Rubriky
TT (témata týdne)

Moje blogová máma

Psát blog mě nikdy ani nenapadlo. Vždycky jsem si představila ty ubrečené a lítostivé lidi, kteří se nemají komu svěřit, a tak za tímhle účelem aspoň zapatlávají síť spoustou nesmyslů.

Jenže pak jsem poznala ji. Nejdřív bez jejích blogových myšlenek tedy. A strašně mě zaujala. Byla neobyčejná.
Když jsem nakonec mohla otevřít i její blog, jenž tady tolik lidí miluje, můj pohled na blogery se změnil. Ona ho psala jinak. Vtipně a lehce. Jakoby pro ni bylo všechno negativní především k hození za hlavu, napsáním vtipné historky a pak možná někde v dálce k troše potrápení, o kterém ale už nepotřebuje dávat vědět světu.
Kolik hodin jsem u jejích myšlenek strávila hned první noc, nemůžu vůbec spočítat. Pamatuju si ale, že jsem byla ohromená, jak poutavě psala o všem možném. A její vynalézavost! Podezřívám ji, že její fantazie nezná hranic.
Jednou jsme si psaly o fialkových bonbónech, a tak si na ni vzpomenu, kdykoli je třeba na pouti vidím. A často si na ni vzpomenu, i když vidím úplně jiné pochutiny.
A nejvíc na ni myslím teď. Snad jí nepíská v uších, ani nemá škytavku. Doufám, že ji netrápí ani nic jiného. Přeju jí totiž jenom to dobré do života a budu se snažit být zase její oblíbenkyní.
Jsi moje blogová máma, ale to je to nejmenší, co pro mě znamenáš. Mám tě opravdově ráda! Promiň mi…
Článek je přiřazen k tématu týdne „Máma“.

9 reakcí na „Moje blogová máma“

Škoda, že jsi nenapsala, kdo to je. Určitě bych si běžela počíst. Ostatní tví čtenáři možná vědí, o koho jde, já neznalec tápu:))
Už jsem ti to psala – ale ten design je vážně parádní. Líbí se mi čím dál tím víc:)) V jednoduchosti je krása, bez debat.

To zní hezky, ale nevím, o koho jde :D Jsem zase někde mimo mísu :D Ale napsala si to hezky. Po tomhle článku bych chtěla být také nějaká Tvoje blogová příbuzná, abys na mě popř. příště mohla psát pochvalné ódy :D Hááááá háááá! 😉 :D

mengano: Nejsem tajemná, vždyť je to jasný 😉 Naslouchej Milošovi 😉 :D
Zee: Pochvalné ódy moc nepíšu, jinak už by tolik neznamenaly, když už se do nich pustím… 🙂

Moc pěkné vyznání, nevím, za co se jí omlouváš, ale snad omluva přijata. Já začla s blogem, abych psala o kultuře a stejně se z toho stal deníček :D ale doufám, že toho fňukání tam zase tolik nemám 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *