Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Potřebuji to hned

Prostě jsem to potřebovala. Nevím sice, co by se stalo, kdybych o to byla připravena, ale jsem si jistá, že by to nebylo nic příjemného. Potřebovala jsem to teď a tady. Byla jsem ochotná pro to udělat mnohé. Jenže nablízku nebyl nikdo, komu bych se oddala.

Seděla jsem v obýváku v křesle a na stolku před sebou jsem hypnotizovala horký čaj, aby mě alespoň on už konečně zahřál, ale nepopálil. Byla jsem sama a nic nerušilo moje myšlenky, jež mi v hlavě poletovaly sem a tam. Tím hůř. Nedokázala jsem myslet na nic jiného, než na to, co jsem potřebovala. Kdyby tak tady teď byl On.
Jeho silné ruce mi neskutečně chyběly, představovala jsem si, jak brázdí na mém těle, jak mě hladí po vlasech a jak mě svírají tak, že se nemůžu hnout. Vybavovala se mi Jeho vůně a teplo, které z Něj pokaždé sálá. Skoro jsem mohla cítit Jeho dech u mého ucha, jak mě uvnitř šimrá.
Zavřela jsem oči a za chvíli už jsem nevnímala okolí. Neslyšela jsem klíče v zámku ani zabouchnutí dveří, natož kroky, které se ke mně pomalu blížily. Probudil mě přesně tím, po čem jsem celou dobu ve skrytu duše toužila.
To, co potřebuji, je prosté objetí.
Článek je přiřazen k tématu týdne „To, co potřebuji…“.

24 reakcí na „Potřebuji to hned“

Náhodou mě se to líbí v té vší nevinnosti…a navíc pravdivosti. Vždyť objetí je někdy mnohem, mnohem víc než i to sebelepší milování. Objetí potřebuje každý. Když se můžeš někomu schoulit do náruče a jen se nechat hladit nebo líbat do vlasů, je to o mnoho krásnější a intimnější.A Kruťák a Ego ať si trhnou nohou :). Možná jim dojde že nejen sexem a milováním lze ženě připravit rozkoš….

[7]: No samozřejmě…:) to je jasné, to je základ mít někoho kdo tě obejme a u koho ti je tak skvěle….no já si myslím, že pánové jsou empatičtí i když Egopedův koment ten dojem trochu kazí 🙂

[4]: Souhlasím 😉

[5]: No to jsem ráda! Protože proto je pointa až na konci 😉

[6]: Blbá prej! Nech toho, splést se může každej 😉 Jenže z mý "učitelský fušeřiny" jsem to nemohla jen tak přehlídnout… 🙂

[7]: Máš pravdu! Mám sto chutí to do tý poslední věty připsat! 🙂

[11]: Už byl moc studenej 🙁 :D

"To, co potřebuji, je prosté objetí."
[4]: "jen se nechat hladit nebo líbat do vlasů, je to o mnoho krásnější a intimnější"
No jo, děvčata, řečeno s géniem: "Není to trochu málo (Antone Pavloviči?"

[14]:

A víš že není? Ono úplně někdy stačí jen to objetí….já pokud můžu mluvit za sebe jsem za něj a z něj kolikrát spokojenější. Já vím, že dyž se pak nepokračuje tak ony vás z toho pak bolej….srdce.Když už jsme u těch Svěrákovskejch géniů :D

[17 Ber to jako bezpředmětnou poznámku, svádím to na trauma z návratu dcery a šoku z toho rachotu který nastal po krásném skoro týdnu ticha :)…..

Ty zensky sou tak narocny, to je furt chci chci chci, potrebuju potrebuju, potrebuju,  ja ja ja… A chudak chlap aby se uobjimal… Jak k tomu prijdem? Mame jen dve ruce! Tak trochu umirnenosti do toho noveho roku, devcata ;-)

Tvůj blog mě oslovuje čím dál, tím víc. Líbí se mi, jak umíš úsečná a přímočará, zároveň ale umíš být i tajnoslubná a až nebezpečně romantická. ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *