Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Láska v posteli

Křeč! Přirážím tak urputně, že už mě poněkolikáté chytla křeč do stehna a bolest přechází až do lýtka. Na chvíli musím přestat a napnout nohu, než se svaly uvolní. Pode mnou se chápavě usmívá můj muž a trpělivě čeká, až se vzchopím. Těch několik sekund, kdy je stále ve mně, zatímco já nehnutě spočívám na jeho ochlupené hrudi, si užívám snad víc, než samotný akt. Takovou intimitu nemůžete sdílet s každým. Do tváře a ucha mě jemně píchají jeho světlé chloupky, které se mu táhnou po celém břiše, směrem nahoru až ke krku, směrem dolů až tam, kde se proplétají s těmi z jiných míst.

Slyším jeho srdce, které bije pro mě, a jsem šťastná. Otočí si mě pod sebe a celou mě zlíbá. Teď už žádný nepříjemný pocit napnutých svalů necítím, protože jsem úplně uvolněná díky péči, kterou mi věnuje. Po pár minutách si mě přetočí na břicho a lehne si na moje záda. Tuhle polohu neznám a zajímá mě, co bude dál. Na zadečku cítím jeho vzrušení a na zátylku vzápětí vnímám jeho laskání a jemné kousání. Zvuk jeho dechu a jeho horkost mi způsobuje nádherné mravenčení. Prsty mi něžně zajede do dlouhých vlasů a trochu mě za ně přizvedne. Můj hrudník se o kousek zvedne z postele a jeho druhá ruka mě uchopí za ňadro. Cítím se úplně bezmocně, nemůžu se pohnout, ale přesto jsem v úplném bezpečí.
Kolenem mi roztáhne nohy a já se i přes jeho tíhu snažím vyšpulit zadní partie, abych ho v sobě mohla přivítat. Několik okamžiků trvá, než se do mě v této poloze dostane, ale pak už nic nevnímám. Obě jeho ruce teď mám pod sebou, jedna mě objímá a mačká na prsou, druhá se prodrala až dolů, kde mě teď s každým pohybem dovádí k rozkoši. Všechno si určuje sám a já jsem víc než spokojená s jeho volbou tempa i vlídnosti.
Čím víc jsem vzrušená, tím snadněji jeho prsty kloužou mezi mýma nohama. Sám se ve mně pravidelně ztrácí a jeho přírazy nás po posteli sunou stále blíž k pelesti. Když se blíží k vyvrcholení, chytne si mě tak, že zasune své ruce pod mé podpaží a dlaně si zapře o má ramena. Při každém pohybu do mě si mě rukama stahuje dolů a vypadá to, že by se mi nejradši prodral ještě dál. Moje citlivá místa zůstávají přitlačená ke zmuchlané dece pode mnou, a tak se za chvíli ocitám na vrcholu blaha. Ještě se ani nestihnu uklidnit, když můj muž opouští mé útroby a cítím, jak mi jeho horká šťáva dopadá na záda. Zhroutí se vedle mě a tentokrát jsem to já, kdo se na něj chápavě usměje. V jeho modrých očích spatřím lásku.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Co bude dál?“

23 reakcí na „Láska v posteli“

Je zvláštní že obyčejně v okamžiku kdy se člověk nemůže kvůli něčemu hýbat, něco ho znehybní když nechce, neboť se nemůže bránit, cítí paniku a strach. To znám. Ale znám i ten pocit o kterým píšeš. Absolutní nemožnost pohybu a obrany ale beze strachu. Cítím se naprosto v bezpečí. A dokázala bych být tak "spoutaná" a strašně si to přeju a co víc užívám si to! :-)

[6]: No jo, představy mohou být i úplně jiné, ale úžasný sex, je prostě úžasný! Ostatně userky článek o tom svědčí, ne? :-D  :-)
A na tuhle planetu patříš právě Ty, s tím jiným pohledem. ;-)

[7]: Jo dobrý sex může být i bez vlny vulgarismů apd. Stačí se do toho přirážení pořádně opřít a cítit penis pomalu až v krku. Ale tak, chápu to. Neutrál je taky sem tam dobrý :-D

Někdy 'tím svím jiným pohledem' dost trpím…

[1]: Ta první možnost zní dost děsivě. Ta druhá je krásná. Jsem ráda, že jsme ji mohly vyzkoušet.

[2]: Každý si lásku může představovat jinak, ne?

[6]: A to samý pod pojmem "úžasný sex". Já bych řekla, že nejlepší je nedělat pořád to samý. A proto je to tentokrát něžný, protože i já se dokážu rozplývat, obzvlášť když mám nad kým.

[4]: Kdepak! Se mnou to někdy taky pořádně zacuká.

Když si tvou ódu na intimní styk přečtou pod tématem týdne 10-12-leté blogerky, budou mít oči navrch hlavy :-)

Muselo to být dost náročné, když tě chytaly křeče, někteří muži se slabším srdcem zase můžou dostat infarkt :-)

[13]: Jak jsi tam nezapomněla přidat to slovo "přiměřené" :D Ke mně do práce dneska přišel poslíček zásilkový služby, na kterym můžu už pár měsíců oči nechat, ale najednou byl oholenej?! No ani jsem mu nepomohla s balíkama, co si jako myslí?! :-D

[14]: Hele, myslím, že tohle už dávno znají. Nebrala bych to tak vážně, i když je pravda, že upozornění na čtení od 18 let bych tady mít měla.
A jak mě druhej den bolely svaly na stehnech (a výš :-D)!

No tak – ja dostávam tiez "kŕče do lýtiek a pod.", hlavne keď zápasím s obliekaním gatí a netrafím do rúry alebo keď si obúvam botu a máme zase raz krátke ruky alebo veľké brucho. Kedysi, keď som ešte trénoval, po veľkých výkonoch sa dostavil tiež sem-tam nejaký ten kŕč, teraz skôr už len nejaký ten "krtek", lebo pomaly platí "skutek utek"…
(Spomínam si, že klačiac sa pri nekonečnosti tejto polohy dostavovali kŕče do zadných strán stehna, to bolo veľmi nepríjemné, rušilo, lebo človek musel rýchlo vystrieť nohu a tak eventuelne aj vypadol… ;-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *