezpečný  děj, asi hodně čtenářů nezůstalo suchých, i když nešlo o slzy z očí… zase dávám palec nahoru, jsi skvělá…

" Řeknu vám, – já bych brečel!
… říkám si :   Dnes jsem chlap večer  !

… tu najednou zjistím ( ? ) …jsem děvče !!
Proboha !… není tu !  nikde tu není !!"

" Pořádně prohledej ochlupení !"
…diví se opilci  v záchodu  krčmy
Křičí kdos :  " Baterku !  baterku strč mi !"
Hoch natolik zděšen, že stojí jak tupec !

" Poslechni příteli ?  měl jsi jej vůbec ?"

" Jistěže !…to není… k uvěření !"
… v mužích již klíčí podezření !

" Zkusím se podívat pod postelí !"
vykřik hoch, odběhl v kalupu …
( domů jde – prohledat chalupu ! )

Už kolikrát jsem přemýšlela, co bych v mužskym těle dělala. A jsem si jistá, že bych si chtěla zachovat mužské myšlení, ale chtěla bych všechno cítit tak jako oni. V hlavě i na těle. Ale tohle je božsky napsaný 🙂 tuším, že někde najdu i ráno a večer? 🙂
A jak to popisuješ.. přijde mi, že to psal spíš kluk s koncovkou -a, než aby sis to mohla všechno vymyslet. Když si tak vezmu, jak se ten můj vždycky tváří při různých..činnostech.. (teda, naštěstí jsem ho nikdy neviděla s jinou, tak zas ne, aby to bylo správně pochopeno :D).

[30]: Jasně, v rubrice "témata týdne – erotika" najdeš i ráno a odpoledne 😉 Na noc už jsem neměla sílu :D Díky, jsi hodná 🙂 Naštěstí chlap píšící s koncovkou -a nejsem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *