Rubriky
TT (témata týdne)

Naposledy vás zdravím

Už je to tak. Nemá smysl se přemáhat a psát, když není o čem. Tvořit za každou cenu jde asi jenom profesionálům, mně teda rozhodně ne.

Našlo se spoustu zajímavých témat týdne, na která píšu nejradši, ale stejně mě k nim nenapadlo nic smysluplného. Nakonec jsem se tedy rozhodla, že končím. Najednou blogování nepřikládám žádný význam. Mrzí mě to, ale nedá se nic dělat. Inspirace nepřichází a múza navštívila někoho jiného.
A tak vás zdravím naposledy v listopadu 2015.
Snad jste si nemysleli, že vás nechám navždycky napospas.
V prosinci na shledanou.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Naposledy“.

20 reakcí na „Naposledy vás zdravím“

Ty káčo bláznivá, víš jak ve mě hrklo, že končíš pro vždycky!!! Tohle mi už nedělej prosím, už nejsem nejmladší a potýkám se s hypertenzí, chceš mě mít na svědomí? :-P  :-P  :-P

A to s tou momentální ztrátou inspirace, to znám moc dobře, člověk má leccos na srdci i na duši, ale ty písmenka do toho PC, nebo na papír nějak nelezou. Snad tě ta mrška múza co nejdřív znásilní a ty budeš opět plodná jako dřív. :-P  :-D  :-D

Dobře vygradované, jen co je pravda! :-) Už jsem si v duchu připravoval nějaký pěkně hysterický komentář, ale nakonec – ani vlastně nevím proč – k němu nedošlo :-).

Noooooooooo, vzhledem k tomu, žes napsala na shledanou dohromady, bych věřila, že neodejdeš do zapomnění. Musíš se omluvit a napsat, že na shledanou se dohromady nepíše. :D

[1]: Leda bys mi k nim sepsal i osnovu :D Brala bych to jako domácí úkol, dokončit to 🙂

[2]: No, o tohle znásilnění bych docela i stála 😉

[3]: To je milý, děkuju 🙂

[4]: Jó, viď?! :D :-D

[5]: Úplně tě vidím hysterickýho :D 8-O  :-D

[6]: Jsem si dala závazek, abych se dokopala 😉

[9]: To jsem ráda! 🙂

[11]: To je pěkný slyšet 🙂

Já se za tebou přijdu podívat a čtu "končím".. Já se tak lekla! :D Neříkám, že jsem poctivou pravidelnou čtenářkou, ale rozhodně mě to tu baví a bylo by mi líto, kdybys to "zaklapla".

[12]:Znamení to je určitě, už proto, že mi smíš tykat (jsem Ti dovolila už v létě), tak se vzpamatuj a až budeš mít náladu a bude se Ti chtít,tak si najdi kousek času a nám všem písni, co je v Tvém psychu nového. Však víš – máme Tě rádi.

typicka zenska, dramatizace, za ucelem vzniku hysterie, manipulace, a pak jako prekvapko. este ze sem na to ja chytrej a za vsech okolnosti mega cool chlap VUUUBEC neskocil, a ani na VTERINU mi to nebylo lito. dobre ti tak! 8-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *