Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Setrvávám

Zůstávám nehybně ležet na zádech, i přestože mám chuť ho obejmout a přitisknout k sobě ještě víc, než se ke mně odvažuje tisknout sám. Leží nade mnou a hledí mi do očí. Oči jsou jediná část těla, jíž jsem nyní ochotná pohybovat. I když je setrvání ve stejné pozici moje nynější povinnost, začínám být příjemně lenošivá.

Vsunul mi ruku pod záda a přizvedává si mé tělo blíž. Moje ruce mi ještě před okamžikem pevně držel za hlavou. Když jim dal svobodu, zůstaly tam. Zatím ho to neunavuje, nejspíš se mu líbí, že si se mnou může dělat, co chce. Kousl mě do ucha a rty pak sunul až na klíční kost, ze které zamířil po mé bradě na má pootevřená ústa. Olízl mi je jazykem. A pak znovu, ale tentokrát nejdřív horní ret a po chvíli dolní. Jazykem poté zapátral dál. Přejel mi s ním po zubech a malou mezerou mezi nimi se snažil proniknout hlouběji, ale nepodařilo se mu to. Strčil mi do pusy pár prstů a zuby mi od sebe podržel tak, aby mi do úst mohl strčit svůj dlouhý a velký jazyk. Ten můj vlastní jsem nechala líně povalovat a v ničem jsem neodpovídala a nereagovala na to, co se mnou muž prováděl.
Trochu jsem zalitovala, že mám na sobě pouze červenou noční košilku a kalhotky, které se mi zařezávaly mezi půlky. Až si usmyslí, že je čas do mě proniknout i jinak, nebude to mít složité. Teď už je ale pozdě. Nemůžu to změnit, nemůžu se hýbat. Tak zněla dohoda.
Cítím, jak mi rukou zajel pod ten jediný kus látky a dotýká se mých prsou. Mám zrychlený dech, a tak se moje hruď také trochu zvedá a zase spouští dolů. Další pohyb, jenž je dovolen, neboť mu nejde zabránit. Hladí mi bradavky a ty začínají být stále více citlivé. Ruku, kterou doteď měl pode mnou, nyní vytahuje a olizuje si prsty, aby jimi vzápětí přejel po mých už ztvrdlých bradavkách. Nechci to zkazit, a tak se snažím držet na uzdě i mimiku, ačkoli bych hrozně ráda dala najevo, že si se mnou hraje náramně. Alespoň více oddychnu, potřebuju kyslík, moje srdce už bije jako o závod a já musím dýchat zhluboka.
On si zatím sedl na moje stehna, chytil mi obě ruce a zvedl mě za ně do sedu. Musí mě podpírat, jinak se sesunu nazpátek. Jednou rukou se snaží vysvléct mě z noční košile. Nakonec se mu to podaří a pak mě prostě pustí. Zhroutím se zpátky na postel a pocit pádu mi nepřijde ani trochu příjemný, ale umím to vyjádřit jenom očima? Hledí na můj hrudník. Obě prsa vezme do dlaní a přitlačí proti sobě, aby se dotýkala. Je skoro fascinován. Chvílemi je hladí, mačká a pak se k nim nakloní a položí se do nich obličejem. Kéž bych mu tam teď mohla jeho hlavu podržet a nepustit, nedovolit mu je opustit. Nejde to. Moje ruce bezvládně leží podél mého těla. Začne mi po prsou jezdit jazykem sem a tam. Mezi zuby stiskne bradavku, potom ji olízne a začne sát ve svých ústech. Křičela bych, kdybych mohla. Křičela bych slastí. Křičela bych, ať mě ještě kousne a ať druhou rukou, kterou má položenou na druhém ňadru, něco dělá! Ticho. Je slyšet jenom zvuk cucání a občasného polknutí. Sbíhají se mu sliny. Má na mě chuť.
Podívá se mi do očí, jakoby tam snad něco chtěl vyčíst, což je nemožné. Sundá mi kalhotky. Příjemně se mi uvolní ze zadečku, který jejich zadní část až doteď svíral. Kalhotky na sobě mají obrovskou vlhkou skvrnu. Další záležitost mého těla, které nemůžu zabránit. Položí mi kalhotky mokrou částí na ústa a já je nyní s každým vdechem nasávám do úst a při výdechu zase odfoukávám. Políbí mě přes ně. Stiskne mi spodní ret mezi zuby a vychutnává tu vůni. Rukou mi zajede mezi nohy a prsty mu tam krásně kloužou. Zatím jenom na povrchu. Nikam nespěchá, má mě, na jak dlouho chce, a může si se mnou dělat cokoli. Nesmím se bránit. A to také nebudu. Ať si mě vezme. Celou.
Článek je přiřazen k tématu týdne „Lenost“.

19 reakcí na „Setrvávám“

🙂 🙂 :)….nevím co ode mne ještě dalšího chceš slyšet co neznáš…tohle je fantastické, spíš se budu učit já! :)….leda tak vyzkoušet si vařit kávu a při tom se milovat?….

[1]: Díky moc. Já už teda konečně zavítala k tobě na delší dobu a určitě něco počtu 😉 Jsem ráda, že jsem v tvých oblíbených, především proto, že jsem pod Egopedem, pod nímž bejt je můj sen, ale zděsila mě ta "Jůzerka" :D

[2]:Jo, to je jasné, když ale mě userka navozuje ne zrovna lichotivou akci idských střev :D….tak máme doma kocoura rodokmenovým jménem U2 a taky mu říkáme Juťák….tak já to předělám. A jestli to ví Egoped co je vým snem?….

[10]: Tak si to tak neber :)….my tě máme rádi….ale já za to nemůžu, když vyrůstáš od čtyř let mezi bandou vesnickejch kluků tak holt ti to trochu změní myšlení….:D

Jako vždy – prima:))

[8]:
U sebe jsem taky Userku (na výslovné přání) obložila místními pánskými fajnšmekry. Na rozdíl od tvého blogu je pod Kruťákem. Holt každý chvilku tahá cirkulárku:))

Je to krásné a především náramně vtahující, hned jsem se vžil do příběhu. Ty to píšeš tak, že skoro cítím omamnou vůni konaného aktu. Nádhera a veliká pochvala. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *