Rubriky
TT (témata týdne)

Všanc aneb odpovědi na vaše dotazy

Když jsem se vám dala všanc, nečekala jsem, že přijde tolik různých otázek. Bylo to milé překvapení a jsem za všechny moc vděčná. Některé sice mířily dost na tělo, ale rozhodla jsem se, že se nebudu zbytečně vymlouvat a odpovím po pravdě. Jsem tudíž zvědavá, jestli vám po přečtení tohohle „rozhovoru“ budu sympatičtější nebo naopak.

Mne by jen zajímalo, kolik Ti je let. (Alka-fejetony)
Kolik ti je let? (anonym)
Kolik ti je let? (Grumpy)
26.
Tak pro začátek zůstaneme u strašidel: Které pohádkové strašidlo ti jako dítěti bylo nejmilejší a kterého ses opravdu nejvíc bála? (Čerf)
Hrozně jsem se bála Závisti z Nesmrtelné tety. Bohdalová tam byla úplně skutečná. Je to nejspíš důvod, proč mi jako herečka nikdy nepřirostla k srdci.
Kdo mi byl nejmilejší, to si vůbec nepamatuju. Zkoušela jsem si na internetu najít různé pohádky, ale stejně mě nenapadlo nic než Harry Potter a jeho Skoro bezhlavý Nick, který se ale jako strašidlo neprojevuje, protože je hodný.
Jaký druh hudby a které interprety ráda posloucháš? (Miloš)
I když je to taková klišovitá odpověď – poslouchám všechno (ano, znám nazpaměť i některé dechovky). Nejradši si poslední dobou pustím Lorde a její Yellow Flicker Beat, potom zbožňuju zpěvačku a skladatelku jménem Sia, její Chandelier můžu poslouchat pořád dokola a klipy jsou vynikající, říkám jim „umění“. Miluju taky Black Eyed Peas (na ukázku třeba My Humps). Je toho opravdu hodně, obecně mám nejradši písničky, které si můžu zazpívat (tzn. vyzpívám jejich výšky i hloubky). Z českých mám ráda Věru Špinarovou (známá píseň z filmu Tenkrát na Západě, který jsem ještě pořád neviděla: Jednoho dne se vrátíš; moc ráda mám další její písničku Večer). Obdivuju 4TET (Ještě tě mám plnou náruč), Bratry Ebeny (vtipná parodie na folklor: Folkloreček; ze života: Tichá domácnost) nebo třeba Chinaski (hodím sem song, o kterém byste asi nehádali, že je od nich: Kérka).
Kdybys měla možnost prožít život nějaké filmové postavy, koho by sis zvolila a proč? (Akim)
Nejdřív mě napadla Lolita. Viděla jsem nedávno obě filmové verze (knížku už mám připravenou ve čtečce), a tak jí mám plnou hlavu. Takhle si pohrávat s mužem, to je přesně můj styl.
Pak jsem si vzpomněla na G. I. Jane. Tu postavu taky miluju. Sice nemám její fyzičku, ale jinak jsem to celá já (a je mi jedno, že si lichotím).
Z animovaných třeba babička ze Vzhůru do oblak. Ten film miluju a pokaždé brečím, když jdou s dědečkem pod oblíbený strom na kopci a ona tam umře. Jenže před tím nám ukážou celý jejich příběh a je to krásně prožitý život (akorát neměli děti, to by mě asi mrzelo).
Nebo být manželka Svěráka (teda pana Lavičky) z Na samotě u lesa. Vždyť byli tak úžasní!
… to si totiž procházím filmy, co jsem hodnotila na ČSFD, a jsem teprve u druhé stránky, takže už končím. Bylo by toho určitě ještě hodně.
Kolik asi procent svého „blogového času“ trávíš aktivním psaním na svém blogu a kolik čtením a komentováním cizích blogů? (Čerf)
Většinou mi napsání jednoho článku trvá průměrně dvě hodiny a publikuju zhruba jednou za týden. Čtením cizích blogů a komentováním (u sebe i jinde) trávím denně i několik hodin. Končím ale. Už to opravdu nejde stíhat. Permanentně mám v prohlížeči otevřených třeba padesát záložek s různými články, které si chci přečíst, což je nekonečné. Už mě to přestalo bavit. Od teď si budu opravdu vybírat, který článek dočtu až do konce a zanechám tam svůj komentář.
Za předpokladu, že Bůh je nekonečný a vesmír je taky nekonečný… dala by sis palačinku? (Egoped)
Už se těším, až se dozvíme, jestli si Einstein mohl být nekonečností vesmíru jist: „Dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím vesmírem bych si ovšem nebyl tak jist.“
Palačinku bych si za těchto předpokladů dala. To je stejně zvláštní jídlo, tahle placka. Tak dobrá, i přesto že je tak jednoduchá na přípravu.
Bramborák alebo palacinka? (womm)
Rozhodně bramborák. Ňám! Dřív jsem před Vánoci chodila na akci, kde se soutěžilo o nejlepší bramborák. To byl ráj na Zemi 🙂
Kdybys měla možnost dosáhnout v jednom oboru ze dne na den opravdové dokonalosti, který obor by to byl a proč právě ten? (Čerf)
Hned mě napadla medicína, ale nejsem si jistá, že bych tu všudypřítomnou bolest tam ustála. Nakonec bych asi chtěla vědět úplně všechno o češtině a být dokonalá ve všem, co se jí týká.
Jsi úžasná učitelka českého jazyka, uvažovala jsi o změně své profese? (Sugr)
Mám v tomhle směru pochybnosti, že bych byla dobrý kantor. To, že někoho něco baví, ještě neznamená, že to druhého dokáže naučit.
Protože jsem to zaznamenal u Malkiela, teď Čerfa a možná i jinde, chtěl bych se tě zeptat:
Proč se tak ráda ptáš, kolik kdo měří? K čemu je znalost takového údaje užitečná? (Miloš)
Ptám se na to všech, s kým na dálku komunikuju, protože jsem idiot a myslím si, že muž má být vyšší než jeho žena.
Tady na blogu se neptám proto, že bych všechny muže považovala za možné partnery, ale prostě už to mám ve zvyku, že si ráda představuju, jak přesně bych mu hleděla do očí.
Je nějaká květina, která by alespoň trochu symbolizovala stav tvé duše? (Akim)
Našla jsem si květomluvu, ale zdá se mi, že stav duše se jí vyjádřit nedá. Tak aspoň řeknu, které květiny se mi líbí nejvíc:
žluté růže
slunečnice
šeřík
To jsem vyjmenovala žárlivost, pýchu a pochybnost. Asi bych se nad sebou měla zamyslet 🙂
Co studuješ za VŠ? (anonym)
Už žádnou. Uff.
Kolik KG vážíš? (anonym)
To je kód pro Kyrgyzstán, takže jsem si jistá, že vážím nula Kyrgyzstánu, ačkoli něco za tou desetinou čárkou by se našlo.
Jak sis v dětství představovala svou dospělost? (Grumpy)
Tak to vím úplně přesně. Udělat vysněné gymnázium (splněno), vystudovat vysněnou vysokou školu (splněno), vdát se za muže, kterého budu milovat (loading), stát se starostkou (cancelled) a mít spoustu dětí a šťastnou rodinu (loading). Taky jsem si to všechno nepředstavovala tak složitě a netušila jsem, co všechno ta dospělost obnáší, čímž pádem jsem si nevážila dětství. Až zpětně.
Ty máš pihy? (Porcelánová panna)
Ano, prosím. Dokonce mám jednu na zadku, přesně jako ty! 🙂
Po uveřejnění tvých krásných kočičích očí a úžasného klenutého obočí ti přišlo nabídek k sňatku 150 nebo 200? (Sugr)
Ty jsi na mě hodná, ale nikdo mi takovou nabídku (nikdy) nedal. Teď abych se cítila smutně :/ Obočí mám možná klenuté proto, že jsem se učila pohybovat s každým zvlášť, takže se vytrénovalo 😀
Píšeš v komentáři – pod článkem o svém příteli v minulém čase, píšeš, že byl „laxní“ (nic výjimečného u mužského pokolení), opustila jsi ho proto, protože byl i laxní v posteli? (Sugr)
Když už do té postele vlezl, laxní nebyl. Jenže dostat ho tam (neřkuli do ložnice vůbec) byl problém, takže odpověď je „ano“.
Když zveřejníš erotickou povídku (fantazii, nebo možná i náhled do tvého života), dostáváš pak maily se sexuálními návrhy? (Miloš)
Občas ano a někdy je to tak na úrovni, že bych se i nechala zlákat 🙂
Nestalo se ti, že by tě vzhledem k tomu, že se tvůj blog dá nalézt na internetu po celém světě, oslovili tvůrci porna, abys jim psala scénáře nebo přímo hrála? (VendyW)
Cože?! 😀 Ne, to se teda fakt nestalo a pochybuju, že by se to stát mohlo. Moje příběhy totiž většinou mají hlavu a patu, což se o pornu mnohdy říct nedá. Ne, že by na tom záleželo, beztak ta videa překlikáváme a na každou scénu se díváme jenom pár sekund, ne? 🙂
Když jsi byla malá, onanovala jsi někdy se svým oblíbeným plyšákem? (Akim)
Mohla bych odpovědět „ne“, protože to nebylo „s mým“ oblíbeným plyšákem 🙂
Masturbuješ i během menstruace, býváš během menstruace více nadržená, nebo ne? (anonym)
Po konzultaci s gynekologem beru antikoncepční tabletky skoro bez přestávky, a tak menstruaci mívám maximálně jednou za rok. Nemůžu tedy úplně popravdě odpovědět, protože jednou ročně to týden bez masturbace i sexu vydržím.
Jednou jsem ale zkoušela antikoncepci na dva měsíce úplně vysadit a to byl teprve hukot. Byla jsem tak nadržená, že jsem si fakt myslela, že obskočím kohokoli, kdo se ke mně přiblíží na dva metry.
Kdyby sis musela vybrat mezi tím, že do 40 let budeš panna, ale pak budeš prožívat úžasný sex do konce života, nebo tím, že budeš moct mít úžasný sex pouze do 40 a poté už milování nikdy více – co by sis zvolila? 🙂 (Marta)
Tyhle otázky typu „kdyby sis musela vybrat“ jsou fakt hrozné. Asi bych spíš zvolila tu druhou možnost, ale dost možná je to jenom proto, že ještě nevím, jak chutná sex po čtyřicítce. Jestli je to takové, jak to popisuje tahle knížka, pak bych volila správně. A jenom abyste věděli, co tím myslím – v té knize jsou prostě a jednoduše prázdné bílé stránky 🙂
Jak by musel vypadat zástupce mimozemské civilizace, aby ti připadal přitažlivý a ty bys byla lačná se s ním pomilovat? (Akim)
Bože, to je opravdu otázka jak od Akima! Musel by vypadat třeba jako Shia Labeouf z klipu zpěvačky Sia a být taky tak milý, hodný a vyzařující pocit bezpečí.
Kdo je pro tebe nejlepší milenec z trojice Mikuláš, čert, anděl? (Akim)
Jak to mám vědět, vždyť jsem je ještě neokusila. Jako prvního bych ale volila anděla, teda andělku, to je jasné.
Byla bys schopna žít s mužem, který by si liboval v nošení tvého spodního prádla? (Akim)
To nevím, ale zase taková úchylka to není, takže kdybych ho milovala, nejspíš bych se tomu jenom v duchu smála a dopřávala mu to.
Kolik sexuálních partnerů jsi za život měla? (Porcelánová panna)
Moje šťastné číslo je 23. Ještě jsem ho nepokořila.
Polykáš? (Porcelánová panna)
Jistě. A ještě se při tom tvářím, jak kdyby to byla Jesenka a já si to hrozně užívala.
Zažila jsi někdy nějaké (třeba jen náznakem lehké – svázání, naplácání apd.) BDSM? (Porcelánová panna)
Modřin jsem měla pravidelně spoustu, ale svazování ne, to mě vůbec neláká.
Co ty a anální sex? Tvůj názor na něj, nebo případně jestli ho provozuješ? (Porcelánová panna)
Nemám nic proti, ale pánové se mnohdy bojí si říct a já jim to nenabízím každých pět minut.
Zkoušela jsi ‚sex‘ s holkou? (Porcelánová panna)
Vůbec nechápu, proč je to slovo „sex“ v uvozovkách. Lesby se přece taky milujou a mají sex, ne? Tomu se neříká jinak jenom proto, že to není tradiční pojetí muže a ženy.
A odpověď je „ano“.
Máš raději sex po telefonu, když si všechno musíš představovat, nebo když onanujete před tím druhým a jediné, co můžeš, je, se na něj koukat? (Hann.)
Sex po telefonu moc nemusím, protože někdy nastane trapné ticho. Taky se pak nemůžu pořádně soustředit a zbytečně dlouho mi to trvá. Takže radši tu druhou možnost.
Je lepší předčasný výstřik nebo předčasné uvadnutí (bez výstřiku), abych navázala na jeden z mých komentářů u jiného článku. (Grumpy)
Lepší je v tomhle případě předčasný výstřik, protože uvadnutí beru jako urážku (trochu malicherné, ale nemůžu si pomoct).
Jaký je tvůj názor na placený sex? Nechala by sis zaplatit za sex? (Kurtizány)
Ne, nejsem prostitutka, ale mám pro tu práci respekt. Pokud si žena (neprostitutka) nechá (nejen penězi) zaplatit za sex, pak je to u mě děvka. Pokud teda není pornoherečka, pro ty mám respekt taky.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Emoce a jiné nesmysly“.

69 reakcí na „Všanc aneb odpovědi na vaše dotazy“

Těš se, sex po 40 je něco tak úžasnéééého, že ti skoro závidím, že se máš ještě na co těšit! ;-)
Samozřejmě hlavní artikl, patřičný muž k tomu, se ale po 40 jaksi už nevyskytuje, takže… :-?  O_O Sex je úžasný, jen s kým? :-D  :-D

Dobré a obsažné odpovědi, skoro tři tucty najednou, mám co dohánět. A "jesenka" mě rozesmála :-). Bohdalovou jako Závist jsem sice neviděl, ale ani mně nepřirostla k srdci – byť z jiného důvodu.

[1]: Taková přímost se mi líbí 😉

[2]: Wow! Buď přeháníš, nebo se musíme seznámit o:)

[3]: Takových je nás ale hodně, opravdu 😉

[4]: Aha, takže je třeba pak lovit mezi mladistvými? 🙂

[5]: Z nějakýho konkrétního?

[6]: Ty ses nějak zasekl ve fázi vyptávání, ne? 🙂

[7]: Dík, to jsem ráda, že to nebylo suchý.

Zhostila ses těch otázek naprosto dokonale, smekám! :-D . Myslím že já na tvém místě bych některé tazatele poslala do řiti. Ovšem jelikož jak jsi řekla nejseš proti análnímu sexu, tak nevím pro koho by to byl trest….. ;-)

Tedy já bych spíš dala přednost mimoňovi kterej by vypadal jako Daniel Radcliffe. Ve své nynější neharryovské podobě. Sice je to koloušek ale proč se po padesátce nezasnít, že? ;-)  :-D

Teď je nějaká palačinková sezona? Něco mi uniklo? Proč jsem palačinku zatím nikde nedostala? 🙁
Jinak já bych teda sázela na Mikuláše! Andělka má nepraktický křídla, který by ji omezovaly v pohybu a čert má sice dlouhej ocas a jazyk, ale zase bude určitě smrdět.
Samozřejmě děkuji za odpověď!:)

Lolitu jsem zatím jen četl, ale neviděl. Vím, že v jedné verzi hrál Jeremy Irons a tu bych chtěl vidět nejvíc, ale na serverech ke stahování filmů vždy vyskakují jen odkazy na porno stránky a film neumím najít.

Nemám s sebou sluchátka, tvé oblíbence si proto poslechnu až za týden, máš přehled, odpovědi jsou zajímavé, ale otázka na počet sexuálních partnerů je zodpovězena jen mlhavě – jako celé číslo mezi 1 a 22. Nevím, jestli tazatelka bude spokojená :-) Přiznám se, že mě také napadla, ale bál jsem se ji položit (parafráze na Woodyho Allena). Upřesnění asi nebude? :-)

[16]: Mně tam ten Jeremy vůbec nebyl sympatickej. I když je v tý verzi víc sexuálních scén, víc se mi líbila ta první starší černobílá.
A je vůbec ten počet sexuálních partnerů důležitej? Myslela jsem, že vám bude stačit, když se dozvíte, že nespím s každým na potkání a to číslo nebude trojciferný 🙂

Skvělé, děkuji za odpovědi! :-) Nemyslím si, že by tvoje dětské představy byly nějak trapné – já si plánovala, že ve dvaceti budu mít manžela, děti a koňskou farmu :-D A nějak to nevyšlo, no. S tím uvadnutím jsem to tak nějak čekala, asi to vidím podobně :-)

Mimochodem: Taky si myslím, že muž by měl být vyšší než žena, ale s mojí výškou 180 cm je na takového narazit dost těžké :-(

[12]: Tak líp to odrapoval Shia. Spíš se opět ukázalo jaká byla skvělá volba dabovat Daniela Vojtou Kotkem protože mají skoro totožné hlasy. Jinak neviděla si ty jeho poslední profi fotky? To byla naprostá bomba! ;-)

[23]: Mám "jen" o pět cm míň a vím o čem je řeč. Moje stopadesáticentimetrová kamarádka vždycky chodila s klukama kolem dvou metrů a na mě zbývali ti "podmíráci". I když druhá kamarádka razila heslo že v posteli se to nakonec srovná, jít po ulici pomalu bosa a ještě s klukem o půl hlavy menším pro mne bylo dost utrpení. Zvlášť když jsem ráda nosila vysoký podpatky. A nakonec jsem si i takovýho jednoho vzala ;-)  :-)

[18]: S veškerou láskou a úctou k userce, jdi do té verze s Ironsem. Ta černobílá je naprosto nudná, nezáživná a působí spíš komicky, i když ve své době působila určitě provokativně. Ale ta novější verze je dokonalá, mezi Ironsem a Swain to jiskřilo tak, že se šeptalo, že spolu opravdu něco měli. Navíc, ona je tam fakt úžasná, dokonalá nymfička, která nedá úchylovi spát. A Jeremy? Z něho úplně sálá ta nemocná láska a šílená oddanost ke své Lo. Ale to userka jako žena nemůže chápat, to pochopí jen další šílenec a blázen do nymfiček. :-P  :D  :D  :D
Nejlepší je pochopitelně kniha, ale z filmů je o parník lepší ta druhá verze, i když názory jsou různé, že. :-P  :-D  :-D  :-D

[26]: Černobílá verze byla nominovaná na Oscara za scénář, to je dost důležitý plus 😉 :-P

[25]: Tak to já bych asi nemohla, mám dojem, že do menšího kluka se prostě nemůžu zakoukat. Je to fakt povrchní, ale je to tak.

[24]: Shia byl ten z klipu, jak se mi líbí, ale rapovali nějaký Blackalicious (já to neznám). Ale každopádně Daniel to zvládl fakt výborně. Profi fotky jsou vždycky bomba, protože retuše jsou dokonalý, ale neviděla. Můžeš mi poslat odkaz 😉

[23]: Tak holt ve třiceti, ne? 🙂
Tu výšku ti fakt nezávidím, i když jsme jeden z vyšších národů, stejně je těžký nad těch 180 cm někoho sehnat 🙂 Nedej Bože na střední, když třeba ještě nejsou úplně dorostlí 🙂

[22]: A za jakým účelem? :-x

[21]: Dobrý roleplay, hned bych si je dala.

[20]: A chtěl bys bejt jedinej na světě? Já teda ani ne, pořád bych si myslela, že ten druhej bude chtít poznat víc.

[30]: Tak si řikam, jestli pokračovat v týhle provokující hře a říct něco ve smyslu "jak jinak to zjistit než že se přesvědčíš na vlastní oči", nebo udělat něco uplně jinýho, nepředvídatelnýho.

[27]: Muži jsou rádi, když alespoň jednou mohou být první. Někde jsem četl, že panenskou blánu chirurgové teď dovedou obnovit, je úplně jak původní 🙂 Prý je o to zájem, blána se hodí jako dárek k narozeninám nebo na Vánoce :-)

Ráda zpíváš písničky, které zvládneš svým rozsahem hlasu – a písničku Věry Špinarové na melodii z filmu Tenkrát na Západě zde také zmiňuješ v tomto smyslu? Skláním se v obdivu.

[43]: … tu zrovna leda o pár tónů níž a to pak zase nevím, jestli dám ty nízký části o:) Na soutěži jsem zpívala Bílou Jawu 250, ta je o dost lehčí 🙂 V tomhle smyslu jsem to nemyslela, chtěla jsem tím říct, že opravdu poslouchám všechno.

Zajímavej rozhovor, taky odvážnej… Přiznám se, že mě by takové množství anonymních komentátorů trochu děsilo, takže klobouk dolů (jestli teda nevadí, když smeká ženská, že). Přeju rovnováhu a dobrou náladu, taky dostatek inspirace… Ať se daří!

Zajímavý článek. :D Moc se mi líbí jak odpovídáš na otázky tak jak to říct otevřeně? :D
Ty nemáš ráda Jiřinku??? :D Já jsem ji právě měla v té pohádce vždycky moc ráda, ale jakože s respektem, lezl mi nervy spíše ten dlouhovlasý týpek. :'D
Jinak Lolita je boží kniha, film se mi už tak nelíbil. :D

[55]: Jó, dělám to, co mě baví, ale s gymplem a vejškou, který jsem udělala, to nemá vůbec nic společnýho :D

[56]: Na tu Lolitu v knižní podobě se těším, jenže teď pořád ne a ne dočíst Školu dobra a zla o:)

" Nejde to !" řve farář  Dukatt
… muže už bolí ruka
" Nejde to !" křičí : " Ku čertu !!"

… náhle smrad !
… rána !!

…a čert  tu !!

" Orgasmuss chceš  kněže… tuším ??"

" Ano !! dám za to i duši !!"

"Dobrá !!"  zařval čert :  " Platí !!"

Svatý muž popustil gatí…
Čert splnil mužovi přání !
… nastalo mohutné stání,
… pak divoké kmitání dlaní …

Pak hrozný řev  provázen výstřikem…

Muž do pekla propad se s výkřikem !!!

Sakra, jak jsme mohl něco takového prošvihnout? :-(
Ta porcelánová panna je ale kvítko a Ty taky :-D

Alespoň už vím, že nikdy se nenechám navést do rozhovoru :-D Některé otázky jsou fakt šílené.

Ale líbí se mi tvá otevřenost a že jsi stejně jako já mladé koště :-D

[16]:[17]:[27]: Konečně jsem viděl verzi s Ironsem a musím s Akimem souhlasit, že jde o výborné zpracování. Film věrně kopíruje knihu – v retrospektivě Humbert před porotou sděluje celý příběh až k vraždě Quiltyho. Působivě je podáno propadnutí Humberta mladé nymfičce, která si ho svou koketerií omotá kolem prstu a až zjistí jeho závislost, začne ho vydírat, a když se ho přesytí, snaží se vyklouznout. I posedlost Humberta po jejím útěku s Quiltym ji "dopadnout" a potrestat jejího únosce je psychologicky krásně zpracována.
A Quilty, který Lolitu omámil představou herecké kariéry, ale ve skutečnosti ji chtěl využít v pornografických filmech, je také slizoun k pohledání.

Jen se mně zdá málo uvěřitelné, že by Humbert měl cítit odpor k její matce. Na to byla její filmová představitelka příliš atraktivní a sexy.

A malou perličkou bylo, že když se Lolita vrátila ze školního tábora se sexuálními zkušenostmi, Humbert se jí pak ptal, kolikátý milenec v jejím životě byl. Mužské ješitnosti to nedá 🙂

Asi tu Kubrickovu verzi oželím.

Userko, proč ti byl Irons nesympatický, ten je (nebo byl) idolem žen.

[61]: Jen ať si tam zůstane!

[62]: No dovol? Koště?! 🙂 Hele, rozhovor klidně udělej, Čerf taky mlžil, ono to nemusí bejt tak zákeřný, když nechceš 😉

[63]: Jenom kvůli tomu věku takový vyznání? O_O  :-D A neříká se stejně staré, ale stejně mladé :-P

[64]: Ona jde nesympatičnost vysvětlit? 🙂 Fakt netuším, prostě ve mně ta černobílá verze vyvolala výraznější pocity. A mrzí mě, že jí ani nedáš šanci 🙂

[65]: Až ji stáhnu, pustím si ji, ale jak jsem zběžně "listoval" verzi, ke které nemám český a ani anglický zvuk, herci v hlavních rolích mně vůbec nepřipadali zajímaví pro takový příběh, představitelka Lolity navíc vůbec nevypadala na mladinký věk. A obsazení Petera Sellerse do role Quiltyho asi taky nebylo nejšťastnější, protože ten je znám hlavně z komediálních rolí.
Tou nesympatičností jsem myslel, že se ti nelíbilo, jak Irons roli ztvárnil, resp. že se ti nelíbí jako muž. A tomu jsem se trochu podivil, i když uznávám, že pocity racionálně vysvětlovat moc nejde.

[66]: Když si Ironse najdu, docela se mi i líbí (obzvlášť s vousama), ale v tý roli jsem ho prostě neměla ráda. A už se neptej, já to asi neumím vysvětlit o:) Možná kdybych se na tu verzi dívala třeba s tebou… :-P  :-x  :-D

[65]: Do rozhovoru bych asi nešel. Nebo by musel být cenzurovaný, aby děti neusínaly s hrůzou v očích, co to sakra četly a s uvědoměním, že jejich život už nikdy nebude takový, jako dřív :-D
Ano, jsme mladí a neklidní, proto přirovnání mladá košťata :-D ale samozřejmě jen v dobrém slova smyslu. Určitě lepší než starej vypelichanej smeták nebo vyglajdaná lopata :-D
Prostě ve všem se dá najít něco pozitivního a tohle tak mělo vyznít :-D

Pobavila mě samotná otázka s palačinkou a vesmírem. Moc jsem ji napoprvé nepobrala a mám pocit, že nemá hlavu patu ani teď :D Ale nechápu, jak někdo může upřednostňovat bramboráky před palačinkou :O :D

S předposlední odpovědí souhlasím a vybrala bych tu samou možnost. Taky by mne to urazilo. Když se udělá dřív, někdy je to vlastně trochu milý :-P

A nesmím zapomenout poděkovat za odpověď 🙂 takže díky 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *