Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Můj nejlepší sex

Není poslání jako poslání. Jedno z mých nejdůležitějších poslání jsem tehdy učinila na chatu. Šlo o poslání určité zprávy jednomu mužovi. Tohle poslání jsem si dlouho promýšlela a pořád jsem váhala, nemohla jsem sebrat odvahu. Nakonec jsem ale vzkaz zaslala. Teď už můžu říct, že se dalo mluvit o poslání životním.

Jestli jste někdy byli na chatu, kde jste se zapovídali s někým, kdo vám byl sympatický, určitě mi dáte za pravdu, že jste měli chuť se s tím člověkem sejít. Jenže jak vypadá? Co když si vůbec nepadnete do oka? Co když si rozumíte jenom v písmenkování, ale řeč bude váznout? Co když si říká Petr, ale ve skutečnosti jde o padesátiletou Petru s pěti dětmi na krku?
Chat na internetu je prostě plný překvapení, většinou spíš nepříjemných. Když tam ale strávíte dost času, můžete potkat opravdu skvostné bytosti, které by se vám na Václaváku ztratily v davu. A pak taky můžete potkat někoho, díky komu budete nonstop v erotickém rauši. Každá jeho zpráva pro vás bude totální opojení a budete se těšit na každé slovo, které se vám díky němu na displeji objeví. A to se mi stalo.
Nejlepší vzkazy byly ty nejkratší:
„Sex?“
„Spank! Spank!“
A dál už to nemůžu psát, protože nechci používat tolik sprostých slov.
Po pár měsících, co jsme si na síti psali nejen prasárničky, se mě zeptal, jestli bych ty naše psaníčka nechtěla převést do reality. Najednou mi to v hlavě začalo šrotovat. Nejvíc jsem se bála, že se mu nebudu líbit. Pak mi ale došlo, že mnohem horší bude, když se nebude on líbit mně. Taky mě napadlo, že bych se do něj třeba mohla zamilovat, vždyť jsme si na chatu rozuměli v tolika věcech. Nakonec jsem skončila u obav ze samotného sexuálního styku. Co když mu nebudu stačit? Co když toho dost neumím? Co když to vlastně ani neumím pořádně? Trvalo mi několik dní, než ze mě dostal odpověď. Souhlasila jsem a učinila životní poslání tohoto vzkazu: „Jestli na mě máš pořád chuť, jsem svolná.“
Možná byste ani nevěřili, jak nám to nakonec v reálu šlo. Jako po másle, aniž bychom potřebovali lubrikant! Poprvé nám to trvalo snad dvě hodiny, ve kterých teklo všechno možné všude možně, přičemž do toho patřily i moje slzy, jež mi kvůli znemožnění nadechnutí kvůli plnému krku jím samotným začaly samovolně téct po tvářích. Když se pod námi propadla jedna postel, šli jsme na jinou. Nazí jsme pak odpočívali a po nějaké chvíli jsme si ještě jednou udělali dobře. První ranní městskou odjel, ale ani jeden z nás nikdy nezapomeneme.
Život máme před sebou, tak se neukvapujme, ale prozatím: nejlepší sex v životě!
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Životní poslání“.

26 reakcí na „Můj nejlepší sex“

Na chat nechodím, ale vždycky je pro mě zajímavé vidět naživo někoho z blogové komunity, což se mi v docela dost případech už podařilo. Naštěstí při těch setkáních nebývá přítomen ten prvek očekávání, o kterém v článku píšeš :-).

Takové to chvění v žaludku, srdce sviští jak o závod a ty se rozhlíšíš schovaná v davu jestli ten s kterým se máš sejít už čeká na smluveném místě. Pomaličku se blížíš a rozhlížíš se, ale sama skrytá abys měla možnost úniku. Jak když přistupuje srna ke studánce v lese. Láká k napití ale může se u ní skrývat i smrtelné nebezpečí. Když ho zahlédneš nehlásíš se hned, jen pozoruješ jeho chování. Rozhlíží se kolem? Pozoruje jiné ženy? Nebo si prohlíží výlohu u které stojí? Je nervózní nebo naopak uvolněný a klidný? A líbí se ti? Protože máš výhodu toho že tě ještě nevidí můžeš se rozhodnout. Jít dál nebo se otočit a odejít. Jenže pak tě zahlédne ty uvidíš ten záblesk v jeho očích a už víš že teď ani jindy se neotočíš a nepůjdeš pryč…… A pokud je i sex tak skvěle napínavý a vzrušující jak to čekání na první setkání tak jsi propadla peklu ;-) I když někdy takové setkání s člověkem kterého znáš jen virtuálně může dopadnou neslavně s nemilými následky. Ale o tom jsi mi už zakázala psát :-D  :-D  :-D

Chat nepoužívám, ale pravdou je, že nemnoho lidí se tu vydává za něco co není. Ostatně, přesvědčilo se o tom tady na Blogu cz v nedávné době hodně mladých dívek i žen, kdy byly řádně poučeny o tom, že "důvěřovat" mužům, které znají jen z netu – už nikdy nesmí! O_O
Pán nakonec napsal, že si ze všech dělal jen legraci. :-D
Ale k tvému článku…
"Hlas", to je to, co hodně řekne, poznáš zda-li je to hlas chlípného důchodce, nebo mladého hocha. No a není nad osobní zkušenost, kterou jsi popsala tak nádherně, že zní až pohádkově. :-)
Tak si říkám, zda-li je hezčí tato zkušenost, nebo ta z minulého článku?
Typla bych, že ta z vyprávění minulého… ;-)  :-)

[1]: Já bych to očekávání asi měla i u někoho z blogu. Člověk si prostě toho druhýho nějak představuje a je možný, že když se ty představy vůbec nevyplní, tak je to trochu zklamání. I když je fakt, že popovídáním by se to snad "spravilo", když by tam přeci nešlo o nic fyzickýho. Jo, asi máš pravdu.

[2]: Ne, tak to bych nikdy neudělala, že bych odešla, aniž bych s ním prohodila aspoň pár slov. Ale že by se mi nějak často stávalo to, že spatřím "záblesk v jeho očích a už nikdy neodejdu", to teda taky ne :-D Tobě se to stalo?

[3]: To beru rozhodně jako lichotku! A nemalou! :-)

[4]: To jde o někoho konkrétního? Ještě má blog? Jéé, ono to zní pohádkově? To děkuju! Možná kdybych se víc rozepsala, už by to taková pohádka nebyla, ale já jsem ten samotnej akt nechtěla popisovat. Která zkušenost je lepší, nemůžu říct. To je každý něco úplně jinýho. Ale poslední věta tohohle článku to přeci jenom trochu rozsekává, nemyslíš? :-)

[5]: AHA – nejlepší sex v životě, to jóó, jen…, těch nejlepších ještě bude až z toho budeš divá, tomu věř. :-)
Tak nějak se mi zdá, že čím je žena zralejší, tím je ten sex "nejlepšejší", takže… :-D  ;-)
A na tu tvou otázku zda-li jde o někoho konkrétního a má-li ještě blog, neodpovím. Ten člověk by mohl být mým otcem věkově, takže zachovávám generační odstup. Naštěstí jsem nebyla přímá účatnice. :-) Ostatně…, každého vizitka jak se zde, na zcela veřejném internetu prezentuje ne? :-D  :-)

[5]: Samozřejmě si každého na blogu nějak představuju, to ano. Ale nevytvářím si nerealistická očekávání a navíc myslím, že mi zbyl aspoň štipec soudnosti, takže nemůžu být zklamán ale jedině a pouze potešen :-).

Před několika lety jsem chodila na xchat. Navštěvovala jsem místnost Báječný sex nebo jak, jinde mě to nebavilo. Muži tam psali docela nechutný zprávy. Vzrušovalo mě to ale osobně bych s nikým nešla. :D :-!

Dobre som najprv "naletel". Čitam prvé vety a neviem si to usporiadať. Ty si poslala "poslání" na chatu? Než som pochopil, že moderná gramatika – mne už dávno cudzia a tŕň v oku – píše raz foneticky a druhý raz zjavne zase nie! Potom som už konečne čital "na čätu" ako sa sluší a patrí. O to väčšiu srandu som mal. Musím súhlasiť so Sugr, čím ďalej, tým to bude lepšie. A bohužial aj vzácnejšie. A slzy početnejšie…

[10]: Tyhle slzy byly fajn. Já jsem přemýšlela, že při první zmínce slova "chat" za něj hodím "[čet]", ale pak jsem si řekla, že mí čtenáři nejsou žádní nekňubové a pochopí to. Což se taky stalo.

Škoda, že na takové chaty nechodím, možná o hodně přicházím :-)

Jednou jsem ze zvědavosti prošel úvodní stránky nějaké sexuální seznamky, registraci jsem ani nedokončil, ale od té doby mně neustále chodí maily, že s velkou slevou budu mít "zlaté členství" a že už ta a ta se o mě zajímá, a to všechno můžu mít hned, jen když zaplatím tu strašně zvýhodněnou cenu. Nevím, jak se toho zbavit.

Je to tak, jak píšeš – nejlepší sex je životním posláním 🙂

[13]: Hele, my jsme se potkali tady, tak jsi na ten chat ani nemusel o:) :-D
Zrovna o tom psal článek navzdysam.blog.cz, ale už ti nepovím, kterej přesně to byl. Psal, že na nějaký seznamce chtěli zaplatit poplatek, aby mu ukázali všechny ty vzkazy, co mu ženský naposílaly, ale pak někde na netu našel, že je to podvod. Docela smutný, je mi těch chlapů až líto.

Moc hezky napsané… co se týká seznamováním upřednostňuji chodit mezi lidi, první kontakt je nejdůležitější a intuice napoví, co dál …

[5]:Hmmmm …… ano. Stalo. Ten člověk mne naučil o mě samotné hodně věcí. A ten záblesk je tam pokaždé když máme to štěstí a potkáme se. Navíc i po letech tam pořád je. A je to fajn protože ti to dodá takovej ten dobrej pocit jako že jseš pro něj ta jediná. I když je to jen kamarád.

[15]: To máš určitě pravdu, lepší je rovnou se seznámit naživo, ale naštěstí nám to vyšlo tak jako tak. Třeba v článku "Sexy nevzdělanec" popisuju, jak to nevyšlo ani naživo. Je to těžký.

[16]: A proč z toho nebylo něco víc než kamarád?

[14]:Kam se hrabou chaty na tvůj blog? 🙂

Teď už je mně jasné, proč mně v mailech neustále chodily tipy na ženy z Plzně, Ústí nad Labem, Liberce apod. Tam tolik nehrozilo, že bych mohl projevit zájem o setkání a podvod s robotem tak odhalit.

[18]: Snad se to vyvine tak, že tenhle sex překoná nějakej další ;-) "skostný" jako "skvostný" nebo jak to mělo bejt? Já se tam nikdy nebála ničeho, nikdy mě tam nepotkalo nic špatnýho.

[19]: 🙂 ty jsi lichotník!
No ale zase proč by nechtěli, abys zaplatil? To asi akorát nevěděli, odkud přesně jsi. Ten podvod stejně odhalíš až po zaplacení, když ti pak žádný vzkazy nepošlou, ale to už mají vyhráno, viď.

Já myslím, že je úplně jedno, jak se ti dva lidé seznámí. Důležité je, že si pak rozumějí. A i kdyby to rozumění mělo trvat jen pár slastných hodin, určitě to stojí za to. Tvůj pěkný článek je toho důkazem. ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *