Rubriky
TT (témata týdne)

Wrestlerky

Poprvé v životě jsem se v televizi koukla na wrestling a mohla jsem se potrhat smíchy. Opravdu vřele doporučuju. Šlo teda o zápas federace WWE, což se jeví jako velká továrna na peníze, ale mně to nevadí, stálo to za to. V ringu se po sobě váleli čtyři pánové a nezřídka létali vzduchem. Potom se jich v zápasišti tísnilo dokonce osm!

Některé chvaty byly fakt „wow“, jiné vysloveně „hilarious“. Docela dlouho jsem se takhle nezasmála při sledování obyčejného televizního programu. Celé to prý vzniklo z cirkusových představení, takže se asi ani není čemu divit, že hlavním smyslem je pobavit diváka. Dokonce je to taková reality show, protože se mezi zápasy hodně mluví a odkrývají se různé příběhy. To je podle mě velká slabina pořadu, vůbec mě to nebavilo, ale diváci v hale byli u vytržení. Wrestleři jsou zřejmě velké hvězdy a mají své fanoušky. Možná kdybych na to koukala pravidelně, taky by mě pak zajímaly osudy těch týpků, kdo ví.
Některé chvaty mají názvy jako „kolotoč“ nebo „houpačka“. Už jenom to vám na tváři způsobí úsměv. Ti chlápci se ale opravdu nesmějou. A já se při některých záběrech taky nesmála, protože to už je fakt trochu moc. Tady se lámou kosti a trhají svaly!
Zajímavá zábava třetího tisíciletí.
Vůbec mi nedošlo, že emancipace hýbe světem, a tak mě překvapilo, když se v ringu objevily ženy. Ale jaké! Sexy jako blázen! K nakousnutí! Dokonce bych se od nich nechala i mlátit. Wrestlerky ve svůdných oblečcích se do sebe pustily s velkou vervou a já jsem byla snad i ráda, když je po chvíli zase vystřídali silní mužové. Kdo se na ty kočky má dívat a přitom se jich nemoct dotknout?! To už je skoro jako porno.
Když moderátoři ohlásili poslední zápas, docela mě to mrzelo. Tahle mánie mě vtáhla a která žena by se na ta zpocená hromotlucká těla nerada dívala, že ano. Natolik mě to rozpálilo, že jsem chvíli přemýšlela, že se budu dívat i na další pořad – jakýsi erotický seriál o hotelu – ale pak jsem se uklidnila a řekla si, že radši napíšu tenhle článek. Nejdřív práce, pak zábava, ne?!
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Jen se smějte“.

34 reakcí na „Wrestlerky“

Ja som ešte viac než samotné tieto aranžovné "boje" požral raz, tesne po sametovej, vtedajšieho premiera Vlada M., ktorý sa – on sám bývalý boxer, nie? – rozplýval v rozhovore v televizii, keď prišiel wrestling do rozhovoru ako téma, ktorá ho baví(!).
"Ja by som niekedy mal chuť, tak im v tom ringu dáko pomôcť…" blabotal a pritom vstal a naznačil nejaký tieňový úder!
Tak keď niekto verí na "wrestling" ako politik, tak potom môžme aj my mu "úplne" dôverovať, nie? Naskutku ohromné!

[2]: Prosím, to nie je tlačová chyba, to meno, to je môj nový blog pod tým menom – na Tvoju počesť! Ináč to už nešlo, všetky názvy okolo "user" sú rezervovné. Dúfam, že s týmto blogom konečne prerazím na "Krásná", lebo budem písať, ako "(to) use (a)růž" – "useruz" skrátene, nie o tom náhodne a mylne za tým názvom skrytom "user už"! To by bolo totiž nechutné, nie? Tak nezabudnúť: useruz.blog.cz som ja – King Rucola.

Jsou písničky, které jsou zajímavé na první poslech, ale když je člověk slyší podruhé, zjistí, že všechno dobré už předaly při prvním přehrání a pro reprízy jim už nic nezbylo. No a takový podobný pocit mám z wrestlingu :-).

[3]: Tédy! To je pocta! Ale budu žárlit že mě na počest sis žádnej neudělal! ;-)  :-D No pán Mečiar bol taký trocha šibnutý, asi tie údery do hlavy čo počas boxovania mu vymleli mozok z hlavy.
Wrestling je velká show, no iba pre oko  prdlých Američanov. Mňa to nič nehovorí, pripadá mi to skôr trápne ……

[5]:Mna fakt fascinuju ti blbci, ktori myslia, ze je to naozaj. Naozaj som aj takych stretol!
Dobry start do noveho tyzdna prajem!
PS Neexistuje taky nejaky slavny blog lebo csopis na internete pod nazvom "Neviditelny pes"? To by bolo predsa tak  nejak pre Dandik, oder?

[2]:

[3]: Jasně, asi jsem nepoznala, že jsi to ty! :D Díky, že jsem tě inspirovala, ale teda mám z toho trochu strach. Malkiel mě na blogu má jako Usírku, z tebe se stane useruz… Co bude dál?!

[4]: Pro mě to byl první poslech a na další se nechystám, leda náhodně, takže uvidím.

[5]: No, "iba pre Američanov" to asi nebude, když to má úspěch všude, ale u nich určitě ten největší, to jo :D

Mně se to nelíbí. Nelíbí, páč je to sexistický! Až budou mít chlapi taky nějaký sexy oblečky, tak to bude OK, nebo naopak, až ty ženský budou mít něco normálního. To je jak v počítačovejch hrách toto.. (závist)

[13]: Ti chlapi ale mají sexy oblečky! :D Třeba potrhaný kalhoty nebo jenom něco na způsob slipů či trenek 🙂

[11]: To je o dost drsnější podoba :D

[10]: No, pobavila by ses, tak sama nevím, jestli litovat nebo ne.

[9]: Dávám do fronty a časem zkouknu, vypadá to dobře a Rourka mám ráda.

A k*rva ty jsou! :D No souhlasím, že člověk hned začne myslet na jiné věci než sport…

[9]: Mrkni na Trestnou lavici (pokud jsi neviděl), hraje tam hodně wrestlerů a je to tak vtipné, že jsem se málem porůrala 😉

Pobavila mě ta poslední věta: "Nejdřív práce a pak zábava."

Po zábavě už na práci obyčejně není žádná chuť.
Napsat příspěvek na blog mně také občas připadá jako pracovní úkol. Ale co mají říkat deníčkáři, kteří každý den ze sebe musí něco vymáčknout? :-)

[15]: Já si ten film dám taky do fronty, když je to tak vtipný :D

[16]: Já mám po práci nejvíc chutí na zábavu! Blog ale neberu jako povinnou práci, ovšem když už se do článku dám, pak to práce je a musí bejt splněná v termínu a na sto procent (povoluje se odchylka :D ).

Mě se wrestling líbí. Ono je to celé hrané proto ty ženské vypadají jak vypadají. Aby se na ně dalo dívat. Kdysi jsem věřila že se bijí doopravdy :-D To bylo hrou Smack down kterou jsem měla. Já spíš obdivuju ty, kteří jim ty příběhy vymýšlí.

[20]: "Nevím soudruzi, nevim", ako už hovorieval nejaký ten prezident ČSSR. Raz som počúval v TV interview so stárnucim švajčiarskym wrestlerom. Líčil svoju kariéru v USA. Zranenia sú "echt", lenže vzniknú nedopatrením, smola, nešťastná nádhoda. (Prichádza o mzdu, keď nemôže do ringu.) Silná veľký chlap, ovláda kopu trikov, ale troska. Nie je to ľahká obživa, ale všetko prebieha prísne podľa scenára.

[20]: Noo právě i boj je hraný. V podstatě není v plánu nějaká rozbitá hlava apd. Jak jsem psala o té hře WWE Smack Down, tak to byla originálka na ps2 a cd obsahovalo i reálná videa. Vzpomínám si na hlavní hvězdu The Rocka a video ve kterém zlomil stůl o někoho. Po skončení videa bylo ukázané, jak se to dělá. Ono to bylo vážně JAKO. Vysvětlovali tam jak se dělají různé chvaty. Vypadá to velice reálně ale wrestleři jsou herci. Kdyby to bylo doopravdy tak by měl každý přelámané kosti v lepším případě :-D Wrestling je velice oblíbená americká zábava. Avšak moc dobře hraná. Takže ano, i boje jsou hrané. I mě to tehdá zklamalo :-|

O něčem podobném slyším poprvé, můj přehled o podobných aktivitách končí u zápasníků sumo a filmů s Jackie Chanem, tohle je zřejmě něco úplně nového, alespoň pro mne. :D Ale může to být vtipné. ;-)

[24]: Nechci ti brát iluze, ale sportovní wrestling na oficiální úrovni opravdu neexistuje. Je to jen dobře propracovaná show s předem danými úlohami a nacvičenými triky; nerad to srovnávám, protože srovnání samozřejmě v mnoha ohledech kulhá, ale v tomhle konkrétně to má podobné prvky jako třeba některé formy historického šermu :-).

[26]: Ona je reality show, tak asi není o co stát, ale pro jeden večer to bylo vtipný 😉

[27]: Chápu 😉 Mně je to vlastně jedno, stejně jsem na to koukala jenom omylem.

[28]: Iluze mi nebereš, mně na tom nezáleží. Brácha přepnul na Fandu, tak jsme na to chvíli koukali a smáli se. Já jsem vlastně ráda, že to jenom hrajou, protože jsem si říkala, že to už je fakt moc, aby tohle někdo podstupoval schválně.

" Když jsem šel v noci z hostince,
trošku jsem odbočil z ulice…
ve tmě aniž si svítíce
slyším, –  něco tu funíce !!

… šmátrám…  chopím se baterky !
a vidím  ?? … tam válí se  wrestlerky !!
Nahých žen ( pět ) je tam  v bažině !!
… rvou se, a chrochtají jak swině
válíce se v tom bahně !!"

Jebb Blahnna  k ženám se nahne,
je stržen !!  též válí se v bahně !

… " Co každá z těch bab je za bestii !"
… vypráví druhý den policii
rozčilený  Jebb Blahnna
Muž vyplivl chuchvalec bahna ….
a další vypliv !… a zase !

Policejní muž ptá se :
" A zneužit byl jste  kterou z žen ??"

" Jááá.. každou z těch bab byl znásilněn !
… pak každá mne vyzvala ,, Unes mně ,, !!

Dí policisté :  " Toť otřesné !"

Jo,  já nedávno koukala na box a měla jsem z toho podobný pocity. Já tomu moc neholduju, je mi všech chlapů líto.. Ale můj přítel box dělal a ten mě furt přesvědčuje, jak bezvadný sport to je..:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *