Rubriky
(ne)smysluplnosti

Co bych neudělala při sexu

…?

… tak a teď se vzbuřte.

25 reakcí na „Co bych neudělala při sexu“

ale no tak, no tak…..

Samozřejmě všichni víme, že by se toho našlo spoustu, co bys ty (stejně jako kdokoliv jiný) neudělala :-)

Nechceš tady začínat seznam, ne?

No já nevím, já bych třeba při sexu určitě neštrykovala fusekle. To by mohlo působit na protistranu dost rušivě, možná až antierektivně. Což je při sexu opravdu nežádoucí.

Userka: ahaa, takže už sou hranice – zákonné normy, no dobrá, takže odkročíme od nekrofilie a pedofilie, ale to sem stejně neměl v plánu.

Takže: "two girls one cup" – ok? Nic nezákonného na tom nenajdeš, přesto si troufám tvrdit, že to může být první chybějící bod na tvém seznamu. Nebo se mýlím?

[7]: 🙂 jsi opravdu neskutečně vtipná 🙂

[8]: Taky dobrý 😉

-> pojmout to takhle mě vůbec nenapadlo o:)

[9]: Na takový záležitosti jsem čekala… Co můžu říct, než že máš pravdu. Tohle bych neudělala. Máš ještě nějaký další příklady? Ráda si to ujasním 😉

Userka: určitě mám, právě že nekonečno…. ale to bychom tady byli dlouho…..  to víš, to nemůžeš vyrukovat s takovým prohlášením na chlapa téměř bez zábran :-)

No a jinak, tedy z toho "normálnějšího" soudku, jo? Vynechám pikanetrie jako fetiš na trpaslíky, či úhoře ve vagíně a podobně, prostě jen normální víkendovou zábavu, jo?

Předpokládám třeba, že bys mimo koprofílie dále odmítla:

1. Anální Gang-bang
2. (Double) Fisting
3. Pissing {a budu hodný, nedodám tam ten gang-bang :-))  

…. nebo ne?

Ale spíš: chceš to opravdu takhle veřejně rozebírat? To víš, sem přecijen taky gentleman, tak tě nechci stavět do nevhodné pozice :-)

Stačí upravit název článku na:

"Co bych neudělala při sexu s někým jiným než Krutomývalem"

:-)

[12]: Ale zvířata jsou snad taky mimo zákonný normy, ne? Tak si toho úhoře strč někam.
Tím článkem jsem měla na mysli právě tu tebou zmíněnou "normální víkendovou zábavu" 😉 Tos řekl dobře.
A jinak k těm třem bodům: nepředpokládáš dobře, ale asi to opravdu nechci rozebírat na veřejnosti 😉 Jenom jsem byla zvědavá, s čím vyrukuješ. Což by mimochodem mohl bejt překlad slova "fisting" 🙂 :D

1. zvířata sou naopak naprosto ok, pokud sou už buď mrtvý (mrtvej úhoř pořád úhoř)nebo pokud s nimi zacházíš jinak než "trýznivě" či "obzvláště surově". Prostě nesmíš naplnit skutkovou podstatu trestného činu týrání zvířete. Laicky položeno – pokud si tam strkáš toho úhoře živýho, nesmí ti tam chcípnout.

:-)  

2. rád bych si úhoře klidně někam strčil, ale nemám na to vhodný otvor, pokud tedy nemáš na mysli strčit si ho do pusy, grilovaného, na česneku. To bych rád.

3. "vyrukování" jako překlad "fistingu" je báječné. Rozhodně to hodlám použít, pokud mi k tomu tedy dáš své autorské svolení, samozřejmě.

Na písemných z češtiny jsem měla volný slohový útvar na téma "Komu není rady". Okamžitě mě napadlo napsat na poslední stranu "…mně!", ale rozmyslela jsem si to. Maturita je maturita 🙂
Jinak "článek" pobavil :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *