Rubriky
TT (témata týdne)

Co o mně prozrazuje našeptávač

Když váš internetový prohlížeč podporuje tzv. našeptávání, je docela zajímavé se podívat, co se pod kterým písmenem abecedy skrývá na prvním místě. Co tedy nejvíc vyhledává userka?

A – addic7ed.com – Tady si stahuju anglické titulky k seriálům. Spolehlivá stránka s obsáhlou databází.
B – blog.cz – Pro mě je to docela překvapení, od písmena „B“ toho vyhledávám spoustu, a tak jsem čekala jiný výsledek. Google Chrome ale nelže!
C – csfd.cz – Filmy mě baví a s radostí si o nich čtu, ráda je taky hodnotím, ačkoli jenom z pohledu průměrného diváka.
D – databazeknih.cz – Knihy miluju, čtu a kupuju.
E – edna.cz – Tuhle stránku jsem si oblíbila hlavně proto, že mi přesně ukazuje, kdy mi vychází který oblíbený seriál. Jinak bych si to musela dávat do upomínek, protože paměť není moje silná stránka. Trochu jsem se bála, že se mi objeví Egoped a bude to vypadat, že na něj musím pořád lézt. Uff.
F – fotruv-denik.blog.cz – Teď teda blogera Fotra víc sleduju na Facebooku, kam hojně přispívá, ale každou neděli, když vydá nový článek, musím si ho samozřejmě přečíst tam, kde to všechno začalo.
G – google.com – Dnešní doba je o schopnosti vyhledat si potřebné, a tudíž je Google mým velkým pomocníkem.
H – heureka.cz – Poslední dobou si snad z internetu neobjednám nic, aniž bych si o produktu nejdřív nepřečetla tady. Recenze od obyčejných lidí/uživatelů jsou skvělá vychytávka.
I – images.google.com – Když jsem líná a nechce se mi číst o něčem informace, radši si to najdu v obrázkové podobě.
J – jaktridit.cz – Ano, jsem velký zastánce ekologie, třídím odpad o sto šest, ačkoli vůbec nejsem stoprocentní, což mě mrzí. Sem se chodím dívat, jestli ten sáček od polévky teda patří do nápojových kartonů (protože C/PAP!) nebo ne.
K – krutomyval.com – Docela překvapení, asi existuje málo webů začínajících na „K“. Hned po Mývalovi, kterého doporučuju navštívit, se mi objevil odkaz kalkulacka.info 🙂 To víte, žena a počty!
L – lazadov.cz – Je sezóna, takže se není čemu divit. Šmírovat, kolik je na svahu zrovna lyžařů, na to mě užije. Po zimě se pod písmenem „L“ nejspíš opět začne ukazovat lamer.cz. Když si v tamějším menu kliknete na záložku „nejlepší“, pochopíte, za čím tam chodím 😉
M – maps.google.com – Street View je jedna z nejlepších vychytávek celých internetů!
N – Na předním místě se umístil King, ale prvních pět pozic by o mně prozradilo trochu víc, než chci, a tak vám to prostě nemůžu povědět. Řekněme tedy, že nejvíc klikám na Krále, na čemž není nic k podivení, vzhledem k tomu že na blog nedávno umístil fotografii ze svých mladých let, kde je ještě větším fešákem, než na snímcích současných.
O – osobnosti.cz – Když netuším, o kom je řeč, jdu se podívat sem.
P – prirucka.ujc.cas.cz – Tohle by měl odhadnout každý správný čtenář mého češtinářského koutku. Stránka, na kterou zavítám několikrát denně!
Q – Komu se co objeví pod „Q“? Mně teda nic.
R – respekt.ihned.cz – Týdeník, který je podle mého gusta. V poslední době začal Erik Tabery se zajímavými rozhovory na různá témata s rozličnými osobnostmi. Říká tomu Respektování a je to dost zajímavé. Inspirativní čtení a poslech vám přeje…
S – slovnik-synonym.cz – Přemýšlela jsem, jestli to vůbec zveřejním. Přeci jen bych byla radši, kdybyste si mysleli, že mám tak bohatou slovní zásobu, jak se snažím v článcích prezentovat. Někdy ale potřebuju pomoct. Puntičkářství je hrozná věc a já nesnesu, aby se mi slova opakovala víc, než je nezbytně nutné.
T – translate.google.cz – Už to začíná zavánět reklamou na Google, nedá se ale nic dělat. Tahle společnost je mou oporou.
U – userka.blog.cz – Sebestřednost jako prase!
V – videacesky.cz – Vcelku zábavný web, na kterém jsem objevila spoustu videí na rozptýlení.
W – webshare.cz – K tomu nemám co dodat. Snad to neuvidí Mýval, ten totiž chodí zásadně do kina a za filmovou kulturu platí dolary! Co se mi nejvíc líbí na jeho filmových zážitcích? Že z kina míří rovnou do postele s nějakou kočkou. V takovém případě bych to kino zaplatila klidně několikrát do týdne.
X – xchat.cz – Trochu trapné, ale co už.
Y – youtube.com – Muzika je další moje láska, ale jsem opět spíš mainstream s mnoha výjimkami.
Z – zdjc.cz – Opět tak trochu „sezónní“ stránka, rozhodla jsem se ale, že před vámi nebudu skrývat svou lásku k Cimrmanovi a hlavně jeho stvořitelům. Už jenom pár dní a poprvé v životě jejich představení uvidím naživo. Zdeňku Svěráku, těším se!
Tak snad pro vás byl tenhle vhled do mojí duše zajímavý. Z mého blogu se o mně dozvíte mnohé, ale nikdy si nemůžete být úplně jistí, že vás nebalamutím. V tomhle případě je to všechno pravdivé. Až na pár výjimek samozřejmě!
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Ještě mě napadlo“.

26 reakcí na „Co o mně prozrazuje našeptávač“

a zadne pecko
zklamanost
néé článek fakt super :D většinu stránek neznám :D :D u mě by to byla asi taková klasická nuda jako ulož to, facebook a tak dál.. ale většinu prvních řad u jednotlivých písmen tvoří často navštěvovaní blogeři.. třeba pod Q se mi objeví jeden z nich (quietus) aaa tak dál :D asi brzo vyšoupneš uložto :D protože adventure time je jen jednou tejdně..  🙁 :DD

Že by se stal z tvých stránek "Deníček"? :-D  :-D Tohle odhalení tvé duše je náhodou lepší, než ty unulé denodenní furt stejně prožívané a popisované zážitky! :-P
A propo…, tu lásku máme stejnou, ačkoliv já jako hudební laik, zřejmě skutečně "jen" k poslechu. Je víc odkazů které používám a ty je tu máš uvedené.
Hezký článek userko, sice vařený z jiné vody, než je člověk na blogu userky zvyklý, ale dá se číst! :-D  :D  :-)

[1]: Klasická nuda na Ulož.to? ???
Nuda zadarmo, kde se dají stáhnout úžasné filmy? Nu pro mě to není nuda, ale výhra!
Nesleduju televizi, ani po tom netoužím, ale z Ulož.to si vyberu filmy, které se nám líbí a nemusíme koukat na to co televize vysílá. Úžasnéééé!  :-D
Vida, co člověk, to jiný názor. :-)

[2]: Myslím samozřejmě denodenní nudné zážitky blogerek, které tu píší furt dokola jedno a to samé – né tvoje, ale to je jistě jasné! :-)

Na uložto jsem taky v poslední době dost často, páteční věčer nepřeje ani televizi natož nějakým výletům s neexistujícími známými někam za pobavením a už vůbec ne z existujícím mužem za kulturou. Takže jsou tráveny pěkně v mé ložnici s noťáskem a nějakým filmem. Zrovna včera to byla Díra u Hanušovic. Mimochodem pro mne velké (ne)překvapení. Není to žádná komedie ale něco co bych tak trochu přirovnala k mým ( a tvým) Karamazovům. Prostě Dejvické a Krobot a dokonalé sehrání. To (ne) patří právě tomu že mne nepřekvapilo to jak jim to pohromadě pěkně šlape a navrch krásná příroda Jeseníků jako bonus. Teď když znám film i výsledky ČL mne dost překvapilo že cenu za vedlejší roli dostala Lenka Krobotová. Pro mne jasnu jedničkou zas byla Táňa Wilhelmová. Je to podle mne jeden z mála filmů kde se de facto hlavní postavy nevyčleňují ale jsou jimi všichni. Překladač a vůbec strejda Gůgl jsou u mne taky velmi frekventovaná hledání, díky za ně i když překladač tak max na větu o pár slovech. To se ještě dá z ní zjistit co chtěl básník říci, ale delší už tedy ani náhodou! Děti, učte se cizím jazykům !!!!!!! V tom měl Komenský a naše paní učitelky pravdu! Teď to vidím a lituju že alespoň ta germánština mi nezůstala jako hobby. Teď už polovina mých odumřelých mozkových buněk té druhé moc nedává šanci si něco pamatovat. Takže když to tak vezmu AŤ žije Síť! Na ní najdem vše co k životu potřebujem. Včetně domácí výroby atomové bomby! :-D  ;-)  :-?

[1]:
[2]:
[5]:
[6]:
Na to, že jsem o uloz.to nenapsala ani slovo, je na něj v komentářích docela dost reklamy! :-D Zřejmě nevíte, že webshare je to samý v bledě modrym, takže proto pod "U" mám sama sebe :D

[1]: Na porno bych fakt nekoukala na běžnym prohlížeči. Existujou různý vychytávky, aby mi na to "nikdo" nepřišel. Facebook samozřejmě používám, ale klikám na něj přes záložku, takže jak pořád nepíšu tu URL adresu, neobjevuje se mi pod "F". Kdybych u tebe vyšoupla uloz.to, byla by to pro mě čest!

[2]: Ve skutečnosti jsem se nad tím docela pozastavila, že bych podle tebe psala nudný opakující se zážitky, takže díky, žes to v dalším komentáři vysvětlila. Deníček se z toho nestane, tohle mi ani nepřijde jako až tak osobní článek (to bych tam musela napsat jenom pravdu :-x ).

[5]: Kdybys na uloz.to někdy něco nenašla, doporučuju ten webshare. To je taky dost příjemná stránka, kde kolikrát najdu víc. V pátek večer (pokud to teda pak nesjíždím na webu ČT) koukám na Všechnopárty. To tě nebaví? Jazyků jsem se pár učila, ale Google Translator je prostě častokrát třeba. Na ČL jsem koukala a musím ty filmy ještě dohnat. Viděla jsem snad jenom Tři bratry :-D

[11]: Hmm, jsem se radovala, žes ke mně konečně zavítala. Tak nic.

[12]: Vidíš, to mě ani nenapadlo, že tím můžu někoho obohatit.

[13]: Ne, myslím, že tvoje mužnost by tím byla ohrožena! Díky a užij si zbytek soboty a nadcházející neděli 🙂

[14]: To zní nějak mnohoznačně?! :-P

[16]: Jestli o to stojíš, napíšu ti to, ale sem radši ne 🙂 Co k čemu je teda jenom ČSFD, na knižní databázi jsem nebyla schopná ještě doplnit myšlenky – jsem tam asi půl roku, víš. Co jsem přečetla od roku 2005 si píšu do sešitu, ale přepsat to na net jsem líná.

Tak tohle je hodně zajímavý. Takový oddychový a pokud to nebude vadit, tak bych si to půjčila a udělala totéž, samozřejmě s odkazem 🙂
když jsem četla postupně písmenka, tak jsem si klikala sama u sebe, co mi vyjede. No někdy mě to překvapilo :D
Jinak pod "q" taky nic nemám :D

[18]: Ježiš! Jenom otevřít tvůj blog znamená přibrat aspoň kilo! :-D To víš že jo, udělej si to taky a hoď na mě odkaz, třeba mně někdo přijde udělat radost návštěvou.

B, C, D, I, M, Y často navštěvuji, ale v poslední době snad nejvíc U :-)

Opravdu moc zajímavé, ale musím se sebestředně podívat, jak to v M pokračuje.

[21]:Nic, jedno písmeno je málo, ale když napíšu mish-mash v Googlu i Seznamu se objevím na první stránce výpisu. Ale jen v Googlu cz, v zahraničí na tamějším Googlu to tak nebylo. Takže žádná velká sláva 🙂

Zapomněl jsem na Google, ten je samozřejmě na prvním místě a u W bych možná volil anglickou verzi Wikipedie. Mnozí nad Wiki ohrnují nos, ale je tam čím dál víc pěkných informací.
K A bych možná dal Archiweb.

A na stahování než Ulož.to je mnohem lepší HellSpy, platí se 99 Kč za hodně velký objem dat (už nevím jak velký), bohužel jsem někde zašantročil způsob přihlášení, protože stahuji něco jednou za uherský rok a to se pak na to většinou ani nedívám, protože to odkládám na "někdy později", až budu mít čas a chuť.
Webshare neznám, díky za informaci, vyzkouším.

A na texty písní je nejlepší http://www.karaoketexty.cz/

Já texty vyhledávám na Googlu, zadám "lyrics" a název písničky, případně přidám interpreta a už jedu :-D Hellspy jsem používala dřív, pak mě zaujal webshare. Archiweb (.cz?) jsem si teda představovala jinak :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *