Rubriky
(ne)smysluplnosti

Soutěžní Standa

Po dlouhé době jsem do ruky vzala tužku a další malovací potřeby a zrodil se příspěvek do soutěže Nakreslete, jak si představujete Standu. Protože bude zveřejněno jenom pár finálových děl, ukážu vám obrázek sama.

Kdyby někoho zajímaly detaily, klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a otevřete si ho v novém okně. Platí pro prohlížeč Chrome (jak na to u ostatních prohlížečů zjistíte v komentáři č. 11).

46 reakcí na „Soutěžní Standa“

Dobré, mně se to moc líbí. Vybrané blogy jsou charakterizované ve výstižné zkratce (díky, že jsem se taky vešel). A o Standu mezi tím vším zas až tolik nejde :-).

Tvé dílko nefunguje jako odkaz, kde se tedy dá otevřít jak píšeš? O_O

Tvůj Obrázek je pěkný, plně odpovídá článku Standy ze Srdce blogu ze dne 3.11.2014, který nazval "Kdo na Blog.cz pěkně píše."
Blogy (vlastně ty zde uvedené), které jsou v jeho článku zmiňováné adresně nazval že jsou "největší miláčci", ostatně jsou vybírány do pohyblivé titulky blogu někdy i 2x v týdnu. :-)

Právem!

Gratuluji nejen Tobě k pěknému obrázku, ale i těm VIP blogům, které jsou miláčky nejen šéfa blogu cz.! :-D  :-)

[2]:Tak proč když se ti Standovi miláčci hlásili do AK tak je tam vzal až napodruhé či napotřetí? Takhle si nepředstavuju lásku k blogům svých oblíbených ;-)  :-D Rozhodně tam patří stokrát víc než některé jiné blogy ……

[5]:Já nějak na Standu a jeho cancy nejsem zvědavá. Jsou v mnoha případech o tom jak je dobrej on  jak je dobrý a skvělý jeho vedení a podobný cintání na kravatu. Štve mě ta jeho arogance a neochota brát v potaz názory blogerů které pokud by se využili, fungování Blog.cz by se o dost zlepšilo. A to už neberu jeho způsob vybírání do AK.

[6]: Můj příspěvek se vztahuje POUZE k obrázku, který zde vytvořila userka!

Blogy, které ona nakreslila a vybrala k postavě Standy – na ty byla má reakce, na nic jiného! :-) O těch se na blogu cz.  píše jako o miláčcích…

Taky mi nejde obrázek userky Vendy rozkliknout, jako tobě, ale zřejmě měla userka něco v úmyslu, co NEdotvořila! :-D  ;-)

[8]:

[9]:

[10]:

Ženy, je to přesně jak píše Hëllena, ale možná to nefunguje v každém prohlížeči, to nevím… Není v tom žádný jiný nedotvořený úmysl, jenom se po zvětšení dají přečíst i maličkosti.
Např. v prohlížeči Chrome je po kliknutí pravým tlačítkem na obrázek v nabídce na čtvrté řádce shora "Otevřít obrázek na nové kartě". Otevře se a lze na něj ještě kliknout (kurzor je jakási lupa), aby se zvětšil.
V Exploreru, koukám, taková možnost není, takže leda si ho stáhnout (pravé tlačítko myši a "Uložit obrázek jako…"). Pak si ho otevřete ze složky, do které jste si ho uložili a zvětšíte podle potřeby.
V Mozille hned první řádka po kliknutí pravým tlačítkem "View Image" – česky "Zobrazit obrázek". Opět následuje lupa ke zvětšení.
V Opeře – pravé tlačítko myši – "Otevřít obrázek jako nový list" – lupa.
Doufám, že se ten návod moc neliší u různých verzí. Jiné prohlížeče nepoužívám, takže víc neporadím.
Díky, že se chcete podívat na detaily! 🙂

[1]: Díky 🙂 Tys byl samozřejmost ;-) Nejdřív to ani neměly být zkratky o blozích, ale jejich hlavní rys (designový), jenže pak jsem zjistila, že u některých je těch rysů tolik, že to nezvládnu 🙂

[2]: V rychlosti jsem ten článek přelítla a shoduju se se Standou jenom ve třech blozích, takže se mu nejspíš zase tolik do vkusu netrefím. Ale o to samozřejmě nešlo :-D

[12]: Díky 🙂

[15]: Komentář č. 11 ti nestačí? Jako odkaz nefunguje, ale musíš na něj klikat PRAVÝM tlačítkem myši, pak se objeví různá nabídka. A který používáš prohlížeč víš? Modrá ikonka  s písmenem "e" je Explorer, barevné kolečko je Chrome, liška je Mozilla a červené písmeno "O" je Opera.

[2]:[3]: Inu, jak praví lehce parafrázovaný klasik: Moudří kráčejí vyrovnaným krokem a Standa kolem nich tančí dobové tance :-).

A jen čistě faktická poznámka k poznámce Sugr o vybírání "největších miláčků" do titulky až 2x týdně: Vzhledem k tomu, že můj blog se na pohyblivé titulce objevil za celou dobu její existence přesně 3x, zajímá mě, kdo je podle tvé statistiky ten "šťastlivec", který se tam stále točí. Rád bych v tomto případě vyměnil dojmy za fakta, co říkáš?  :-)

[19]: Myslím, ale mohu se plést – nesleduji to tak přesně, že třeba Prvorodička má úžasné články, viděla jsem jí tam nyní víckrát…, ale Petře psala jsem v komentáři [2]:, že jste nejlepší PRÁVEM, tak snad jsi to nepochopil jinak než jako můj velký obdiv k Vám, těm výborným blogerům, to by mě mrzelo! ;-)

Moc mě těší, že jsem se dostal do tvého výběru oblíbených blogů, ale nevím, jestli se ten obrázek ke mě hodí. Ta vysmátá bradka dole je super, to sedí, ale veliký svalovec tedy nejsem. Každopádně díky. ;-)

Cítim sa na mäkko! Konečne sa ale odvážim spýtať: Ako sa vlastne vyslovuje Tvoje ctené meno? "Júzerka" od toho angl. "to use" alebo "userká" od toho slovanského slovesa? Láka ma to na otvorenie ďaľšieho blogu podobného mena, aby som tak vyjadril s Tebou solidaritu, ale mám ich už aj tak príliš moc a nikto ich nečíta, tak neviem…(Láskyplný odkaz: Dnes pozor na vodu!)

Mně se obrázek líbí (a povedlo se mi ho rozkliknout do plné velikosti napoprvé, heč!:D) a Standa tam vypadá, že mu z těch blogů už slušně hrabe.:-)
A co se týče jeho "miláčků": titulka vůbec nesouvisí s tím, kdo podle něj "pěkně píše".Hodnocení blogů je vždycky subjektivní a výběr článků do pohyblivého boxu se řídí úplně jinými kritérii než je kvalita.

[27]: A jak že by se ten tvůj novej blog jmenoval? Ale podle mě je to trochu škoda rozdělovat tvou královskou velikost do tolika blogů.
Nikdo mě nijak nepostříkal (ani vodou, ani ničím jiným), ale přes zadek jsem dostala – neuschnu!
Čtu se [jůzerka], a co je nejdůležitější, píšu se s malým "u" na začátku! Už jsem ale blogery přestala opravovat, protože chápu jejich zmatení, že já, která kážu o pravopise, je podněcuju k psaní jména s počátečním malým písmenem. Kdo mě ale chce číst ryze česky, klidně může. Já se neurazím 😉

[28]: Roli musí hrát čtivost a velká cílová skupina, to je samozřejmý. Možná to ani není škoda, protože někdy je to sranda. Standa a jeho jednání patří ke zdejšímu folklóru. Díky, že ses zamyslela nad významem obrázku 🙂

[29]: No spontanne som mal na mysli "ukakà"! To by bolo adekvatne, nie?
(Ostatne: moj "hlavny" blog "nivnice" vznikol tak, ze som ho otvoril kvoli moznosti, aby niekto mohol umiestnit prvy komnetar, tak ako som ja na jeho blogu a nejak som potom na tom prischol. Povodne sa mal volat inac, ale preklep, Komensky a moj otec z Korytnej pri Nivnici to asi tak chceli.

Treba zadocek pofukat?

[30]: A jak se měl jmenovat původně? Já jsem právě myslela, že je to naschvál takhle kvůli původu tatínka.
To jsi teda hodnej, že kvůli možnosti prvního komentáře zakládáš novej blog! Koukám ale, že tvůj úplně první tamější článek je bez odezvy!
Zadocek pofukat netreba, ale pohladit?

Díky moc za zařazení do tak skvělé společnosti. Můžu ho zařadit do příštího výročního článku?
Vykukující nahatá žena je přesná charakteristika blogu m-m :-)
A Mengano s Medvědem mě rozesmála.
Akorát neumím zařadit blogera s kávou a cigárkem – že by TlusŤjoch nebo Jeho Veličenstvo King Rucola, nechť nám žije věčně se svým druhým, třetím až šestým blogem?

[35]: Jůů, budeš mít výroční článek a já bych tam mohla být zmíněná? No, jestli si to přeješ, bude mi ctí o:) Ráda bych, aby nás mengano rozesmávala častěji, ale teď má nějakou pauzu 🙂 Blog kafeacigarko.cz nepatří pod Standu a píše ho herečka Marie Doležalová o zajímavostech z hereckýho života 😉

[37]: Samozřejmě s odkazem, autorská práva se musí ctít.
Bude ale až 4. listopadu, jednu krásnou položku už však mám :-)
Obrázek se mně opravdu moc líbí, prohlédl jsem si ho v plné velikosti a obdivuji, kolik detailů, charakterizujících blogy, jsi tam umně začlenila. Nejen Medvěda, ale i Cibuli, Kingový houby, umění, hudbu,  turistiku, sex u mě atd.

[37]: Hereččin blog jsem si prohlédl a přečetl poslední článek, doufám, že jsem se nedopustil podobně "pochvaly" předchozím komentářem v duchu "Jé, jak jsi dokázala dostat na tak malý prostor tolik postřehů?" :-)

[39]: Já si ten nejnovější článek kvůli tobě musela přečíst, protože ten blog čtu od nejstarších a jsem asi v půlce 🙂 Ne, ne, já nejsem na pochvaly tak náročná jako herci (ještě jednou díky). Kdybys ten blog četl víc, zjistil bys, že oni ani nejsou lidi :D Marie byla asi někdy v lednu ve Všechnopárty, tak jsem se k tomu jejímu psaní dostala. I když se mě herectví vůbec netýká, dost mě to baví, protože ona umí psát i o tom, co se druhých vlastně netýká.

[38]: Já jsem si až teď uvědomila, že ten článek bude v listopadu! :D To je moc! Je vidět, že umíš dlouhodobě plánovat a na blogu ti záleží :-D To se těším o to víc, protože do tý doby na ten obrázek zapomenu.

[43]: Směle do toho! Inspirace se vynoří, jenom musíš začít 🙂 A pak mi dej vědět, jestli to publikuješ 🙂

[44]: Škoda, doufala jsem, že se budeš ptát spíš na to ukousnutí a obtisk rtěnky o:) Sova je jasnej symbol a na větvi jsem z tebe já.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *