Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Sperma pod UV světlem

Blonďák z minulého příběhu moc dobře věděl, že to, co předvedl, bylo k smíchu, a tak se snažil napravit si reputaci. Po pár měsících, kdy už byl dávno po maturitě a nepotkávala jsem ho tím pádem na školních chodbách, mi začal psát a dráždit mě. Přesvědčoval mě, že tentokrát mi to vynahradí a vydrží dýl. Protože za žádných okolností nedodržuju heslo ráno moudřejší večera, jednu noc, kdy jsme si zase psali, jsem mu ten sex odsouhlasila. Ráno jsem trochu litovala, ale už jsem nechtěla couvnout.

Potkali jsme se na maturitním plese našich mladších spolužáků z gymplu a jenom se minuli s pozdravem na rtech a chtíčem v očích. Za chvíli mi přišla SMSka, že tu sukni by ze mě nejradši hned strhnul. Nechala jsem ho trochu uklidnit a odepsala až za hodinu. Nedotíral, ale po takové době už bylo znát, že dál čekat nehodlá.
V suterénu na schodech jsem si na něj sedla a ihned jsem pocítila jeho chloubu připravenou k akci. Uměl dokonale líbat, jeho jazyk mi rejdil v ústech a já jsem se těšila, až mě naplní i dole. Rozepl si zip od společenských kalhot a mně došlo, že tohle nebude nic extra, když se ani nehodlá svléknout. Trochu jsem ho chápala, přeci jenom mohl kdykoli kdokoli přijít, ale trocha adrenalinu by neuškodila, ne? Blonďák mi tedy vykasal sukni a odhrnul zmáčené kalhotky a já si nasedla přímo na jeho ptáka, prsa v halence jsem měla před jeho obličejem a chtěla jsem je vysvobodit, ale nedočkala jsem se.
Na schodech jsem to tehdy dělala poprvé, a tak jsem netušila, jestli vůbec existují nějaké vhodné polohy, ale zůstali jsme pouze u té jedné. Já na něm, on ve mně. Po pár minutách se do mě udělal a chtěl, abych z něj slezla, ale já jsem odpověděla, že ještě nejsem hotová. Docela se mi vysmál a řekl, ať slezu, než to ze mě poteče a ušpiním mu kalhoty. Tak jsem se postavila a při upravování kalhotek pocítila, jak ze mě začíná jeho mrdka vytékat. Nabrala jsem si co nejvíc na prsty a pod záminkou posledního polibku jsem si tu ruku otřela o jeho sako.
Většinou moc pomstychtivá nejsem, ale sliboval skvělej sex a nakonec tohle? Takhle se mnou nikdo jednat nebude!
Když jsem se vrátila na parket za kamarádkami, ani se neptaly, kde jsem byla. Jakmile jsem po chvíli spatřila Blonďáka pod UV světlem, honem jsem je na něj upozornila. Všechny se nechápavě dívaly jeho směrem, dokud se k nám neotočil zády. Naše společné tekutiny mu na zádech zářily v jedné velké rozmázlé bílé skvrně. Když jsem kamarádky ujistila, že se opravdu jedná o sperma, nemohly jsme se dlouho přestat smát. Při odchodu z parketu jsem se kolem něj mihla a pošeptala mu do ucha: „V tom UVéčku ti to nesmírně sluší!“
Doteď nevím, jestli mu o tom někdo z kamarádů řekl, ale už mi nikdy nenapsal. Akorát po víkendu ve škole kolovaly zvěsti, že na schodišti při maturáku někdo š*kal. Nakonec to zmínil i učitel, který nás nachytal, ale my jsme si ho vůbec nevšimli. Trochu jsem se při jeho slovech, která pronášel s upřeným pohledem na mě, červenala, ale očima jsem neuhnula.

19 reakcí na „Sperma pod UV světlem“

[5]: Userka tehdy ještě asi nebyla na světě 🙂
¨
"ale očima jsem neuhnula" – učitelé na SŠ to nemají lehké, slečny jim motají hlavu a manželky se pak v noci diví 🙂

[6]: No tak… :D Tuhle kauzu pamatuju, ale bylo mi tak málo let, že jsem to jádro ještě moc nechápala.
O tom, jak to mají nebo nemají jednoduchý učitelé na SŠ, by měl promluvit někdo, kdo tam třeba učitele dělá/dělal 😉

[7]: Před tou kauzou to určitě nebylo, to jsem si ještě hrála s barbínkama :-P

[8]: Třeba Čerf by něco věděl :-)
Znám několik VŠ učitelů, kteří si jako druhou manželku vzali svou studentku (diplomantku), většinou o generaci mladší.
Učitelé na SŠ si ale musí nechat zajít chuť, i kdyby pohledy svůdných dívek byly sebevíc upřené, vyzývavé a naděje vzbuzující. I když maturantky jsou už plnoleté, všechno je tam složitější než u vysokoškolaček (hrozí nedokončení SŠ, stížností rodičů, možná problém s ředitelem, těžko by se dokazovalo, kdy vztah vlastně začal, zda učitel nemá negativní vliv na výchovu mládeže apod.).

[13]: Čárka nečárka, čiší z toho moudrost 🙂

[12]: Hele, já jsem ale ve skrytu duše dost hodná! :/ 🙂

[11]: A máš přehled, jak dlouho jim to vydrželo? To by byla zajímavá diplomka na tohle téma…

[10]: Měla jsem v sobě asi kousek tebe :D

[9]: Teda to je souznění! 🙂

Napřed jsem si říkala, jakou polohu by sis tak představovala na schodech. :-D Na záchodech to musí být praktičtější, neb na plese/afterparty našeho gymplu tam vždy nějaké párečky skončily (ovšem každý se o tom dozvěděl, což může být trochu nevýhoda). Ale nad článkem jsem se zasmála docela důkladně :-D

Ad učitelé vs. studentky na středních školách – vím alespoň o třech učitelích z bývalého gymplu, kteří si vzali absolventky. Takže to zas tak složité být nemůže :-)

[15]: Ve všech pěti případech (a jednu dvojici asi znáš i ty) stále trvá. Na diplomku by však asi byly zajímavější vztahy, které neskončily sňatkem, určitě jich je víc, data ze statistického hlediska tak budou mít větší vypovídací hodnotu, ale kde je sehnat? Bokovkami se nikdo nechlubí.

Nedávno jsem na internetu našel bakalářku na jiné "zajímavé téma", autorka se zabývala pročítáním diskuzí na erotických serverech, kde komentující hodnotili své zkušenosti s prostitutkami ze sexprivátů, jak jsou dobré v tom nebo onom, nakolik jejich inzeráty souhlasí se skutečností (zda si neubírají roky, fotky nejsou falešné) atd. A studentka z toho dělala sociologické závěry, jaké typy mužů jejich služby vyhledávají.
Taky mě pobavilo, že ti diskutující, sami sebe označují jako norníky.

:-D Pěkně jsi jej podepsala :-D Ale zaslouženě, když už takhle sliboval :-D Já asi nikdy přistižen nebyl, pokud si dobře vzpomínám, teda jestli jsem to raději nevypustil (z mysli) :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *