Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Černovláska, on a já

Oblečená v letních šatech, uvažující o všem možném, čekajíc na něj před svým domem. Brunetka. Myslela si, že to bude běžné rande, normální večer, ničím nevynikající. Měla ho vidět už počtvrté. Měli si toho tolik co říct. Hned poprvé, když se k ní přivinul na parketu, si padli do oka. Najednou ho spatřila v dálce, jak se k ní pomalu přibližoval. S černovláskou po boku…

Vůbec nechápala, koho si to její přítel vede na jejich rande. Pokud věděla, neměl žádnou sestru ani kamarádku, kterou by jí chtěl představit tak moc, že by ji jen tak vzal s sebou na schůzku, jež měla být jen pro ně dva. Těch několik desítek metrů, které ještě zbývaly, než se budou moct pozdravit, bylo nekonečných.
Nežárlila a v hlavě jí neběžely žádné zcestné představy. Byla prostě zvědavá. Černovláska se ladně nesla a její tělo vybízelo k pohledu. Vlasy měla vyčesané do drdolu, ze kterého padalo pár pramínků. Měla tmavé oči, jež si teď se zájmem prohlížely brunetku. V tu chvíli to brunetě došlo, byla si naprosto jistá, že už ví, co pro ni přítel připravil. Nebo spíš koho. Hned na prvním rande, když už měla nějaký alkohol v sobě, se mu svěřila se svým přáním vyzkoušet si milovat se se ženou. A on jí ji přivedl. Na zlomek vteřiny byla uražená. Ještě nespali ani s přítelem a on je chce rovnou obě dvě?
Ale bylo to jinak. Dal jí prostě dárek. A nepožadoval nic nazpět ani na oplátku. Alespoň ne pro tu chvíli. A odešel.
Brunetka neváhala, a ačkoli jí bylo líto, že přítel odešel, pozvala černovlásku k sobě nahoru. Ve svém bytě se cítila ještě sebejistější. Nalila oběma bílé víno a nechala černovlásku, aby se posadila na obrovskou pohovku, zatímco sama si sedla naproti do křesla. V pokoji zavládlo napětí a každá z nich byla s každým dalším lokem vína uvolněnější a vzrušenější. Brunetka došla pro další láhev, a když se vrátila, posadila se přímo vedle černovlásky. Úplně se k ní přitiskla a jedním tahem stáhla gumičku z jejího drdolu. Hustá hříva černých dlouhých vlasů zavoněla přímo před brunetčiným obličejem.
Už nemohla čekat a černovlásku, která se celou dobu drze a chtivě usmívala, políbila. Vášnivě. Vzala ji pod bradou, stiskla jí čelisti a mezi pootevřené plné rty vrazila svůj jazyk. Černovláska ji hladila po stehnech a nechávala si projíždět ústa jejím mokrým jazýčkem. Brunetka si vyhrnula sukni jejích lehkých šatů a nechala černovlásku, aby se její ruce po stehnech přibližovaly stále blíž. Sama přestala s líbáním úst a zabořila se do černovlásčina výstřihu. Přes upnuté tričko viděla a cítila, že už na ni čekají tvrdé bradavky. Těšila se na ně, ale dávala si na čas a nejdřív ústy a jazykem zlehka políbila rameno, pak krk, potom klíční kost a nakonec sjela jazykem mezi prsa prozatím zahalená tričkem a podprsenkou. Černovláska se pod přívalem polibků přestávala ovládat, a zatímco jednou rukou si brunetku přitahovala blíž k sobě, druhou ji už hladila přes krajkované kalhotky a tempo i tlak měnila podle toho, jak moc se jí zrovna líbilo to, co bruneta prováděla na jejím hrudníku. Vtom se brunetka přesunula za její záda a přes hlavu jí stáhla tričko, rozepnula podprsenku a chytila ji za ňadra. Vešly se akorát do jejích hladkých dlaní. Černovláska už hlasitě oddychovala, ale přesto jednou rukou opět našla za svými zády brunetčin rozkrok a znovu začala po jejích vlhkých kalhotkách přejíždět prsty. Brunetka, která teď byla na gauči za černovláskou na kolenou, musela chtě nechtě pohybovat boky, protože jí slast nenechala v klidu. I ona tedy sjela rukama z černovlásčiných citlivých prsou, po plochém bříšku a schovala své dlaně pod jejími kalhotkami. Černovláska ihned, jakmile se brunetka dotkla jejího citlivého místečka, zalapala po dechu a zády se opřela o brunetu. Chvíli si jen užívala a nic jiného nevnímala. Brunetka ji ale zradila a přestala ji podpírat, takže černovláska spadla na záda a než si stihla uvědomit, co se stalo, brunetka si klekla nad její obličej a sama se nahnula dopředu, kde už hbitě stahovala černovlásce její upnuté džíny i tanga a její jazyk se rychle přibližoval na černovlásčino tajemné místo. Černovláska se rychle vzpamatovala, odhrnula brunetce kalhotky, rukama si ji chytla za boky, nadechla se a ponořila se do ní.
Ten večer se obě svíjely v neskutečných rozkoších a brunetka si na svého přítele ani nevzpomněla.
Článek je přiřazen k tématu týdne „Černá“.

14 reakcí na „Černovláska, on a já“

Nooo… komentovat či nekomentovat, toť otázka :-) Moc se mi povídka líbí :-) Zrovna před týdnem jsem vedla rozhovor na téma, že všechny ženy jsou bisexuálky, pardon, všechny prý ne, některé jsou lesbičky :-) Ale dostat takový dárek by mi nebylo proti mysli, jen přítel by se asi diskrétně nevytratil :-)

Sex sex sex SEX! Až jsem se ztrácel, která je brunetka a která černovláska – tudíž pro příště fotky

[2]: Plně souhlasím a na opačný názor neberu zřetel 🙂

Stejně jako Egoped jsem měla mírný chaos v barvě vlasů. Pokud nebudou fotky, tak prosím příště z jedné udělat blondýnu.
Ale jinak pěkné, lehká erotika nikdy nezaškodí:))

Vy, kdož máte zmatky v barvě vlásků, zapojte příště více fantazie a scénu si ve svých myslích představujte, jako kdyby se odehrávala před vašima očima! ]:) Věřte, že pak si nikoho nespletete, tím spíše ne mou černovlásku a brunetku 🙂

Holky, vy jste teda nemravné (jak říká Bloud), to se vám musí nechat! Doufám, že až si splníte vaše lesbické sny, poskytnete nám fotografie z akce 🙂 Já totiž foto černovlásky a brunetky pečlivě střežím, a tak může Egoped doufat leda v ty vaše fotky…

Nóóó, uf :D Pěkná povídka, ale jak už bylo řečeno – někdy jsem se musela vrátit zpět a urovnat si, která je zrovna na řadě podle vlasů :D Ale zkusit bych to nechtěla, ani mě to nepřitahuje. Já jsem stoprocentní heterosexuálka! :D :D

[9]: No jako teď mám po konzultaci s Egopedem brouka v hlavě, protože zřejmě se to tak někde opravdu používá! Ale u mě to prosím chápejte tak, že brunetky jsou hnědovlásky… :))
Ale to je jedno, kdo ví, kdy do těchhle příběhů zase zakomponuju víc žen najednou… 🙂

Nesplněné sny, které se už nikdy nesplní. Kdysi dávno jsem si pozval na rande dvě dívky (jedna blondýna a druhá černovláska), jedna z nich utekla a ta, která zůstala, tu jsem si vzal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *