Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Dnes jsem chlap – ráno

Jen jeden den jsem byla mužem, ale stálo to za to! Která z nás by nechtěla vědět, jak chlapy bolí kopnutí mezi nohy? A která by nechtěla zažít ten pocit, kdy nikdo neproniká do vás, nýbrž vy si razíte cestu do ní…?

Kolikrát jsem si při sexu představovala, že já jsem ta, kdo má tu pomyslnou nadvládu. Co si budeme nalhávat, i když je holka nahoře, stejně je to muž, kdo ji dobývá. Zevnitř. Tempo a hloubku si sice žena může určit, ale je nabodnutá na něm.
A najednou se něco stane a ty se ráno vzbudíš jako muž.
Pokrývka se divně zdvíhá a ty zjišťuješ, že ti mezi stehny něco přibylo. Na omak je to tvrdé a stačí jeden dotyk, abys pocítila touhu. Víš, co máš dělat. Obemkneš ho v dlani a pomalu po něm začneš přejíždět. Směrem nahoru přidáváš tlak a směrem dolů zase svoje sevření povoluješ. Pohladíš i další dvě části, které jsi nikdy předtím neměla. Za nimi objevíš místo, které tě podivně láká. Když na něj zatlačíš, cukneš sebou. Slastí. Vrátíš svoje prsty na svou vlastní špičku, a protože je celá vlhká, přejíždíš si po ní bříšky svých prstů. Ranní paprsky se prodírají mezi závěsy a ty už nechceš na nic čekat. Stiskneš v ruce novou část svého těla a rychle kloužeš nahoru a dolů. Deka už dávno spadla na zem a ty víš, že už nestihneš sáhnout po kapesníčku. Na břicho ti dopadá vlastní šťáva a pár kapek končí až na tvé hrudi. Vyvrcholení bylo krátké, ale intenzivní. Nečekalas, že bude tak rozdílné od toho, na které jsi zvyklá.
Jsi ale spokojená. Den v novém těle může začít. Sprchou. A pak už hurá za slečnami.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Jeden den v cizím těle.“

19 reakcí na „Dnes jsem chlap – ráno“

[8]: Je to představitelné!
Jak userka, tak i já a ostatní zde komentující /např. Akim/ si to představit dokážeme, musíš zapojit svou fantazii, pokud ji máš…, je přeci úžasná! ;-)  :-)

Hezky krátké a rozhodně bych si po přečtení tohoto článku chtěla přečíst další.
Druhý odstavec? souhlasím.
Jak se můžeš tak dobře vžít do muže, že i muži ti píšou, jak je to přesné?
Mimochodem, jdu na poledne 🙂

[17]: Taky chceš mít nadvládu? 🙂 Mám extrémně vyvinutou empatii, kromě toho, že to pro mě znamená, že se dojmu nad každou kravinou, tak to zřejmě značí i to, že si dokážu představit, jak funguje mužská onanie :-D Což je v životě hrozně důležitý :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *