Rubriky
(ne)smysluplnosti

Pracovní verze Standy pro zasmání

Říkala jsem si, že kdybych se náhodou dostala do finále soutěže Nakreslete, jak si představujete Standu, ukázala bych vám pracovní verzi svého soutěžního obrázku. A protože jsem se šťastnou náhodou do finále dostala, mám pro vás tedy onu malůvku. Můžete se klidně smát. Takhle já tvořím – načrtnu si, o čem to bude, a pak to celé předělám 🙂

pracovní verze:
soutěžní verze:
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Jen se smějte“.

25 reakcí na „Pracovní verze Standy pro zasmání“

Od pracovní verze došlo k mírnému posunu 🙂
Na prvním obrázku Standa vypadá jako žena ověšená balíky z nákupního centra.

Méďa Béďa je kouzelný. Díky také za vysvětlení k Ajťákovi, v Exploreru v malém rozlišení jsem si binárního kódu nevšiml a protože ho Mengano nezmiňuje příliš často, asi by mě to ani nenapadlo.

[1]: Tak jestli sis ten obrázek prohlížel jenom v menší velikosti, docela tě obdivuju, že sis vůbec všiml tolika věcí, který jsi zmiňoval.
Mengano se celkově nějak přestala zmiňovat, to mě mrzí.
Hele, s Porcelánovou pannou toužíme po tvý reakci u článku s krucifixem o:)

To se nám to pane vystříbřilo. Mně se takový záznam tvůrčích pochodů moc líbí, je vidět, jak vše postupně dostává tvar. Můj hlas už máš :-).

Zrovna vaši účast řadím k těm, které mě překvapily :D Ovšem příjemně překvapily :D Je to celé strašně roztomilé, takový malý klouček utíkající před všemi těmi zlými blogy :D A značka Levis jako třešnička na dortu k tomu :D Jinak k tomu výběru blogů – z těch na Blog.cz, které jsou zde uvedeny, nesleduji ani jeden, a ty dva mimo sotva registruji – blog Kru*** jsem v životě neotevřel a blog Marušky Doležalové jsem otevřel snad jednou. Jako herečku ji mám rád, ale její blog mě nebaví.

[6]: To je zvláštní, že mi tady někdo vyká, ale podřídím se. Marie dneska večer porazí Fotra a vyhraje Magnezii Literu, takže se nejspíš najde hodně lidí, které baví 🙂 Uznávám ale, že Fotrovi by se ty peníze z výhry hodily víc. Jsem ráda, že jsem Vás příjemně překvapila, taky děkuju, že jste zveřejnil všechny soutěžní obrázky, a těším se na další soutěž.

[7]: Díky. Pár tahů jsem vylepšila :D

[8]: No husy jsme spolu nepásli, takže :D Nee, tak ve skutečnosti zastávám názor, že všeobecný rozmach tykání je úpadek, a nehodlám na tom participovat :D Vykám zásadně všem, i 13 letým blogerkám :D Jinak eventuální kvality Maruščina blogu samozřejmě nijak nepopírám, ostatně pořád mi to někdo cpe na Twitteru :D takže před tím stejně neuteču :D

[9]: Díky 🙂 Musím k tobě zase zavítat, ráda si přečtu tvoje další příběhy.

[10]: Je pravda, že já mám k vykání taky úctu, ale na blogu se mi právě líbí, že to tu nemusím řešit. Zatím jste teprve druhý, kdo si tykat nechce, takže si to určitě zapamatuju. Některý články z blogu kafeacigarko.cz jsou výtečný, některý horší, ale jako celek je to příjemný. Každý ale může mít svůj názor, to je samozřejmost. Literu jsem netrefovala, nýbrž věděla, jak to dopadne o:)

Milujem vidiet stopy "tvorcieho postupu". To odhali niekedy viac, nez konecne dielo, vlastne vzdycky, aby som nekecal.
Samozrejme, ze hlasujem za Teba.

O vykani a tykani by som vedel napisat kilometre. Stastni to Anglosasi, i ked…
(U nas si "normlni" mladi automaticky tykaju a susedia väcsinou tiez.) Na internete sa v jeho pociatkoch len tykalo a pisalo bez diakritiky.

[14]: Tykali si v té době asi všichni, nejen na blogu. :-D
Ovšem…komentář a názor [10]: je zřejmě lepší než když 13 letá tyká skoro 80 leté blogerce (např.) v komentářích. :-) Často pak vznikají komické situace, protože samozřejmě zájmy či názory o mnoho generací mladší, či starší – se značně odlišují. Ale to zde navyklé "ty"kání zřejmě blogerům dodává v komunikaci sebevědomí! ;-)  :-)
Staří se cítí mladí,
a mladí, těm je to jedno! :-D

" Vy proboural jste se do bytu !
… my zatýkáme vás dobytku  !"
křičejí na muže tři strážníci:

" Tu o pomoc  děd volal na ulici !"

" Já obrázek viděl jsem na zdi…
když čmárat tu může každý "…

" Nelžete mizero ! lžete jah herec !"

" Jááá… malovat začal jsem … kosočtverec"….

" Kdeže to ???"

" Nu, tady na zdi !
… tu někdo se za mnou  ubzdil,
já upadl,… on mě pak zazdil !!
Tam klaustrofobie pocit mne zachvátil,
proto jsem  díru v zdi vymlátil !"

" A proto jste málem též oklátil
dceru těch lidí ???"  řvou strážníci rázně:

" Lžete nám tady  nehorázně !!"

… John Paznehtt je vyveden na ulici
a strážníky  vláčen pak na strážnici !

Pobavilo mě, jak nám to Standa nandal, že ani jeden blog, který jsi na obrázku naznačila, nesleduje.
Tomu věřím, ale když celý den čte blogy a sleduje vlogy děvčat z Krásná.cz a na Srdci blogu pak zcela vážně píše, jak se mu to moc líbí, tady už jsem trochu na pochybách :-)

o.O. hodně dobré 😉 já jsem nakonec zůstala jen u té – pracovní verze a k soutěžní jsem se už nikdy nedostala. Tak třeba až někdy bude soutěž – nakreslete userku 😉

[22]: Taková naštěstí nikdy nebude 😉 Škoda že ses nerozhoupala, ráda bych se mrkla, i kdyby jenom na verzi pracovní 🙂

[21]: Jeho mínus, že ty blogy nesleduje, a jeho mínus, že sleduje ty, o kterých píšeš :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *