Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Sex na rozhledně

Že máte přítele (přítelkyni), neznamená konec nezvyklým sexuálním hrátkám. Právě naopak! S kým jiným si konečně splnit ty utajované sny? Tak třeba sex na veřejnosti je pro většinu lidí lákadlem, které by neodmítli, ale ruku na srdce: Kdo vás opravdu může vidět třeba v zadýchaném autě nebo v parku na dece? Objevila jsem lepší místo – rozhlednu.

Tam totiž máte pocit, že vás vidí úplně všichni! Jistě, potřebovali by asi dalekohled, aby spatřili i to, jak vám vzrušením ztvrdly bradavky, ale váš dojem z celé situace to nijak nezkazí. Všichni jsou pod vámi, všichni na vás vidí zdaleka a na té samotné rozhledně, jejíž špici tvoří různé vysílače, je beztak nějaká kamera mířící na ochoz s online přenosem.
A tak se rozhlížíte do dáli, když vtom vás váš milý vezme zezadu za ruce a zdvihne vám je nad zábradlí, takže si připadáte jak Rose v Titanicu. Podlomí se vám kolena, ani ne tak závratí z výšky, jako z něj. Z toho člověka, který se k vám zezadu tiskne, a vy víte, že jste sice šedesát metrů nad zemí, ale přesto absolutně v bezpečí.
Otočíte se k němu a začnete ho líbat tak, že zapomenete, kde vlastně stojíte. Když si vás chce zády opřít o neexistující stěnu, leknete se a otevřete oči. On vás ale drží, a přestože vám nedovolí poodstoupit od okraje ochozu, začnete se cítit jistě a příjemně.
Ani se nenadějete a klečíte na mřížové podlaze, skrz niž lze vidět propast pod vámi. Vítr fičí a sluníčko nehřeje, ale stejně mu rozepínáte kalhoty a berete mu ho do pusy. Je to jako poprvé. S větším poryvem větru cítíte, jak se rozhledna třese, a ve vás se vzrušením chvěje váš přítel. Neodoláte a položíte se na záda před něj, protože z tohohle zážitku chcete vytěžit co nejvíc. On vám svleče kalhoty a pozorně je uloží pod batoh, aby je vítr nesfouknul. To samé udělá s těmi svými a pak už je celý můj a já celá jeho. Klouže ve mně a já nad ním vidím nekonečné nebe, on pode mnou hlubokou propast. Po chvíli se postavíme a on si mě opře o zábradlí, aby do mě mohl zezadu vstoupit. Vůbec nespolupracuju, protože se křečovitě držím madla a třeštím oči na koruny stromů pode mnou. Jakmile ho v sobě ale ucítím, zapomenu na jakoukoli úzkost. Užíváme si klidného tempa a nakonec se neubráníme dětinskému nápadu vystříkat se z rozhledny dolů. Pár sekund hledíme tím směrem a pak se s odřenými koleny a lokty a s nezapomenutelným zážitkem vracíme do údolí.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Čas říct sbohem“.

27 reakcí na „Sex na rozhledně“

Za tři roky vážného vztahu jsem opravdu neměl chuť na sex na veřejnosti. Ale to je asi tím, že se lidé dívají podobnýma očima i na náš polibek, jako by to bylo něco … nemravného. A čím víc se pohoršují, tím víc nás to baví. :D :D

Pravděpodobně trpím nějakou úchylkou, protože jsem kupodivu nikdy nepocítil touhu po sexu na veřejnosti, byť rozhleden už jsem pár obrazil :-).

Po sportovním výkonu (výstup na 60m rozhlednu) je čas na zákusek 🙂

Mě hříšné myšlenky napadají na hřbitově, když třeba pěkná slečna u pěkně umetené náhrobní desky rozjímá nad svou nebohou babičkou.

Taky mne tedy moc neláká milování na veřejnosti, ale možná že to je tím že nejsem s tím správným partnerem? Kdoví. Ovšem co vím jistě že na tu rozhlednu tedy bych ho nedostala ani pod příslibem sebežhavějšího sexu. On má totiž závrať už na třetí šprušli od žebříku :-D . Ovšem je zajímavé že nikdo nepřišel, tady jsou rozhledny imrvére plné!

[1]:

[7]: Ono nebylo zrovna ideální počasí na rozhlížení se, takže jsme tam byli možná hodinu sami, pak teprve jsme dole slyšeli hlasy a přišla nějaká rodinka, ale to je slyšet, když se někdo blíží 😉 Než vyjdou ty schody, to je tak pět minut a celou dobu je slyšíte 😉

[2]: No, přiznám se, že polibky typu "projedu ti jazykem celou ústní dutinu a pro jistotu i krk" se mi taky nelíbí a nemám ráda, když to někdo dělá na veřejnosti. Ale prostě se na dotyčný nedívám, abych nebyla zbytečně znechucená.

[3]:

[7]: Tak víte co, říká se, že to lidi láká, tak jsem nechtěla dávat do závorky (samozřejmě to neplatí o všech) 🙂

[5]: To o dost přicházíš! 🙂

[6]: Hej, cože?! :-D To mě dostalo :D

Je pravda, že když člověk najde tu svoji správnou polovičku, tak potom se neubrání jakémukoliv experimentování a přesně, jak jsi napsala…když člověk prožívá něco takového, je to jako znovu poprvé. 🙂 Ty 3 roky, co jsem s mou drahou plovičkou, jsme vyzkoušeli víc věcí, než s těma předtím dohromady. :D Život si musíme užívat! Asi naplánuju výlet na rozhlednu… :D

Tedy taky se přiznám, že mě sex na veřejnosti nikdy nelákal. Když nepočítám jedno "ústní zkoušení" ve značně podroušeném stavu uprostřed noci na dětských prolézačkách :-D

Zajímalo by mě, kde ten výstřik z rozhledny asi přistál. :-)

Síla sexu na veřejnosti spočívá především na kráse toho okamžiku, kdy si těla řeknou, chceme to teď a tady, žádný spěch domů, nebo někam, kde nás nemůže nikdo vidět, ale uděláme si to hned, protože to kurva chceme, polib nám zadnici Světě, klidně se dívej, jak nám to krásně šlape, jak po sobě toužíme a chceme se. A už je péro v pičce a Svět se točí jen kvůli nám. ;-)  :-)

Akorát toho semínka je mi trošku líto, myslím, že knírek z mrdky by ti na té rozhledně moc slušel. :-P  :-D  :-D  :-D

Krásný zážitek, přeji vám to a i lehce závidím, v dobrém pochopitelně. ;-)  :-)

[12]: Taky jsem si říkal, že bych chtěl zrovna jít tam dole… :-D
Já nevím, sex na veřejnosti jsem ještě  nezvažoval. Asi je to tím, že můj milenec na tohle moc nebude… Ale občas si představuji, jaké by to bylo při setkání  v práci, kdyby mne přitiskl ke zdi a zatáhl třeba do šatny… 🙂 Na druhou stranu bych asi neměl velkou radost, kdyby se to tam rozkřiklo. :-D

Já mám dokonce napsaný docela dlouhý seznam míst, kde by to mohlo být zajímavé. Nenazvala bych je vyloženě jako veřejná místa, ale jako místa "venku" (ačkoliv ano, třeba takové letadlo uznávám, že spíše patří k těm veřejným místům :D ). A postupně si ty místa odškrtávám. Rozhlednu na nich mám taky 🙂

[6]: Na hřbitově jsem dlouho neviděl nikoho mladého, ani na dušičky.

[13]: :-D :-D

Nedávno jsem vylezl na rozhlednu, pěkně tam fučelo a i když se má zkusit všechno, tady jsem se držel zuby nehty. Nakonec jsem překonal sám sebe a natočil panoramatické video, kdy jsem musel obejít bez držení celý ochoz (o to horší to bylo, že mě doprovál roj vos).
Musí to být zajímavé, ale tohle bych asi nedal :-D
A byl aspoň někdo pod rozhlednou? :-D

[16]: Počkej, to je asi nedorozumění, já jsem s userkou na té rozhledně nebyl a vlastně jsem to přímo na rozhledně zatím nikdy nedělal. Mluvil jsem spíš všeobecně o sexu na veřejnosti se kterým určité zkušenosti mám. ;-)  :-P  :-D

Snad nam vazena autorka nespadla pri zostupe z rozhladne? Dlho ju nebolo nikdy vidiet.

Mozno si hoji tie odreniny. Musi to byt neprijemne, hlavne odreniny na tych "klucovych" miestach, nie?

Co je? Preco tak "ticho po pesine"?!? :-(  :-(

ach jo, ta zbabělost věci sdílet pod už příliš málo anonymním nickem – a ta neochota se vracet k plné anonymitě… A tak zůstanu u nesdílené roztomilé vzpomínky, kterou tenhle článek vyvolal. Díky za ni!

23] ad 21: Jeden malý tip: Máme tu umelkyňu, ktorá je postrachom renomovaných podujatí velikých a slávnych.
(Možno sa prederie aj na benátske Bienale, ktovie, zatial bola všade, oficiálne. Niekedy jej zakážu dodatočne performáciu, ale parkrát ju ukázali aj v oficiálnej TV.

Krásny a úspešný čas Ti želám.

Postavi sa "splitternackt" na pódium a plodí (PLODÍ!) jedno umelé vajco za druhým, ktoré jej ako na bežiacom páse vypadávajú z krásne vyzdobenej nahej vagíny. (Meno si neviem spomenúť, ale existuje skutočne.)
Co tak stať sa epigónom a prejsť s podpobnou performáciou do sféry "VLOGU?"

Potrebuje čertovskú kreatívnu odvahu, oder?

Zkoušeli jsme jen posed a divím se, že s námi nespadl. A myslím si, že jsem nadělala takovýho kraválu, že myslivci další měsíc nezahlídli v okolí ani zajíce. :D :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *