Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Všechno je jinak

Dřív mě svlékal pomalu a dával si záležet na tom, abych při tom cítila každý jeho dotyk. Ramínka od podprsenky mi nechával z ramen pomalu spadat a nikam nespěchal. Džíny se snažil rozepínat jednou rukou, protože tou druhou mě chtěl neustále hladit. Rty sunul po mé kůži tam a zpátky a já mohla cítit jeho zrychlený dech. Dlouze se mi díval do očí a říkal mi: „Miluju tě!“ Teď je všechno jinak.

Už ho nezajímá, jaké spodní prádlo mám pod oblečením. Podprsenku mi sundá zároveň s tričkem a kalhotky stáhne spolu s kalhotami. Někdy mě ani nesvlékne celou. Po vlasech už mě nehladí a nelíbá mě na ně, takže si nemusím dávat záležet na tom, jak voní. Stejně tak je zbytečné používat tělové mléko, protože moje kůže už ho nepřitahuje. Někdy musím vyzkoušet, jestli by si vůbec všiml, kdybych se neoholila. Podle mě ne.
Když máme jeden z lepších dnů, vystřídáme se při sexu aspoň jedenkrát – nejdřív je nahoře on, pak já. Většinou ale naše intimní chvilky vypadají pořád stejně uboze. V rychlosti mi sundá věci, roztáhne kolena od sebe a ponoří se do mě. Přiráží, jak se mu zlíbí, a ani se na mě nepodívá. Já ostatně taky nemám potřebu se dívat na ten jeho výraz. Po chvíli ho to unaví, a tak se na mě položí celou svou vahou a nekontroluje se. Skoro nemůžu dýchat, ale mlčím. Tu minutu už to vydržím. Funí mi do ucha a čas od času mi skřípne kůži na pažích, jak sebou hází. Potí se a vnímá jenom svoji rozkoš.
Najednou přestane přirážet a vyklouzne ze mě. Lehne si vedle mě a ztěžka oddychuje. Pomalu ze mě vytéká jeho dílo a jsem ráda, že je to za mnou. Splnila jsem svou povinnost manželky.
Ve sprše si to udělám sama. Beztak je to tak nejlepší, utěšuju se, ale vím, že něco je špatně. S námi. Mezi námi.
Článek je přiřazen k tématu týdne „Něco je špatně…“.

21 reakcí na „Všechno je jinak“

[1]: To jsem moc ráda, že tě to až "donutilo" 🙂 Tvůj článek byl zajímavej, o tom není sporu 😉

[3]: To jsem zvědavá, jestli to někdy budu moct zhodnotit 😉

[4]: Ty máš poměrně vtipný komentáře 😉 :D

[6]: To jsem potěšená, že je to k uvěření 😉

[9]: Děkuji. Tvůj blog se mně také "poměrně" líbí. Přidal jsem ho do oblíbených. Mám k nim samostatný soubor se stručnou charakteristikou, k tobě tuto:
Userka – Bloudova "sestra" s texty vycházejícími ze sexuální fantazie a mystifikace, které střídá s pedagogickými výklady správné češtiny 😉

Kombinace sexu a gramatiky je opravdu originální. :-)

Jsem tu sice prvně, ale  ž a s n u, jak je to zde príma! Taky jsem si myslela, že to píše manželka tak po …5měsících soužití s mužem? Něco špatně mezi námi, jak jsi to popsala, funguje skoro ve většině manželstvích.
[4]:Tééda Miloši – skutečně 2 minuty? To jsi borec! A to máš ještě čas na psaní?-:)
[12]:Userko-když se podíváš do komentářů u Miloše, zjistíš, že má fakt super odpovědi či dotazy. Je príma!-:)

[15]: Mě radši moc nezkoumej, zvláště ne kvůli chybám v češtině, hraji si s písmenky a slovíčky, někdy, či spíš často, zapomenu zcela na češtinu! Inu nediv se, ono básnit pouze podle pravidel nejen českých, to se nedá!-:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *