Rubriky
Velký rozhovor s blogery II

Velký rozhovor s blogery II – 5. otázka (láska a sex)

Dnes na vás čekají odpovědi na pátou otázku z Velkého rozhovoru s blogery II:

5) V jakém věku ses poprvé zamiloval/a (ne dětské lásky) a kdy jsi poprvé okusil/a sex?
Než si přečtete odpovědi našich blogerů, můžete si připomenout, na co se onehdy ptal Surpan, a jak jsme odpovídali.
surpan.blog.cz/1508/velky-rozhovor-s-blogery-otazka-pata
A teď už názory zúčastněných.
Sugr sugarless.blog.cz
19, 17
King Rucolanivnice.blog.cz
Moc sa nepamätám, nebolo to príliš pamätihodné, ale asi o rok to prasklo a jej pán manžel mi chcel polámať ruky, aby som nemohol kresliť, surovec! Mal som vtedy okolo osemnásť, kresliť a maľovať som tiež práve len začínal …(Mimochodom to bolo v Prahe.)
Akas Akimakasakim.blog.cz
První lásky přišly pochopitelně v pubertě a pak na střední škole. Jenže já jsem byl v té době hrozný ňouma a tragéd. 2 roky mi trvalo, než jsem byl schopen vyznat lásku své spolužačce, která mě vzápětí hned odpálkovala s tím, že mě nechce. Tenkrát po mě ženy a dívky vůbec netoužily, jelikož jsem jim popravdě neměl vůbec co nabídnout. Byl jsem přátelský a společenský, takže jsem měl docela dost kamarádek, ale lásku ani jednu. Sexuální touhy jsem tenkrát léčil pornem a onanií, sklíčenou duši alkoholem a marihuanou. První sex přišel až o několik let později.
Egopedegopedie.blog.cz
Tehdy v těch šestnácti, první pusa na moje 17. narozeniny a stihli jsme i to všechno ostatní důležité ještě během onoho roku. Ale pokud se ptáš na kdy konkrétně, tak to byl myslím čtvrtek. Nebo pátek, případně sobota. Měli jsme to naše poprvé takové „na etapy“.
Platanuplatana.sk
Hm .. v ôsmich rokoch, možno? V rámci domácej úlohy na základnej škole som vtedy hrdo svoju úlohu – vysvetliť slovo „kríženec“ – odprezentoval svojej rodine ako : „kríženec, to je ako ja a Gertrúda (vymyslené meno) dokopy.“ A sex? Nie príliš neskoro, nie príliš skoro. Som bežná drevina.
Čerfpvapenik.blog.cz
Zamilovaný jsem, co pamatuju, protože mám mimořádně špatnou a selektivní paměť J. Sexem jsem to doprovodil ve dvaceti. No a po dalších dvaceti letech jsem pak – ke svému zděšení – všechny své dřívější zamilovanosti usvědčil z povrchnosti.
Jan Turonjanturon.blog.cz
v šestnácti tajně do spolužačky, u níž jsem neměl šanci
Bloudweb-load.blog.cz
Nepamatuju se, ani v kolika a kolikátého jsem poznala mého momentálně nejoblíbenějšího muže, natož takovéto podružnosti :).
stuprumstuprum.blog.cz
Poprvé zamilován jsem byl v osmnácti letech, v šestnácti jsem poprvé okusil plody tělesné blízkosti.
Milošmish-mash.blog.cz
A co když jsem ještě panic a na tu pravou teprve čekám?
Malkielmalkiel.blog.cz
První sex v 17, první zamilování asi ve 22. U mne se v mládí láska a sex vždycky tak nějak míjely. Buď jsem měl lásku bez sexu a nebo sex bez lásky. Tohle obojí pohromadě u jedné osoby se mi nějakým zvláštním řízením osudu setkalo až v šestadvaceti. Což bylo pro mne zjevným signálem, tu osobu pojmout za manželku. O řadu let později jsem měl sice občas silné nutkání provést něco, čemu se v policejní hantýrce říká „domácí zabíjačka“, leč ovládl jsem své emoce. Důležitý je ale konečný výsledek, kterým jsou v tomto případě dva super synové.
TlusŤjoch – tlustjoch.blog.cz
V čtvrťáku na chmelové brigádě jsem se zamiloval do piva. Poté jsem byl zmermomocněn ve stohu slámy.
Krutomývalkrutomyval.com
15 let. A musím říct že v mém případě to bylo opravdu reformativní. Ovlivnilo to můj vkus na muže, můj vztah k hudbě, literatuře, a hlavně, napsala jsem díky tomu svojí první novelu, Una Anima, (kterou měli možnost číst i čtenáři mého blogu) a nespočet povídek a scénářů i potom. I přes to, že ta láska nebyla opětovaná, se na tu zkušenost koukám jako na čistě pozitivní a dodnes na to období ráda vzpomínám. A že trvalo dlouho. Ehm.
Sex? 16 let. Po filmu „zatímco si spal“. Bylo to dost zábavný. Ten film. Ale vlastně i ten první sex.
Surpansurpan.blog.cz
Poprvé jsem se zamiloval asi měsíc před šestnáctinami, fyzickou lásku jsem okusil pár dni po šestnáctinách.
VendyWworlddandie.blog.cz
Nó, tak to mi dá hodně přemýšlení. Ale asi tak někdy ve 12 -13. letech. To jsem se i prvně líbala a mazlila. A sexovala jsem poprvé v 18 letech. Nic moc, ale i tak se na to dobře vzpomíná.
Zlomený mečzlomenymec.pise.cz
V 15 a v 19.
Weilernaobojku.blog.cz
Obojí to bylo ve stejnou chvíli – v osmé třídě po hodině tělocviku, když mě náš tělocvikář ve sprchách něžně zezadu objal a…
Ok, teď vážně. Poprvé jsem se (velmi nešťastně) zamiloval na střední škole. A u druhé části otázky bych rád zůstal celkem nekonkrétní a řekl jen, že to bylo určitě o pár let později, než bylo u mých vrstevníků běžné.
userkauserka.blog.cz
Zamilovala jsem se někdy na základce a ten kluk je teď voják a v té uniformě mu to tak sluší! I po víc než 15 letech bych si nechala říct. První sex ve třinácti, nějak se ten večer zvrtnul. A za pár dní se s někým jiným zvrtnul podruhé. Nelituju.
Na názory ostatních čtenářů se těšíme v komentářích.
Už zveřejněné odpovědi:
1) userka.blog.cz/2001/velky-rozhovor-s-blogery-ii-1-otazka-uchylky
2) userka.blog.cz/2001/velky-rozhovor-s-blogery-ii-2-otazka-tanec
3) userka.blog.cz/2001/velky-rozhovor-s-blogery-ii-3-otazka-dopisy
4) userka.blog.cz/2001/velky-rozhovor-s-blogery-ii-4-otazka-strach
5) userka.blog.cz/2002/velky-rozhovor-s-blogery-ii-5-otazka-laska-a-sex
6) userka.blog.cz/2002/velky-rozhovor-s-blogery-ii-6-otazka-tajemstvi
7) userka.blog.cz/2002/velky-rozhovor-s-blogery-ii-7-otazka-odpusteni
8) userka.blog.cz/2002/velky-rozhovor-s-blogery-ii-8-otazka-selhani
9) userka.blog.cz/2003/velky-rozhovor-s-blogery-ii-9-otazka
10) userka.blog.cz/2004/velky-rozhovor-s-blogery-ii-10-otazka-ptej-se

7 reakcí na „Velký rozhovor s blogery II – 5. otázka (láska a sex)“

Na Blouda mám doplňující dotaz: To "kolikátého" znamená datum, anebo si nepamatuješ, kolikátý muž v pořadí ten momentálně nejoblíbenější je?

Byla jsem zamilovaná celý svůj život, těžko říct, kdy to přešlo z "dětských" lásek do nedětských 🙂 Prvního kluka jsem ale měla v patnácti a první sex myslím v 21. (Tedy pokud nepočítáme zadní dvířka, to pak v 19 :-D) A tehdy to byla fakt pořádná zamilovanost, bohužel ne úplně opětovaná, takže po roce došlo k nečekanému rozchodu, což bolelo. Hodně.

[4]: Well, s klasikou jsme měli nějaké technické problémy, prostě to nešlo, a chtěla jsem mu vyhovět alespoň nějak. Od té doby jsem se pokoušela s několika partnery, ale holt to vyšlo až v těch 21.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *