Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Sladká nevědomost

Pořád jí pípá mobil a ona se k němu spěšně vrhá, aby si přečetla novou zprávu. Chvíli jí oči těkají po displeji a v tváři se jí mezitím usazuje uvolněný úsměv. Jakmile si ale uvědomí, že ji pozoruju, nasadí neutrální výraz a rychle něco odepíše, chovajíc se, jako kdyby šlo o rutinní úkon, který vůbec nedělá s radostí.
Nejspíš mě podvádí, ale jsem natolik srab, že to nijak neřeším. Jenom to pozoruju a uvnitř se rozpadám. Hlavou mi běží myšlenky ptající se na to, proč zrovna já, kde jsem udělal chybu a proč mě už nemiluje, ale moje vědomí nezná odpovědi.

Nejsem si ani jistý, jestli je znát chci. Vždyť pro ni dělám první poslední. Nevím, co víc už by po mně měla chtít. Nejsem dokonalý, ale k ní se chovám s úctou a dávám jí najevo, že ji opravdu miluju. Jenže ona mi sama od sebe už nedá ani pusu. Nemilovali jsme se už několik měsíců. Asi si to vynahrazuje jinde.
Při té představě to ve mně vře. Nechci, aby se jí dotýkal cizí chlap! Je jenom moje!
„Kdo ti zase píše?!“ neudržím se a poprvé nadhodím tohle téma.
„Jenom Lenka,“ rádoby znuděně mi odpoví. Lenka je její kamarádka, se kterou se vídá každý den. Aspoň to tvrdí. Nevěřím jí ani slovo. Počkám, až odejde do sprchy, a protože se nezamyká, proklouznu za ní do koupelny a vezmu její mobil, který si odložila na pračku.
„Ochutnal bych tu tvou kundičku a celou bych ti ji zlíbal.“ Čtu poslední SMSku a srdce se mi rozbuší aspoň dvakrát rychleji. Nejdřív mě ta slova hrozně bolí, ale pak mě popadne vztek a mám chuť s tím telefonem praštit o zeď. Místo toho si přečtu další zprávu: „Neboj, ten tvůj na to nepřijde, prostě ke mně přijď, budu čekat.“ Tentokrát už se neudržím, vběhnu do koupelny, otevřu dveře od sprchy a mobil hodím manželce k nohám. „Proč, ty kurvo?!“ Dívá se na mě s vytřeštěnýma očima a nemá slov. Stojí přede mnou nahá a mokrá a z očí jí začínají téct slzy. Nemám v sobě ale ani kousek slitování, tohle si odskáče.
Otáčím ji čelem k obkladačkám a rychle si beru do ruky svého ptáka. Trochu mu pomůžu a za chvíli už je tvrdý jako kámen. Mít tak v ruce opravdový kámen, rozmlátil bych jí hlavu, až by po jejích dlouhých černých vlasech stékala rudá krev a dole na dlaždičkách by vytvořila obrovskou kaluž, načež by do ní manželka spadla a pomalu v ní zemřela… Ale ne! Já ji prostě jenom omrdám a pak ji vykopnu na ulici.
Zezadu ho do ní vrazím a cítím, jak ztuha to šlo. Nejspíš to zítra bude bolet i mě, ale je mi to teď úplně jedno. Loktem položeným na jejích zádech ji tisknu ke zdi a druhou rukou ji držím za zadek. Jak mi palec směřuje k její druhé díře, napadne mě, že právě dneska je vhodná chvíle na tak dlouho odmítaný anál. Nejdřív jí tam vrazím palec a rád zaslechnu její zaskučení. Namířím sprchovou hlavici přímo na její zátylek a nechám ji, ať si užívá aspoň tenhle pocit. Voda smývá veškeré tělní tekutiny a vůbec nepůsobí jako lubrikant, a tak se mi přiráží dost těžce. Hůř už to nepůjde, říkám si, a vytáhnu ho z její kundy, abych ho zkusil narvat do jejího zadku. Stačí pár pokusů a prosadím si tenhle svůj záměr. Mám dojem, že manželka brečí, ale je natolik chytrá, aby se snažila být potichu.
Po pár těsných přírazech jí vystříkám snad až krk, ale druhou stranou. Vztek znásobil moje pocity a já zažil jeden z nejlepší orgasmů v životě. Možná taky proto, že jsem konečně udělal to, co jsem dlouho chtěl – postavil jsem se téhle ženské, která mě akorát využívala. Celou dobu jsem to podvědomě věděl, ale až teď mi to docvaklo. Už ji nemiluju. Bez kouska zaváhání ji nahou a mokrou vyhazuju na chodbu našeho paneláku. Než přibouchnu dveře, vidím, jak jí po stehně stéká červený pramínek.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Co je lepší nevědět?“.

18 reakcí na „Sladká nevědomost“

Pane jo, ty jsi dneska nějaká drsná. :-P  O_O  :D No nevím, kolik chlapů by bylo schopno ošukat svou přítelkyni pár sekund poté, co se dověděli, že je podvádí. :-? Já bych to viděl spíš na výčitky a ten vyhazov, ale že by se až tahle pochlapili? :-? Ale což, v představách je možné vše. ;-)

Něco mi říká, že to tvrdší zacházení, které si nám tak hezky a poutavě vylíčila, by ti za jistých okolnosti a při správné náladě mohlo být i po chuti. Nebo se pletu? :-P  :-D  :-D  :-D :-?

Hodně drsný, v realitě pokud ona neměla klystýr – mě docela překvapuje, že ho to tak vzrušilo a ještě k tomu jí vystříkal až krk – hm…, tak to asi počítala s análem. Brrrr…, příjde mi to spíše znásilnění, než sex, ale proti gustu?! ;-)

[7]: Dvě hodiny? A sakra! To by se tam muselo vystřídat sakra hodně pornoherců! :-D  :-D

Hm, budu asi za protivu, ale tady tohle povídání mi přišlo jako ze slabší kapsičky, když si to zkusím představit..
Že se ale vyznáš, poznal jsem tu nedávno a proto jsem byl zas zvědav a laděn. :-)

[5]: :D ty jsi intrikán!

[6]: :-P  :-D jen bez krve, prosím.

[8]: Ježiš, prosím tě, proč to tak rozpitváváš? Že jí vystříkal krk je prostě jenom nadsázka, myslela jsem, že to bude úplně zřejmý a nikdo nebude řešit, jestli to je přes výkaly uskutečnitelný. Fakt si připadám, jak kdybys hledala kraviny, hlavně abys na něco upozornila. A znásilnění to bylo a s análem asi fakt nepočítala, když ho pořád odmítala. Bože.
A co se týče tvý reakce na Miloše, tak já teda znám několik mužů, kteří dvě hodiny klidně vydrží.
Promiň, že jsem taková nepříjemná, ale fakt mě nebaví takhle rozpitvávat blbosti. Nemusíš mě samozřejmě chválit, ale zase se bavme nějak na úrovni.

[9]: Jo? 🙂 Jak to, že kvůli tomu, když si to představíš?

[10]: To máš pravdu, byl to jen můj názor, tak kdyžtak ten komentář smaž! Aby ti tady nekazil diskusi.

A co se týče odpovědi na Miloše,  je fajn, že znáš několik mužů co dvě hodiny klidně vydrží. Já ne, takže co naděláme, děvče? :-)

Nebudu nic pitvat, zvláště když to bereš tak jak jsi napsala. Jak jsem řekla, komentáře mé – vymaž – budu jen ráda, když to bereš tak jak jsi napsala. ;-)  :-)

O_O holy crap. Rozprávanie dobré, handling trochu drsný, ale to môže byť mojou povahou. Ja som sa v takej situácii len ticho zosypal a odišiel :-D  :-D

[17]: :-D fuj, s fifty shades nechci mít nic společnýho, to je na mě moc trapný. Ta její vnitřní bohyně mi drásala nervy celou knížku. Dík za návštěvu, je to už úplně nezvyklý.

[16]: To mě mrzí, že ses v takový situaci ocitl, ale aspoň jsi zase silnější 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *