Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Krucifix ve mně

Spolu s kolegy visíme v každé třídě této školy. Když se podíváte na tabuli, spatříte nás vlevo nahoře vedle portrétu prezidenta. Těchhle fotografií se vedle nás vystřídalo už několik, mnohem víc tváří jsme ale potkali v lavicích před námi. Já visím ve zrekonstruované učebně chemie. Pod palcem to tady má nazrzlá paní učitelka, která zde provádí spoustu chemických pokusů. Někdy se kvůli nim musí zastínit denní světlo, protože paní učitelka si na pokus svítí UV lampou, a celý průběh tak vypadá mnohem efektněji. Možná právě díky novým roletám fungujícím na dálkové ovládání se tato třída zalíbila studentům, kteří její intimní šero po vyučování často vyhledávají.
Jsem znovu mučen. Přibitý na kříži, rána na boku mi krvácí, hlady a žízní omdlévám, ale to nejhorší se děje přede mnou. Žactvo se tu oddává pozemským slastem, aniž by jim můj či prezidentův pohled vadil. Nejčastěji si užívají hned pode mnou na katedře, takže mám i se skloněnou hlavou neúprosný výhled na jejich těla. Jak mě ale zneužili ti poslední dva, to bych nikomu nepřál.

„Hele, co kdybysme použili ten krucifix?!“ zeptal se blonďák, zatímco svou aktuální hnědovlasou dívku svlékal.
„Já nevím, není to už trochu moc?“ odpověděla mu, ale v očích se jí roztančilo očekávání nepoznaného a hlavně zakázaného. Pochybovala sice, že někdo někdy výslovně zakázal používat sošku Ježíše nebo kříž k sexuálním hrátkám, ale asi se to rozumělo samo sebou.
Blonďák mezitím ze zdi sundal asi třiceticentimetrový symbol křesťanství: „Jde to od sebe oddělit!“ a už držel v jedné ruce kříž a v druhé vyřezávaného Ježíše, který byl natřený mohutnou vrstvou laku, a tudíž se na omak jevil krásně hladký. Brunetka se ohnula přes katedru a její milenec ji křížem plácnul přes zadeček, až trochu vyjekla. Ve velké učebně se její hlas rozezněl a blonďákovi to akorát přidalo na odvaze. „Teď si vezmi tu sošku a lízej ji,“ přikázal nahé dívce před sebou, „pořádně ho vykuř!“ A dál pokračoval v hraní si s křížem. Jednou ji s ním hladil po celých zádech a přitom pozoroval, jak jí Ježíš mizí v ústech, podruhé ji s ním šlehnul přes pozadí tak, až se před ním začala kroutit bolestí. Poslušně ale dál sála modlu a držela.
Chlapec jí sošku najednou vytrhl z rukou, kříž odložil stranou a brunetu položil zády na stůl. Roztáhl jí kolena a Ježíšem ji začal dráždit mezi nohama. Dívka se zvedla na lokty a zálibně si ten výjev prohlížela. Slastí jí ale hlava padala do záklonu a oči se jí zavíraly. Vtom ucítila, že už není sama, ale někdo se v ní ocitl. Nebyl to její blonďatý kluk, nýbrž soška, kterou jí tam nohama napřed strčil. Roztažené ruce Ježíše vždy na každé straně narazily na stehna, takže jím chlapec pootočil a nyní se Ježíšova dlaň neustále vracela na malý hrbolek, do kterého znovu a znovu narážela. Dívka vzdychala, třídou se její steny nesly jako důkaz pro blonďáka, že si počíná znamenitě, a Ježíš trpěl.
Stále znova se mu spodní část těla nořila do dívčiných útrob, a ačkoli mu bylo teplo po těle, v nitru cítil mučivý chlad. „Krucifix!“ zaklel by, kdyby mohl. Jenže blonďákova dlaň mu zakrývala ústa i oči a Ježíš byl bezbranný.
Když ho nakonec nechali být, aby si užili sami, neměl už Božský syn ani trochu sil. Ležel pohozený u nohy stolu a modlil se, aby už to skončilo a on se mohl vrátit na zeď. Jenže v téhle učebně to nikdy neskončí. Vždycky sem přijdou noví studenti, kterým zdejší prostředí spouští necudné chemické reakce v mozku.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Mučení povoleno“.

44 reakcí na „Krucifix ve mně“

On u nás na klasických základních a středních  školách visí na zdi kříž? To jsem nějak nezaregistrovala. :-D Tak si trochu taky chlapec užil, no. Za života byl asketa tak si to teď vynahradil. I když já bych se spíš přikláněla k tomu že žil tak jak to napsal Kazantzakis a filmově ztvárnil Scorseese v Posledním pokušení Krista. Bez toho že by ho tím Bůh pokoušel.

[1]: To jsem neviděla, ale už se chystám, dík za tip 😉 Inspiraci jsem hledala jinde.

[2]: Dotyčný? Jako Ježíš? A nemohlo by ho překvapit to, že tam obcujou? A to proto, že by se při chemii dozvěděl, že tak to prostě mezi lidmi funguje? Já jenom že tě chci plně chápat o:)

[3]: Záleží, co pro tebe znamená "klasický". U mě na gymplu visely všude 😉 Tak ten film jsem sice viděla, ale dojmy už si vůbec nepamatuju. Dokážu si ale představit, o čem mluvíš.

Krásně si to napsala, ale taky si byla docela skoupá na slovo, co se týče rozepsání milostné akce. Příště prosím detailněji. :-P  :-P  :-P

Trošku by to připomnělo povídku, kterou jsem kdysi četl v Hustleru, či jiném periodiku. Ta byla o dívce, která po nocích onanovala za pomocí obrovské svíčky, u které se po večerech modlili její pobožní rodiče. :-)

Když ho nakonec nechali být, aby si užili sami…
sakra
kde je pokračování? O_O
Jen doufám, že ty necudné chemické reakce v mozku nemívá více studentů a studentek za den, to by pak byl Ježíš "cestovní". :-D

:-D Milá zlatá za tohle se dostanes do pekla. Takhle hříšně fantazírovat. Ty bys asi nemohla dělat jeptišku. Tebe by ten kříž sváděl k nestydatostem :-P Každopádně se sejdeme v pekle. Jen doufám že ve stejném "patře" :D

[13]: To s tím peklem neslyším poprvý a rozhodně na to poprvý neodpovídám takto: "Potkáme se tam ;)". Zvláštní, že mi to peklo slibují ti, kdo tam skončí taktéž :D Tam jsou patra? Sakra, to bude párty!

[15]: 30 cm měl celej krucifix, víš ty vůbec, o co menší bejvá ta soška? No ták! 🙂 Mohla bych to ještě napsat z Milošova ( :-D ) pohledu, ale nechci používat tolik sprostých slov.

[22]: Že by tam měli okna? :-D Sakra to jsou ale modernosti na peklo. Jinak můj sen je stát se Satanovou manželkou a oddávat se tvrdému šu*ání i v pekle tak pak hledej tu :-P Jen mě docela děsí že spousta povídání o Satanovi praví, že má dloooouhý chlupatý penis…….

Mimochodem ty nějak nemáš moc čas co? Došlo na tebe jaro?

[25]: Jo ták 🙂 Což já o těch komentářích vím, ale ráda čekám, když můžu odpovědět na víc najednou, aby to nevypadalo, že tady jsem v každym druhym komentu já 🙂

[26]: Jo tak. Já teda odpovídám i jednotně aby se někdo necítil odstrčený. Mě je celkem jedno jestli je deset mých a pět jiných. Já tu 18tku psala pod parou. Měla jsem narozeniny. Díky milému jsem nenapsala kravinu co jsem chtěla :D

[30]:[39]: Jako nevěřící Tomáš, který ani neví, jak přesně vypadá krucifix, mám rezervaci v pekle jistou. Ale když tam budeš ty s userkou, vysloveně se na něho těším :-)
Jen doufám, že mě Lucifer mezitím neuvaří v kotli, než vy dvě dorazíte.

[40]: To je přece kříž s ježíškem. Mě se to pletlo do doby než jsem se začala zajímat o satanismus. Myslela jsem že krucifix je obrácený kříž jenže ten obrácený používají satanisti a říká se mu kříž svatého Petra. Je to divný páč je krucifix nadávka… :-?

[41]: Já si myslím, že v pekle je to zajímavější, jak bylo v jednom starším českém filmů, čerti tam mastí karty, a když je tam i ženská společnost, co víc si přát? :-)

[42]: Já se jen nevěděl, jak je velký, abych si mohl představit jeho použití v sexu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *