Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Dnes jsem chlap – odpoledne

Hned před domem je pro tebe náhle všechno jiné. I když víš, že jsi ve skutečnosti heterosexuální žena, máš najednou nutkání dívat se kolemjdoucím slečnám do výstřihů, prohlížet si jejich hladké nohy a nejradši by ses za nimi i otočila a lačně pohlédla na jejich oblé zadečky.

Tmavé brýle to spraví. Teď se můžeš vynadívat do sytosti. Jenže nasycenost nepřichází. Touha se stupňuje a ty se nemůžeš dočkat, až ochutnáš ženu tak, jako předtím muži ochutnávali tebe. Ještě předtím máš ale další touhy.
„Chci, abys mi ho vykouřila!“ toužebně rozkážu blondýnce, která mi klečí u nohou a obrací ke mně svůj zrak. Je nahá, protože jsem ji předtím svlékla. Moje nová část těla se mi postavila hned, jak jsem za námi zavřela dveře od bytu. Teď tahle moje prozatímní součást trčí do výše a já vím, že za moment poznám, jaké to je, když proniknete do něčích úst, ne-li přímo do krku. Dívka otevře ústa a jazykem mě okusí. Cítím, jak mi po mé špičce rejdí jazykem a sem tam pociťuju, jak se o mě otřou i její rty. Rukou mě chytne tam, kde bych včera měla jenom dírku, a já jsem úplně v její moci. To už mě jazykem obemyká ze strany a svírá mě mezi ním a horním rtem. Razí si cestičku od kořene až po vrchol a zase zpátky. Rukou mě pořád hladí a masíruje, a když se podívám dolů, naskytne se mi pohled na její plná ňadra, která se jí mírně pohupují, podle toho, kam zrovna směřují její ústa, jež jsou plná mě.
Potřebuju převzít kontrolu, už dál nechci být v její moci. Uchopím ji za hlavu a prudce ji zakloním. Ústa jí zůstanou otevřená a já po jejím jazyku vklouznu, co nejdál to jde. Ten pocit nadvlády je úchvatný. Takhle to udělám několikrát, ale naposled si její hlavu podržím těsně u sebe. Má mě v sobě celého a nemůže se odtáhnout, protože ji za vlasy držím tak pevně, aby se ani nehnula. Po chvíli ji nechám nadechnout a přimáčknu ji níž, aby mi olízala nejcitlivější mužské místo. Je perfektní, jak se pode mnou snaživě pachtí. Zadeček má vystrčený, a kdybych na něj dosáhla, plácla bych ji přes něj. Několikrát. Je ale moc daleko, a tak si vystačím s jejími dlouhými vlasy, které mám obtočené kolem dlaně. Opět jí vklouznu do úst a začnu přirážet. Cítím, že se brzy udělám, ale už není na co čekat. Chci to hned teď. Ucítím tam dole škubnutí a už tak naplněná ústa jí přetečou a moje šťáva kape na její hruď. Jsem vyšťavená a usínám.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Jeden den v cizím těle.“

25 reakcí na „Dnes jsem chlap – odpoledne“

Probírám se v duchu svými běžnými odpoledny a říkám si, že se dnes po zralém uvážení nepřidám k Saturninově kanceláří pro uvádění příběhů na pravou míru :-).

Souhlasím s Janou, absolutně věrohodné. Inu, jak se říká. Každý muž má v sobě kus ženy a každá žena má v sobě kus chlapa. I já se těším na tvé večerní zážitky v mužském těle. ;-)

[1]: Odpolední spánek je prej zdravej! Musím sesbírat síly na večer 😉

[2]: Dík, jsi hodná 🙂 Spíš bych se od pánů ráda dozvěděla nějaký novinkový podrobnosti.

[3]: Rozkaz! 🙂

[4]: Počkej! Jako že je to přehnaný, jo? :-P

[5]: No, já v sobě kus chlapa mívám hodně ráda! :-x :-D

[6]: Bohužel, ta blondýna sloužila jenom pro moje potěšení a je mi úplně jedno, jak se při tom cítila ona. Večerem ano, nocí už asi ne. Pavel? Toho nečtu, ale nejspíš vím, co myslíš, a není mi z toho nadrženě.

"Jsem vyšťavená a usínám." Suprový závěr :-D (snad nevadí, že tě takhle na noc zaměstnávám komentářema).
Takže ty jsi na blondýnky a zrzky, jo? :-D

[18]: Naopak, nejradši mám brunetky :D Zrzky se mi tak nějak "zhnusily" tím jejich nekonečným opěvováním v posledních letech. A blondýnku jsem měla nejlepší kamarádku, a tak si je nějak neumím představit jako sexuální symbol o:) Jaký máš vlasy ty? 🙂
Jsem poctěna, že mě zaměstnáváš komentáři 😉

[19]: Pokud se dá počítat ta černá, která tam kdysi byla nabarvená, tak černý. Ale už 4 měsíce jsem s tím nic nedělala, takže je to u hlavy dost vyšisované od sluníčka :-P Přírodně brunetka :-D

A bacha na porcelánku, aby si nemyslela, že se ti nelíbí :D Mám pocit, že má červený vlasy..

[20]: Jo, má červený, ale to nepočítám do zrzek. Do těch počítám jenom ty přírodní opravdu zrzavý vlasy. Červený a podobný obarvený, to je úplně jiná kategorie. Porcelánku samozřejmě můžu… hned bych s ní něco provedla, kdybych se nebála toho jejího Vlka 8-O  :-D
Necháváš si tu černou odrůst? To jsem taky zažila. Když vidím ty fotky z tý doby, je to hrozný :D

[21]: Tak v tom případě je vše v pořádku 🙂 Na Vlka bych skoro zapomněla, dlouho jsem u ní nečetla.
Nooo, nechávám. Jak se to vezme. Zatím ano a naštěstí to nevypadá šeredně – zatím a doufám :-D Nerozhodla jsem se, jestli tu barvu obnovím nebo ne. Zatím se mi nechce platit za stahování :-P

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *