Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Zlomený bičík z plastu

Těšila jsem se, co si pro mě na naše už páté výročí přichystal. Ne, nemluvím o příteli nebo dokonce manželovi, tady jde o mého milence, s nímž se každý rok zhruba ve stejnou dobu sejdeme a dopřejeme si trochu sexuálního vzrušení. Skoro nic o sobě nevíme, prostě si domluvíme schůzku, sejdeme se a vyspíme se spolu. Pak si zase celý rok nezavoláme ani se jinak nezkontaktujeme. Nevím, jestli se mnou někoho nepodvádí, nezajímá mě, kolik mu je přesně let, netuším, odkud je, nevím nic. Chceme si jenom udělat hezky, pěkně nám to spolu klape, a tak se navzájem děláme.

Každé naše další setkání je delší než to předchozí. Tentokrát přijel už v šest večer, takže jsme měli do rána spoustu času. Jen tak jsme si k sobě lehli a asi na hodinu usnuli. Je to zvláštní pocit moct vedle někoho cizího spát tak klidně. Probudilo mě, když mi začal rozepínat kalhoty. Už už jsem chtěla něco říct, ale pak jsem dál předstírala, že spím. Dole mě celou svlékl, pak si sám sundal džíny a já koutkem oka zahlédla, že je na mě připravený. Sklonil se a začal něco lovit ve svém batohu. Jeho tmavě hnědé vlasy i při předklonu držely tvar jeho účesu, vzhlédl a já rychle zavřela oči. Jestli ví, že nespím, nevadí. Budeme si na to prostě hrát.
Klaplo nějaké víčko a vzápětí jsem uslyšela, jak do sebe nějaká lahvička nabírá vzduch poté, co ji předtím stiskl ve své dlani. Hned jsem pochopila, že jde o lubrikační gel, protože mi ho začal roztírat po vnitřní straně stehen. Musela jsem otevřít ústa, abych mohla normálně dýchat. Jeho prsty se blížily mému rozkroku, kolena mi tlačil od sebe a já se nemohla dočkat čehokoli, co se mělo dít dál. Pak se mě TAM dotknul. Nejdřív jsem myslela, že to byla jeho ruka, ale brzo jsem pochopila, že se o mě zlehka otírá úplně jinou tvrdou částí. Ty letmé dotyky byly různorodé a střídaly se na mně jeden za druhým. Napřed to bylo zatlačení na můj nejdůležitější bod, pak projetí se po něm celou délkou jeho mužské chlouby, příště mě sám sebou plácnul a nezapomněl ani na obkroužení mého místečka.
Ten gel vůbec nebyl třeba. Tekla jsem ze všech jeho pohybů a oči už jsem se ani nesnažila otevřít, protože bylo tak nádherné oddávat se pouze ostatním smyslům. Pomalu mě přetočil na bok, vyhrnul mi ke krku halenku i podprsenku a lehl si za mě. Trochu jsem vystrčila zadek, abych mu usnadnila to, v co jsem doufala, že se chystá udělat. Přehodil přese mě ruku a chytil moje prso, přimáčkl se ke mně a na několikátý pokus do mě skoro celý zajel. Tou slastí jsem se zamračila, což ale nemohl vidět. Pomalu za mými zády začal přirážet a mačkal ve dlani můj prs, na kterém teď už čněla tvrdá bradavka. Najednou mi z hrudi jeho ruka zamířila k tváři a několik jeho prstů se mi ocitlo v ústech. Palcem se mi zahákl za bradu a protitlak jsem cítila pod jazykem. Už ve mně klouzal mnohem rychleji a já jsem pořád nehnutě ležela. Jediný hýbající se sval, který mohl cítit, byl můj jazyk, jímž jsem objížděla jeho prsty schované za mými rty.
Vsunul pode mě druhou ruku a přehodil si mě na sebe. Už jsem nemohla dělat, že spím a zády k jeho hrudi jsem ho pouštěla hluboko do mě. Jeho prsty v mých ústech způsobovaly, že mi tekly sliny ven, ale bylo nám to jedno. Vtom si sedl, takže jsem se v jeho klíně posadila také, a pro něco sáhl vedle postele. Ucítila jsem lehoučké šimrání na zádech a pak zvláštní studené hlazení. Ze zvědavosti jsem se otočila a uviděla, že v ruce drží docela malý plastový bičík, na jehož jednom konci byla černobílá peříčka, zatímco na druhém gumové střapečky. Vzápětí mě tyhle třásně šlehly přes bok, načež následovalo lechtání peříčky. Nebolelo to, spíš to příjemně švihlo. Když na mě štípající svazek gumiček dopadl asi po dvacáté, tentokrát zepředu pod krkem, uslyšela jsem křupnutí a zlomená část s pírky mi spadla do klína. Za mnou jsem z jeho úst uslyšela jenom zasyknutí a najednou jsem ucítila hroznou bolest na zadní části paže! V místě, kde se bičík zlomil, vznikla ostrá plastová hrana, kterou mě můj muž pro dnešní večer právě „pohladil“. Silou nešetřil a pořádně přitlačil. Do očí mi vhrkly slzy a to jsem ani netušila, jak moc mě poškrábal. Zjistila jsem to hned v následující chvíli, když mi po paži sjel dlaní a tu mi pak rozevřel před očima. Byla celá od krve! A v tom okamžiku jsem to ucítila zase, tentokrát mě podrápal na vnějším stehně, takže jsem mohla uslzenýma očima sledovat, jak se mi z rány začínají řinout kapky krve. Do té doby jsem měla jeho úd stále v sobě, ale teď jsem se prudce zvedla a nevěděla jsem, co mám dělat dál. Přistoupil ke mně a ve tváři se mu objevil úsměv, jež mu tolik slušel. Řekl jen: „Promiň.“
Vzal mě do koupelny a položil do vany. Jednu nohu mi nechal viset přes její okraj, abych měla stehna od sebe, pustil tak akorát teplý proud vody do sprchové hlavice a namířil mi ji na to nejcitlivější místo. Ihned jsem zapomněla na pálení mých dvou šrámů a užívala si tlak vody. Když měnil sílu proudu, dával si pozor, aby mě nespálil. Jednou na mě voda intenzivně tryskala, až to skoro bolelo, pak mě smáčel jen mírný proud. Nakonec jsem se už neudržela, a i když bych si tohle chtěla vychutnávat aspoň hodinu, udělala jsem se. Tam dole mi všechno pulzovalo a já jsem si se zavřenýma očima vychutnávala asi pátou sekundu toho momentu, když vtom mi polil obě rány kysličníkem a moje tělo vybuchlo nesnesitelným pálením.
Vzal mě zpátky do postele, kde mě osušil, a mě za chvíli štípání v kůži přešlo. Znovu jsme na chvíli usnuli. Tohle bude ještě dlouhá noc.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Svět z plastu.“

46 reakcí na „Zlomený bičík z plastu“

Citát: Každé naše další setkání je delší než to předchozí…(Koniec citátu)

Bude to čím ďalej, tým horšie a keď to vydrží až do staroby, tak to bude trvať večnosť, kým sa – kým sa to "podarí"… , atď. ;-)  :-D

[3]:

[4]:

[7]:

Taky máte jako autoři nejradši, když se vám lidi v komentářích baví o něčem úplně jinym, než je samotnej článek? :-D

[1]: Aspoň na tebe se člověk může spolehnout. Do stáří to asi nevydrží, protože to už, doufám, budu mít stálej vztah, a já bych mýho budoucího muže nepodvedla (řekla a dodala "nikdy neříkej nikdy").

[2]: Ke stejným hrátkám jako v článku?
A ty sis nechala jeho jméno? Tuhle jsem tě viděla na FB, tak jsem trochu (:-D) zvědavá, proč máš dvě příjmení.

Líbí se mi na tom to "jednou za rok". Řekneš si: "Je 6. března, zavolám mu a zase si trochu užijeme."

Jen se na to nesmí zapomenout, jak jeden dědeček, co na vyšetření u pana doktora prozradil, že sex mívá jen na Vánoce.
Doktor mu na to povídá: "Dědečku, tak to máte dvojitou radost."
Děda však namítl: "To není každé Vánoce."

Pořezat se bičíkem?? O_O tak to dopadá když se někdo nechá unést a koupí hned první shit v Erotic city :D  :D Kdyby chtěl Tvůj anonymec školení v bacátkách ať se ozve na mail. Nebo ty :-D To jsem totiž ještě neslyšela…ne že bys kecala ale……

[10]: Nová doba! 8-O  :D

[12]: Ale jo, já jsem ráda, vítám vás tu k čemukoli si zamanete ;-)

[13]: Spíš "Hmm, bude jaro, to už bysme mohli…" Na zapomínání jsem mistr, ale tohle mám jako upomínku o:)

[14]: Já nevím, odkud byl ten bičík, ale ani mi to nevadilo, beztak bych tolik ran pořádným bičem jako ty nevydržela. Školení od tebe bych si ale v reálu a s praktickými ukázkami líbit nechala :-D

Ani přítel, ani manžel ale milenec…, to zní pěkně a jak jsem tak četla, je to určitě jiné milování než s manželem či přítelem. Ono někdy to milování do bolesti má taky své, tak bolí až se dá vše při něm prožít daleko intenzivněji. ;-) Jak tak čtu userko, komentáře si povídají mezi sebou, na mém blogu se to taky někdy stane, s tím už se nic nenadělá. :-(  :-D

[20]:

[21]:

Sice mě překvapuje, že zrovna King pexeso neznal, ale mnohem víc mě překvapilo, jak vlastně tenhle název vznikl! Je to totiž zkratka ze slov PEkelně SE SOustřeď! Takže v zahraničí s tímhle exoticky znějícím názvem fakt neuspějeme. Není to zajímavý? :-) Je!

[16]: Nejdřív ukaž ty fotky, jak jsi nás navnadila!

[19]: Ty ne?

[22]: Dokud to bolí přiměřeně, tak je to v pořádku, ale z tohohle možná budou jizvy, což se mi teda moc nelíbí.
Jo, tady je to jak v hospodě, co člověk, to téma, ale mně to nevadí, já jsem samozřejmě ráda, že vás tu všechny mám ;-)

[25]: A nie je to? Zbierat papieriky! To robia deti, ked je majsrovstvo vo futbale,ale pexeso to nevolaju, len horlivo obrazky vymienaju a rodicov buzeruju, aby nakupovali a tak…Ja za to halt nemozem. :-(

[27]: Jo, jo, robot je od Karla Čapka, ale myslím, že kalibr je to jenom proto, že se to slovo prostě rozmohlo. Stejným kalibrem by pexeso mohlo být. Rozhodně lepší mít nový slovo než tomu anglicky říkat třeba "memory".

[30]: slang pre "teraz" – vlastne moravácky, nemecky napisane. Foneticky vlastne "fčúl"- po rokoch v cudzine už komolíme všetko a máme zlozvyky resp. zakorenené "novotvary"…(Deti napríklad rozprávaju po slovensky, že vezmú koreň slova a nemeckú predponu alebo koncovku, ako na to prídu , je mi doteraz záhadou.)

Začátek povídky mi trošku evokoval film "Intimita". Píšeš hodně otevřeně, což se mi líbí, protože zároveň je to přirozené a hezky se to čte. ;-)

[35]: Mě se prostě líbí, že to píšeš bez předsudků a ne takovým tím stylem "jsem žena, takhle bych mluvit neměla, musím mluvit v jinotajích." Nechápu, proč ještě dnes, když žena řekne něco bez cavyků, tak je z toho pozdvižení. :-(

[34]: Tak jsem zkoukla ten film Intimita, ale moc mě to nebavilo. Asi taky proto, že ti dva hlavní herci mi moc nepřirostli k srdci. Nejvíc jsem měla ráda jejího manžela, ten hrál v Harry Potterovi :D Kdybych se nad tím tématem zamýšlela, tak ten film je dobrá podpora, ale jinak nic moc.

[44]: Tak to mě mrzí, ale díky za upřímnost. Ono už je to dlouho, co jsem to neviděl a konec už si moc nevybavuji, vím, že se mi líbil začátek. A co film Mexická jízda, ten si viděla?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *