Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Úzkost nejen v mysli

Je mi třináct let a bojím se, že jsem těhotná. Ačkoli nejsem věřící, modlím se k Bohu, aby všechno bylo v pořádku. Před pěti dny jsem to měla dostat, ale pořád nic. Ještě nikdy jsem se na krvácení tak netěšila. Dokonce jsem napsala trapnou básničku a poslala ji do Bravo Girl. Určitě ji otisknou, protože mají rádi senzace. Bože, co jsem to provedla?!

Naléval mě jednou Becherovkou za druhou a já už se jen tak tak udržela na nohou. Naštěstí jsem se mohla opírat o bar venkovního stánku. Jenže být takhle blízko u zdroje znamenalo další přísun alkoholu a já nevěděla, jestli dokážu říct, že už mám dost. V tom přiťukávání si štamprlemi bylo něco tak erotického, že jsem tomu prostě nedokázala odolat.
Najednou mě vzal za ruku a odtáhnul za velký bílý stan, v němž se ostatní nahlas veselili. Začal mě líbat a já jsem se celá rozplývala. Jeho jazyk byl úplně všude a zaplňoval mi snad celou mou malou pusu. On byl o dvě hlavy větší než já a tak mohutný! Byl prostě kus chlapa, který ví, co si na mně chce vzít. Chtěl všechno a já měla v úmyslu mu to dovolit. Odrazoval mě akorát jeden malý problém: „Hele, já mám zrovna měsíčky,“ řekla jsem mu a krev se mi nahrnula i do tváří. Zeptal se, kolikátý den je mám, a když jsem odpověděla, že pátý, dodal, že mu to nevadí a že se aspoň nemusíme bát bez ochrany.
Jakmile jsem ho sevřela v ústech, začal nahlas vzdychat, což mě dost polekalo, protože co kdyby nás slyšeli lidi ve stanu? Dělila nás od nich jenom bílá plachta, která sloužila jako stěna. Oblékla jsem mu zpátky kalhoty a vydali jsme se za vesnici. Bylo léto, a tak mi nebyla zima, když mě položil do trávy na louku poblíž malého rybníčku. Po té krátké procházce jsem se už necítila tak opilá. Jeho ruce byly obrovské a sunuly se po mém těle všemi směry. Byl asi o devět let starší než já a moc dobře věděl, co dělá.
Já jsem byla nezkušená, i když svoje poprvé jsem už měla za sebou, a tak mě vedl. „Nasedni si na mě,“ vydechl tak žádoucím tónem, že jsem ihned udělala, o co prosil. Zaplnil mě úplně celou a mě to trochu bolelo, ale přesto jsem se z něj znovu zvedala a zase na něj dosedala, pořád dokola, až se to začalo líbit i mně. Nejvíc mě vzrušoval jeho lačný pohled, který jsem ve svitu měsíce měla přímo pod sebou. Hladil mi moje malá prsa a vzdychal. Z jeho úst se pořád ozývaly zvuky, jež mě doháněly k šílenství. Totálně jsem z jeho hlasu tekla a cítila jsem se mocně, když jsem tohle dokázala udělat s tím obrovským chlapem, kterého jsem svírala mezi svými stehny.
Najednou mě přetočil a opřel si moje nohy o svá ramena. Zeptal se, jestli může, a já samozřejmě kývla na souhlas, protože jsem netušila, co se chystá udělat. Přizvedl si mě těma svýma silnýma rukama a zašeptal: „Neboj se!“ Samozřejmě jsem se hned začala bát a asi za vteřinu jsem měla i důvod. Snažil se narvat se mi do zadečku a po pár pokusech a jednom plivnutí se mu to i povedlo. Bolest byla tentokrát skoro k nevydržení, a tak jsem sténala při každém jeho pohybu. Nejspíš ho to ale ještě víc rozpalovalo. Nakonec jsem už necítila skoro nic, jenom podivný tlak tam dole, když vtom se mě zeptal, jestli se do mě může udělat. Mně to bylo úplně jedno, cítila jsem se trochu podvedená, ale nic jsem neříkala.
Jakmile opustil moje tělo, lehl si vedle mě a svou velkou tlapu mi zabořil do klína. Jeho dlouhé tlusté prsty si tam pohrávaly s každým výstupkem, který nahmataly, a on se na mě díval a usmíval se, když viděl, co to se mnou dělá. Ze zadečku mi vytékala jeho šťáva a on ji roztíral všude, kam dosáhl. Na první orgasmus při sexu jsem si ale měla ještě počkat, a tak se v něj ty skvělé pocity neproměnily.
Už svítalo, když jsme se vraceli zpátky do vesnice, ale všude bylo ticho, ptáci ještě neskřehotali. My jsme se drželi za ruce a bylo nám dobře.
Měsíc utekl jako voda a já pořád čekala, až to dostanu. Deníček jsem popisovala svými bolestnými pocity a neodvažovala jsem se myslet na to, že bych opravdu mohla být těhotná. Teda… myslela jsem na to neustále, ale zároveň jsem to v hlavě popírala. Vždyť on říkal, že se nemusíme bát…?
Tenhle druh strachu už nikdy nechci zažít! Tenkrát to naštěstí zůstalo jen u toho trápení.
Článek je přiřazen k tématu týdne „Strach uvnitř nás“.

30 reakcí na „Úzkost nejen v mysli“

Jéje, ve 13 letech a takové zkušenosti co zažila, nevím zda-li jí závidět, anebo politovat? :-D Překvapilo mě, že už věděla co s "ním", zkušená…
Když to tak přirovnám k 30 leté Singl, kterou znám a která ještě nikoho neměla a ani nechce do budoucna, říkám si, jak je každá holka, ač mladinká či stará – zcela jiná a přitom – obě tak spokojené! :-D  :-)
Nicméně userko – erotika – do které jsi svůj článek zařadila – z něj jen čiší, je to pěkně napsané! ;-)

Ještěže tak, ve 13 by se v lékárně ta "pilulka po" dost těžko obstarávala a před potratem by si zase posvítili na toho kluka.
Ledaže bys řekla, že otec je neznámý a už si z toho večírkového opojení nic nepamatuješ, ani kdo tam vůbec byl a na jméno ses neptala 🙂

[1]: Musela jsem tu rubriku "témata týdne" trochu rozčlenit, aby ten, kdo erotiku nechce, nemusel moc zdlouhavě hledat, a naopak samozřejmě. Snad je to takhle o něco přehlednější.
A proč ta Singl nechce nikoho ani do budoucna?

[2]:
[3]: Díky dámy, takový slova vždycky potěší.

[4]: Teda to je ale strohej návrh řešení situace! Pilulka "po" mě ani nenapadla, protože jsem celej měsíc věřila, že není fyzicky možný při menstruaci otěhotnět. A jeho jsem si pamatovala moc dobře, možná bysme spolu byli šťastný, kdo ví? Po třech letech jsme spolu začali chodit, on se zděsil, kolik mi tehdy bylo, a se sexem jsme počkali čtvrt roku. Neměla jsem ten článek ukončit spíš takhle?

[5]: Jak říká ona i její maminka (je to dcera mé kolegyně v práci), prostě chce si žít sama! Nechce ani děti, nikdy, prostě sama, sama, sama – nikdy ostatně nikoho neměla a takové mají Single být!:-)
Jsou tak nesmírně spokojené! :-)

[5]: /4/ možná jsi ho měla ukončit tak, že jste se pak vzali, jste spolu 45 let, máte 5 dětí a 20 vnoučat a jeden bez druhého si ani nepr….e! Zařadila by jsi se tak do stovky denodenních příběhů nejen na blogu a to by určitě málokdo na tvém blogu ocenil! :-D  ;-)

[7]: To už by pak nebylo ani trochu pravdivý! :-x  :-P
Co se týče tý Single, tak minimálně její máma asi úplně single nebyla a heleďme se, má dceru a nejspíš je za ni ráda!

[8]: Nu, není Katka jako matka!
Tato tedy rozhodně ne! Nevím zda-li je to jen velká sobeckost nebo lenost a pohodlnost, ale je tak spokojená. Každého svobodná volba – že! ;-)

Nerozumiem celkom. Ako sa dostalo to semeno zo zadecku do tej dievciny. Mala zacpu a nechodila na WC?

Srandovne napisane. Tak nejak pravdivo…
Tej mladej dame musime len zavidiet, nie?

[10]: Teda takovej světák jako jsi ty a pochybuješ o možnosti otěhotnění kvůli tomu, jak se ejakulát dostal do pochvy? Nehledě teda na to, že otěhotnět jde i z tý kapičky, která se mohla objevit ještě před vyvrcholením, když to dělali "na koníčka", tak pak tam píšu (čteš ty mě vůbec?), že jí to roztíral všude kolem, když jí to teklo ze zadečku, takže docela velká pravděpodobnost, ne?

[11]: Taky bych řekla, že to zrovna k závisti nevybízí, nevím, jak to King – nechť nám žije věčně – myslel.

[12]: Ach jo! Takže ti pravděpodobnější přijde celej ten příběh? 🙂 A včera jsem si znova připomněla, jak mě představuješ ve svých oblíbených, za což jsem samozřejmě vděčná a cítím se poctěná, ale "s texty vycházejícími ze sexuální fantazie a mystifikace" mi nestačí! Kde je ta možnost, že vycházím z pravdy? :-P

[13]: Povíme si, až budeš mít malý egobloudě a budeš se na to dívat z pohledu otce :-D

V záhlaví máš "Povídky založené na čiré fantazii nebo vlastních prožitcích?" – z toho se zdá, že platí právě jedna možnost. Protože si pamatuji, jak jsi kdysi psala, že se živíš prostitucí, teď píšeš o svém sexuálním v životě ve 13 letech a hlavně to první nepředpokládám, vychází z toho čirá fantazie.

[15]: Jenom na chvíli ale, ne?

[16]: Ne, když není před "nebo" čárka, tak může platit i obojí, to se nevylučuje, ne? :-P S čárkou vztah neslučitelnosti, bez čárky vztah mezi více možnostmi: "Podejte nám zprávu písemně nebo telefonicky. Pospěšte si, nebo nám ujede vlak." To jsem si půjčila z prirucka.ujc.cas.cz 😉

[17]:

[18]: To jako že fakt nevěříte, že z toho šlo otěhotnět?! Hrozně mě tím rozčilujete, pánové! Neznáte na blogu nějakýho MUDra? Že bysme ho (ji) přizvali do diskuze.

[19]: Dobře, trochu sis mě usmířil. Jestli chceš trochu uklidnit, neměl bys číst jenom články, který jsem zařadila do "erotiky"!

[20]:

[19]: Citam vsetky rad radom, ked ich najdem, tak citam. Ostatne MUDR-cov je tu dost, ale sperimiam sa verit neda. Skutocne mohli vziat taxik a doviezt sa az na miesto cinu. Alebo – alternativa – ta panna nevedela, kde to prave ma a tak jej bolo "sécko jedno" a povedala "ano".

[21]: Ty to děláš schválně, že mi pořád dokazuješ, jak moc jsi ten článek nečetl? :-( Ona nebyla žádná panna! A ne, na just neuznávám ten význam "děvče" :-P
Jo, to je pravda, mudrců bysme tu našli spoustu, ale ti by mi tady teď nebyli co k čemu.

[20]: Tohle dokonce vím, že před nebo se píše čárka při navzájem vylučujících se variantách, ale myslel jsem, že to platí jen pro oznamovací větu. V otázce mně laicky přišlo, že se "samo sebou" předpokládá, že si máme výbrat jednu možnost.
Teď jsi mně ale nasadila brouka do hlavy, co bylo z tvého života? :-)

[22]: Znovu som študoval ten text. Podla môjho spôsobu porozumenia musela byť aspon v kanáli ktorý začína v análi (kvôli veršu gramatka v kybli!) nepoškvrnená. Preto ako "panna" stratila prehlad. Alebo sa fakt kompletne mýlim?
Ale "budiž"! Tak či onak si neviem dobre predstaviť to plávanie "nasucho" úbohých spermii, ako vystrkujú hlavičky a žiarlivo sa obzerajú po svojich konkurentoch, aby ako prvi doplávali k vajícku, ktoré ich očakávalo s otvorenou náručou. Ako to s tou bývalou pannou pokračovalo? Porodila? Dostávame sa do vedeckej diskusie, oder?

[25]: Já vím, že jsi životem a zkušenostmi protřelý muž, ale takhle prostě lze otěhotnět! Vždyť on to semeno roztíral všude po ní v oněch místech! A spermie přežijou dost dlouho na to, aby se stihly dostat k vajíčku i takhle obšírně. A jinak to chápeš dobře, anální pannou byla, jinou ne. Přehled ale za celou dobu neztratila. Naštěstí ji zachránila ta končící menstruace, takže neotěhotněla, jelikož v ní ještě nebylo žádné vajíčko, do kterého by se mohly spermijky zažrat :-D

Jinak se mi líbí, že jsi "študoval ten text" :D To si ani nezaslouží(m).

[24]: Ještě by to také mohla být polopravda, něco v příběhu odpovídá skutečnosti, něco je přidáno, něco je trochu jinak, např. nepřišla o panenství ve 13, ale až ve 14, a teď může fantazírovat čtenář.
Ale v každém případě píšeš zajímavě.

[26]: To mi pripomina ohromný ohromujúci poznatok. Jedna maserka nemohla dokončiť dohodnutý cyklus masáží, pretože odišla náhle rodiť. Poslednýkrát v živote, čo som ju videl mi rozprávala, že trénovala – ona šprintérka – na olympiádu. Z času na čas musela tréning vynechať, pretože jej bolo zle. Trenér sa divil, ona sa divila. Do porodu nikto z nich netušil, že je tehotná! Ona síce menštruáciu už nemala, ale pripisovali to stresu z intenzívneho tréningu! Všetko dopadlo dobre, na olympiádu už neišla. Takže "veci sa dejú"… ;-) Hrdinka Tvojej fikcie teda naopak.

[28]:Do porodu nikto z nich netušil, že je tehotná!

Némlich ta samá situace z mého okolí zde v Anglii! Slečna v Print Shopu, kam jsem chodil používat kopírku tam pojednou nebyla. Divila se prý, že v posledních měsících přibírala na váze a zapsala se proto do nějakého klubu na cvičení.
Laik žasne…

[27]: Díky za pochvalu. Tou polopravdou jsi na to kápnul, ale od toho je v tom popisku slovo "založené na", takže inspirující se. Ale stejně to tak není vždycky. Některý články tady jsou naprostá pravda, některý jsou naprostá lež a pak jsou ty, kde se to prolíná.

[28]:

[29]: To jsou zajímavý případy 😉 Slyšela jsem v médiích i o dalších, že třeba žena jde "na velkou" a najednou šup, dítě v míse! :-D Docela překvápko. Musím ale říct, že by mě dost mrzelo nechat se připravit o ty měsíce, kdy se nastávající maminka na potomka těší a očekává ho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *