Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Vílová diva

Říkal, že díky mně zase začal věřit na víly. Že prý se vznáším jako ony. Dokonce si byl jistý, že mají můj hlas. Nebo já jejich. Když mi při sexu zrovna neříkal „ty děvko“, oslovoval mě „moje vílo“.

Jednou ho zaujalo slovo „vilná“ a od té doby jsem bývávala i vílou vilnou. Rád si hrál se slovy, rád si hrál se mnou. Mé plavé vlasy si dokázal obtáčet kolem prstů i několik desítek minut. Mně se to líbilo, chvílemi mě to příjemně hladilo, chvílemi tak akorát tahalo.
Nejdřív se bál, že i v posteli budu tak křehká, jak jsem vypadala navenek. A tak jsme zažívali romantické chvíle plné hlazení a mazlení všeho druhu. Jednou mi ale pevně stisknul má malá prsa a mně se podlomila kolena. V tu chvíli už bylo jen otázkou, jak moc velkou sílu může použít. Kam až může se svýma šlachovitýma rukama zajít. Já jsem se nebránila ničemu, ale nechávala jsem ho, ať objevuje sám a po krůčcích.
A tak mě s oblibou chytával svou dlaní za čelisti, pevně mě držel a do úst, která se mi jeho stiskem pootevřela, mi vsouval svůj jazyk. Kdykoli mohl, svíral moje prsa, až jsem na nich měla modřiny. Často mě i chytal pod krkem a přidušoval mě. Celkově se mnou zacházel nešetrně. V těchhle chvílích už jsem nebyla víla, ačkoli rozhodně stále vilná. Byla jsem jeho děvka. Oslovoval mě tak a já jsem tuhle roli zbožňovala. Dělal si se mnou, co chtěl, a já jsem byla ke všemu svolná.
Byla jsem před ním na všech čtyřech a on mě zezadu držel za vlasy, až to opravdu bolelo. Druhou rukou se mi opíral o záda a nutil mě, abych jeho tíhu unesla. Nešlo to. Podlomily se mi ruce a zabořila jsem se obličejem do polštáře. To jsem neměla dělat. Využil toho a podržel mi hlavu několik dlouhých vteřin tak, abych se nemohla nadechnout. Vůbec se mi to nelíbilo, ale on už si mě zvedl k sobě a vlepil mi facku. Ukápla mi slza, i když mě to i trochu vzrušilo. Tvář mě pálila a já jsem byla rozhodnutá snažit se ještě víc, aby byl spokojený. Nechal mě sedící na posteli a stoupnul si ke mně čelem. Sevřel mi čelisti, ale tentokrát mi mezi rty nevrazil svůj jazyk. Přirazil a já myslela, že jednou mu to takhle bude stačit, ale asi se mu to zalíbilo víc než mně. Začal mi svou chloubu sunout hluboko do pusy, až se chvílemi ocital až v krku. Dávila jsem se, dusila a tekly mi slzy, ale on si s mou hlavou dělal, co chtěl, nemohla jsem se ubránit. Několikrát jsem si myslela, že se vážně pozvracím, ale když viděl, že se mi svírá břicho, a slyšel ty zvuky, na chvíli toho nechal. Ovšem jenom proto, aby za pár chvil začal zase nanovo. Tentokrát jsem si přála, aby to už skončilo. Zařval na mě: „Ošukám ti pusu, drž, ty děvko!“ Za pár sekund jsem na mandlích ucítila teplo a musela jsem chtě nechtě polknout. Bylo to hořké, ale přesto sladké. Byl konec.
Článek je přiřazen k tématu týdne „Já věřím na víly! A jo a jo a jo!“.

35 reakcí na „Vílová diva“

[1]: Co se ti nelíbí na šlachovitých rukou? 🙂 A to víš, nemůžou mít všichni prsa jako Dragana 😉 A jestli podle sebe nebo jestli je to čirá fantazie, to si s dovolením nechám pro sebe 🙂

co se mi nelíbí na šlachovitých rukou?  No na chlapech nic, na ženách mě trochu děsí. Zavání anorexií, nebo přesportováním ala ruce Madony, což mi u žen přijde trochu tfuj, ale na druhou stranu proti gustu atd…

Moment, moment, Dragana má také malá prsa přece….podle mých měřítek teda…. já bych jí (i Alfě) klidně pár cm na obvodu zrovna tady přidal…..ale možná sem teď čerstvě ovlivněn Fidorkovým zážitkem, žejo… :-)

[5]: 🙂 když jsi něčí děvka, nemůžeš kousat, to děláš dobrovolně přece.

[4]: Tohle se ti zdá jako SM? Zdaleka ne, Lillynko 😉

[3]: No, nechtěla jsem tě totiž urazit, taky se mi zdají spíš menší, ale vlastně tak akorát 😉 Ale ta v týhle povídce je má ještě menší! A šlachovitý ruce měl ten muž a u mužů je to pěkný 😉 Madonniny se mi taky nelíbí, ani žádný podobný ženský. Kdy nám ukážeš Fidorku? 🙂

jo ahááááá… šlachovité ruce měl ten chlap… tak to je ok 🙂

Fidorku se chystám vycvaknout v neděli, jestli bude aspoň trochu vhodná přiležitost teda :-)

Tak zase nějaká pěkná prasárnička! Já už myslela, že se nedočkáme :D
Ty vogo, to se musela ta malá prsa té ženské v jeho šlachovitých rukou úplně ztratit O_O :D I když toto nechám k posouzení raději pánům 😉
Udivuje mě, jak to umíš dobře napsat, aby četl člověk dál a dál a byl zvědavý na samotný konec :D No, ale když jsem dočetla do konce, tak jsem myslela, že taky vrhnu šavli :D Nu hnus! Já skoro bliju, když mi zubař sahá na zuby moudrosti, zda-li by je už neměl vytrhnout :D – nu jo, holt dávicí reflex :D 😉
Jako vždy Tě hodnotím velice dobře, ba dokonce výýýýborně! 🙂 Měj se krásně!

Já už jenom čekám na to, až začne cákat krev z různých tělních otvorů a vzduch bude cítit praskotem kostí smíšený s vůni spermatu a dalších tekutin 🙂

btw: autorka by chtěla mít malá prsa?

[14]: Tos napsal krásně, nechceš taky napsat podobnej žánr? 🙂

btw +[13]:+[12]:: Co mě pořád spojujete s tou povídkou? Myslíte, že nemám dost fantazie, že musím psát jenom podle vlastních zážitků? ]:) A prsa si radši nechám takový, jaký mám, Egopede 😉 A co bys ty z výše uvedenýho chtěl mít/zažít? :))

[11]: Díky, jsi hodná! 🙂 Jsem ráda, že se ti chce číst dál a dál 😉

[10]: Hlavní je, že nakonec se k tomu dopracuje, ostatně jako snad ke všemu, co chce 🙂

Víš co dokáže takové olíznutí kůže a jemné zafoukání no to místo? A je lhostejné na kterém to je místě….nebo kousnutí (jemné, abyebylo vidět, to totiž není ůbec žádoucí) vzadu na krku? Jako když se kocour zakousne kočce do krku? ;)..

[32]: Já ti dám nevědomky. :-P :-D
Ale je to pochopitelně dobře, protože tvoje příběhy jsou skvělé. Líbí se mi tvoje upřímná otevřenost. Je vidět, že takhle píšeš, ne proto, aby jsi někoho šokovala, nýbrž proto, že to tak prostě cítíš. ;-)  :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *