Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Uvědomovat si

Její osobnost se samozřejmě vyvíjela od raného dětství, ale teprve ve dvanácti letech se jí začalo zdát, že se chápe. Víc si sama sebe uvědomovala a častěji nad sebou přemýšlela. V tom věku se z ní totiž stala žena. Alespoň podle dívčích časopisů. První menstruace, první sex.

Ne, nešlo o znásilnění. Zkuste pochopit, že některé dívky dospívají dřív než jiné, a tak můžou být připravené na první zásun mnohem dříve. A ani to pro ně nemusí být jakási velká událost. Hned pochopí, že jde prostě o sex. O radost. O bytí s někým jiným v těsné blízkosti. O uspokojení.
Přesně tak to bylo s ní. Netrvalo dlouho a přišla tomu na chuť. Uměla si to náležitě užívat, což se promítalo do samotného děje, do samotného přístupu k věci. Šla si za svým a neohlížela se. Muži z ní byli hotoví. Uměla si s nimi hrát, ale přitom zachovat jejich nadvládu, jejich mužnost. Nikdy neublížila jejich pýše, a tak se k ní rádi vraceli. Ona ale pořád objevovala a zkoušela, a tudíž se její seznam náhodných známostí rychle rozšiřoval.
Nezapomněla se nad sebou občas zamyslet. V mysli jí pak poletovala slova jako „děvka“ a horší, ale opravdu jí byla? Nepřebírala pouze náhled společnosti, která kdyby tušila její chování, odsoudila by ji na místě a bez velkého přemýšlení? Stejně jí to bylo jedno. Nikdo o ničem neměl ani páru a beztak to je její život. Jen její! Nikdo nemá právo ji zastavovat a obracet na jinou cestu.
A tak roky ubíhaly a najednou to bylo deset let, co se v ní poprvé někdo smočil. Teď už to opravdu byla dospělá žena. Její svědomí jí často nedávalo spát. Pořád se jí vracely vzpomínky na všechny muže a ženy, co se jí ocitli mezi nohama. Už dlouho pochybovala o správnosti cesty, na kterou se před lety vydala. Litovala, že se nenašel nikdo, kdo by ji vyslechl a navedl jinam.
Vinu ovšem nedávala nikomu jinému než sobě. A s ní bude žít i dál. Ale kdo ví? Osobnost se přece pořád vyvíjí, možná někdy objeví zase jiný úhel pohledu a všechno bude radostnější.
Článek je přiřazen k tématu týdne „Moje osobnost“.

20 reakcí na „Uvědomovat si“

Ty mě děsíš. Už ve dvanácti?

Ale víš,co se říká… z takových holek bývají nejlepší manželky. Vyblbnou se včas a neblázní v době, kdy už mají děti.

"Litovala, že se nenašel nikdo, kdo by ji vyslechl a navedl jinam." A kam? Ještě by ji mohl obloudit. Vždyť by také mohla skončit v klášteře. Takhle se dá říci, že vede plnohodnotný život. Až někdy zájemců o "zásun" bude ubývat, alespoň má na co vzpomínat.

Člověk si má užívat (v rámci zachování života) dokaď to jde. Až bude ve vztahu, bude se umět usadit. Když nic nepozná, přepadne jí chuť poznávat právě v době, kdy by chtěla bejt věrná.

Určitě je lepší ve 12, než si hrát ještě ve 30 s panenkou a nevědět co to je "chlapec"! A že v dnešní době nucených "single" je takových celkem dost!-:))
Jinak pěkný článek, jako i ostatní!

[7]: Když chci bejt věrná, tak prostě jsem. No matter what 😉

[8]: Díky moc, jsi milá 🙂

[9]: Díky 🙂 Je to člověk od člověka, to je jasný 😉

[6]: Hele, stejně mě překvapuje, že když napíšu článek o tom, jak jsem nespokojená v manželství, tak mi nevěříš, ale když napíšu, že jsem měla první sex ve dvanácti, tak mi věříš! 🙂

[13]: Přeposlala jsem to jednomu kamarádovi se kterým jsem se kdysi přela o sexuálním životě dvanáctiletých 🙂

A s tím obluzováním…já vlastně nevím co to znamená! Měla jsem domněnku, ale Egoped pravil,že ono slovo má jiný, ne mravný význam. Takže tímto apeluji na Miloše aby mě uvedl do obrazu 🙂

Ani nevím, kde jsem k takovému archaickému výrazu přišel, zřejmě nějaká povinná četba na úsvitu mého života. Intuitivně ho chápu přesně jako vy, které jste ho použily – tj. svést, pomýlit, zlákat falešnými řečmi, v horším případě záměrně navést na špatnou cestu a tím dosáhnout toho, že nešťastná oběť zbloudí.

Tak já jsem byl ve dvanácti úplné jelítko. To bude tím, že dívky dospívají dřív, no. To já o sexu ještě neměl ani páru, i když už jsem v té době myslím onanoval, takže zas takové neviňátko jsem vlastně asi taky nebyl. :-P

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *