Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Mokrá, ačkoli netekla voda

Mně bylo dvacet, příteli třicet a jeho bráchovi čtyřicet. Budoucí švagr by věkem mohl být můj otec. Vlastně byl jiná generace. Přesto jsme si spolu rozuměli a často se něčemu smáli.

Jednou jsme se zase zapovídali v kuchyni, kde jsem čekala, až se po prohýřené noci konečně vzbudí můj přítel. Přespával u nás zrovna i švára, jak jsem mu už od našeho seznámení říkala. Protože minulou noc moc nepil, vstal brzo a přišel za mnou do kuchyně. Kecáme a smějeme se, když vtom zjistím, že neteče voda. Lomcování s pákou od kohoutku nepomohlo, a tak si klekám na čtyři a koukám pod dřez, jestli náhodou nezjistím, kde je problém.
Přes zadek mě pleskne něčí ruka. Samozřejmě se leknu, ale v mysli se mi objeví jen obraz mého přítele. Nejspíš se už probudil a přišel se nasnídat. Vysoukám se zpod linky a ještě na kolenou se otočím. Půl metru od mé tváře se tyčí chlouba mého budoucího švagra, jehož oči na mě vyčkávavě hledí.
„Tohle nemůžeme!“ překvapeně pípnu, ale moje tělo nesouhlasí. Bradavky už mi dávno ztvrdly a teď se rýsujou pod pyžamovým tílkem. Mezi nohama mi to zacukalo a právě se ze mě dere šťáva, která touží pokrýt každý kousek toho mužství před mým obličejem.
Švagr mě chytá za hlavu a já automaticky otevírám pusu. Co to dělám? Podívám se nahoru do těch očí plných očekávání a najednou mám plnou pusu a tlak dopadá až na mandle a krk. Na spodní ret mi narazí švagrovy koule a oči mi začínají slzet kvůli dušení se. Tlak na mou hlavu ale nepolevuje ještě několik dalších sekund. „Ááach!“ nadechnu se rychle, ale to už ho zase cítím ve mně, jak mi klouže po jazyku svou spodní stranou a jeho špička naráží až do krku. Hlavu mi drží oběma rukama, ale přiráží si sám. Šuká mě do pusy, já se zalykám a přemýšlím jenom nad tím, abych se nepozvracela.
Když mě konečně pustí a já otevřu oči, dopadne mi na tvář a do vlasů jeho semeno. Skloní se ke mně a já čekám, že mě políbí, ale akorát mě chytne za bradu a zašeptá: „A teď si jdi za bráchou, ty mokrá děvko.“ A já jdu. Beze slova opustím kuchyni, zamířím do koupelny, kde se dám do pořádku, a otevírám dveře od ložnice.
Přítel už se s ranní erekcí převaluje na posteli a je očividně rád, že mu s ní přicházím pomoct. Svlékne mě a neodpustí si poznámku o stavu mého rozkroku: „Vidím, že už se mě nemůžeš dočkat?!“ Jedním prudkým přírazem do mě vstoupí a mrdá mě ve stejném rytmu jako před chvílí jeho bratr. Zase se mi chce zvracet, ale ležím na zádech, a tak ten pocit potlačím snáz. Přítel boří hlavu do mých skákajících prsou a já jsem ráda, že už mu nevidím do očí.
Naše šťávy se právě zředily samy se sebou a já dostávám láskyplný polibek. Jeho jazyk mi rejdí tam, kde ještě před pár minutami klouzal pták jeho bratra.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Z generace na generaci“.

56 reakcí na „Mokrá, ačkoli netekla voda“

Chyba mi tu jeden technicky detail: V kupelni teda voda tiekla? Neislo o poruchu v celkovom privode vody alebo o zastavenie pritoku vody kvoli neplateniu uctu, oder?

Inac pekna tema na diplomovku, ale ked hovoris, ze bola o inom, zostava len povzdych…

Zaujimava by bola aj klasifikacia jednotlivych ucastnikov manipulacie s tekutinami.

Chvíli jsem tě podezříval, že to bude zase nějaký dvojsmysl, ale potěšila si mě a pěkně ses do toho opřela. Další plus máš za ranní erekci, je vidět, že mužským potřebám skutečně rozumíš. ;-)
A dokonce je tam trocha té romantiky v podobě láskyplného polibku. :-)

Když jsem četla "jen" ten název, napadlo mě zda-li nerodíš? :-D :-D
Ale má to grády userko, odvázala jsi se tedy festovně – faktem je, že jsi se s tím tedy skutečně nepárala! :-D
Z jednoho na druhýho a zase naopak, tedy myslím další ráno (možná?) :-D  ;-)  :D

[6]: Ideály už mám dávno za sebou. Dalo by se říct, že to je "životní zkušenost"! Tedy zkušenost prožitá životem, neber to zase jinak Akime.
Apropo, ty máš ještě 18 let jistotu ranní erekce, která je u mužů nad 55 let? Hm…, takovýho starýho Guru tady už jednoho na Blogu máme viď userko? :-D  :-D  :-D

[7]: Aha, asi jsem tě špatně pochopil, omlouvám se, četl jsem do věku 55, místo od věku 55. Hele, u mě to tedy bude asi obráceně. Já budu mít do 55 jen tu ranní a od 55 tu celodenní. Budu čilý kmet, nebo bude prd, to se ještě uvidí. :-P

[9]: Mně to bylo hned jasné, že jsi nečetl pozorně a že nejsi žádný 70letý blogový Guru! :-D Znám tě z komentářů u Kiki a Porcelánový panny a userky, vím, že jsi mládě! ;-) No a jestli budeš mít od 55 let celodenní, tak to už si tě na netu určitě zvědové zaregistrovali do Knihy erotických (nebo exotických) sexy seniorů. :-D  :-D  :D

No vida. A já jsem si o sobě vždycky myslel, že jsem prase. Tak asi nejsem. Je to zřejmě normální vzorec sexuálního chování. To se mi teda ulevilo. ;-)  :D

[3]: Je známá věc, že ženy se chtějí milovat večer, zatímco muži ráno 😉 To ví přece každý malý dítě! :-D

[4]: Dej pokoj s rozením! :D Akim je naštěstí mladej kanec 😉

[8]: :D to musela bejt zábavná prezentace.

[12]: Podle tohohle normálního vzorce sexuálního chování to teda chápu tak, že běžně dusíš partnerku penisem? 🙂

[13]: No jo, špatně jsem to napsala, mělo být "můžou" mít 24 hodin denně! Zatímco po 55 jsou rádi za ráno! Samozřejmě, jsou výjimky, vím…! :-D  ;-)

[16]: Malkieli, tak si říkám, že tuhle otázku  může skutečně položit jen muž. Jen ten, kdo to nikdy nezkusil! :-D  :-D  O_O

[19]: Tak promiň, nezajímám se o stáří blogerů, tohle na sebe prozradil Akim, jen jsem se domnívala, že by to tak bylo s tím vaším věkem.
Beru tedy vše zpět a držím palce při vzájemné vaší spolupráci! :-P  ;-)

[19]: ÓÓÓ, děkuji velmi. Takže bychom žili jen erotikou a nespoutaným sexem? Myslím, že bych tě brzy omrzel. Leda, že bychom jsme do postýlky občas pozvali i někoho třetího, případně i čtvrtého atd… :-P  :-P  :-P :D  :D  :D

[2]:No jednoducho, po ľudovo slovensky: "Kerý z bratov bol halt lepší?" Resp. "čo lepšie chutilo"? Alebo aj – dodatočná otázka – aké boli potom raňajky? (Snídaně, pozn. prekl.) A tak vôbec. Kto má teraz lepšie výhliadky, aký bude ďaľší vývoj spolužitia.

Všetečné otázky voyuerského rázu, alebo vyšetrujúceho psychiatra… ;-)

Být tam ještě další mužský příbuzný, mohla mít třísměnný provoz 🙂  

[14]: Nejlepší je to po ránu, ale kdo má problémy s usnutím, tomu by se dal doporučit večer.

[17]: A ani to nikdy zkoušet nehodlám. ;-)
Apropó, když mi to nejde ráno, ale večer stále výborně, znamená to něco? Podle výše uvedené teorie, že muži chtějí ráno a ženy večer, bych se jako měl měnit v ženu, nebo co? ;-)  :D

[25]: Jéé, ta tvoje se má! 🙂

[24]: Nejlepší je to ráno i večer 😉

[23]: Ty jsi tak zvědavej! 🙂 Jo takhle, já myslela "klasifikace" ve smyslu třídění, ne ve smyslu hodnocení :D Já bych to radši nehodnotila, ale samozřejmě z lásky je to nejlepší :D Jenže když toho, koho miluješ, podvedeš, pořád to může bejt tak krásný jako předtím?

[22]: Není problém. Takže kdy a kde?

[20]: Díky! Starší je tak pro Porcelánku, ale pro nás s Kikou těžko, my už víme, že věk není to nejdůležitější 8-)

[39]: Já teda nevím, ale většina lidí má svoje ústa vybavena žvýkacími svaly, které například umožňují i to, aby ústa zůstala zavřená.;-)
Navíc tyto svaly umožňují stisk čelistí o síle zhruba 70 kilogramů. Není tedy vůbec pravděpodobné, že by takovou sílu mohlo překonat nějaké houbovité těleso naplněné krví. ;-)  :D

" K předčasnému došlo výronu,
musím vám všechno říct poznovu :
Bylo mi dvacet, – stodvacet  tchýni,
devadesát mé přítelkyni !
… nahoru, dolu, – zas nahoru
dělali jsme vše pospolu !
… hodinu jíme, pět hodin spíme,
zbytek času pak dovádíme, –
ve stoje, vleže i v kleče !

… ještě, že voda nám teče !
Dříve než na to společně jdeme,
teplou vodou se opláchneme
od hlavy pod samá kolena !!

… teče nám též voda studená !!

Představte si !… no představte si !!
chrochtá Bill Schourekk :  " Na to se těším !!"

… Bába již s dcerou řvou : " No tak !!!… kde jsi ???"

[44]: "Jak se zbavit muže" jsem nakonec šestou částí ukončila, dopsala jsem k ní závěr…, mám sice rozepsanou sedmou část, ale už jsem ji nedokončila, už mě to nebavilo, děj se vyčerpal… v květnu jsem začala zveřejňovat nový příběh, před pár dny byla už třetí část a má úspěch a včera jsem dala na blog článek o nevěře a teď se o nevěře diskutuje, tak nakoukni, zajímal by mě tvůj názor… :-)

[54]: Díky za návštěvu blogu, příběh "Jak se zbavit muže" jsem po zvážení zakončila v šesté části a dopsala jsem jen závěr, protože při psaní sedmé části jsem zjistila, že se děj už vyčerpal a dál by se dokola řešilo to samé nebo děj by se musel vést úplně jiným směrem a rozšířit i počet postav a do toho se mě nechtělo, už by to nemělo ten spád a napětí a tak, jak se říká, že v nejlepším je třeba přestat, jsem příběh ukončila… jsem ráda, že se ti příběh líbil a děkuji za komentář…

Baví mě konec komentáře č. 48  – natvrdo :DD

Je to dobrý článek. A přesně jak psal někdo výše, takový peprný a bez obalu.

Mimochodem, také chci poděkovat za návštěvu mého blogu i za opravu mého pravopisu. To víš, člověk se stále učí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *