Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Nikdy nekončící očekávání

Mám úplně jasno v jedné specifické oblasti, kterou by (ne)přírodní zákony mého života ve snu musely splňovat. Aby nikdy nebylo uspokojeno moje očekávání z příjemných zážitků. Abych to vyjádřila úplně přesně, budu konkrétní. A protože mě to napadlo v souvislosti se sexem, bude to zase o něm a o erotice a flirtu obecně. Vztáhnout se to dá ale i na ostatní aspekty života.

Stojím na chodbě svého gymplu a opřená o zeď čekám, až kamarádka vyjde ze třídy. Místo ní se ale přede mě postaví blonďák a jeho ústa mám dvacet centimetrů od svých. Máme za sebou historii různých podobných střetů a peprných esemesek, kdy mezi námi jiskří touha po čemkoli navíc. Tentokrát mi pokládá ruce na boky a palci, které mu směřují na moje břicho, mě hladí. Vyměníme si pár flirtujících řečiček a já chci něco víc.
Jenže se bojím! Obávám se toho, že až to „něco víc“ přijde, nebudu už moct nikdy zažívat to napětí z očekávání budoucího. Ten pocit, když s vámi muž nebo žena dělají tolik, že jste si jistí, že každá další meta už vás zničí výbuchem slasti.
Než jsme se vůbec znali, dotknul se mě blonďák jenom nohou. Seděli jsme za sebou totiž v autobuse na školním výletě a on si své chodidlo opřel o mou opěrku na ruku. Kdykoli se mě dotknul, myslela jsem si, že to byl omyl, a tak jsem se na něj otočila s úsměvem, jako že se nic neděje. „Nevadí ti tam ta moje noha?“ zeptal se po chvíli a já se otočila, abych mu odpověděla, že je mi to jedno. Po chvilce už bylo jasné, že se mě nedotýká nedopatřením, ale naschvál. Svou nohou mě hladil v pase a na boku a já jsem se nemohla soustředit na rozhovor se spolusedící. Představovala jsem si, jaké by to asi bylo, kdybychom teď byli v tom autobusu sami, a konstruovala jsem v hlavě příběh, do jehož děje bylo po jednom dotyku sakra daleko. A chtěla jsem víc.
Od té doby jsme po malých krůčcích postupovali za jediným možným cílem – sexem. Pak už nic není, jen jeho různé obměny. Už ale nikdy není očekávání na tak vysoké úrovni, jako když vás zatím jenom líbá na krku a vy chcete víc. Pak vás chytne za zadek, zvedne vám jednu nohu a obtočí si ji kolem sebe a zase chcete víc. Já jsem si v té situaci přála, abychom nebyli oblečení a naše kůže se dotýkala i tam dole. Při dalším setkání už se políbíte a pocity rozkoše se neustále vynořují a nepolevují. Když jsem se s ním za dalších pár dní náhodou potkala na chodbě intru, už jsme se líbali vášnivě a vzájemně se snažili strčit tomu druhému jazyk až kdovíkam, takovou jsme na sebe měli chuť. Při příštím setkání mi rukama vjel pod tričko i podprsenku a pohrával si s mými bradavkami, zatímco mě pořád líbal. V noci jsme si pak psali zprávy a byli jsme oba nedočkaví, až se zase uvidíme.
Napětí z toho, co všechno se může odehrát příště, pro mě bylo jako droga. Pořád jsem chtěla víc a pořád bylo co očekávat a na co se těšit. Kdykoli se u mě zastavil a dotknul se mě, měla jsem chuť ho na místě svléknout a vyzkoušet metu nejzazší. Když jsem se při psaní s ním dělala, měla jsem v mysli jeho obraz a představu našeho prvního sexu. A ten pořád nepřicházel, jenom jsme se k němu přibližovali.
Je to, jako když si při masturbaci oddalujete orgasmus. Když ho konečně necháte bouřit, je konec. Dál už nic nebude a vám je to vlastně líto, protože než jste vyvrcholení dosáhli, bylo to úžasné. Zároveň jste to už chtěli, ale současně jste si to šetřili napotom a těšili se na to. A teď to proběhlo a je to pryč.
I náš první styk jednoho dne nastal. A schválně tomu říkám takhle, protože se tomu snad ani nedá říkat sex. Možná jsme byli až příliš natěšení a čekali jsme od toho moc. Jenže po ani ne deseti minutách byl konec a zaznělo mi do uší poprvé a zatím naposled v životě: „Promiň.“ spojené s předčasným vystříknutím.
A najednou bylo všechno pryč. Už nebylo na co čekat, nebylo se na co těšit, očekávat už nemělo smysl. A bylo to smutný. Tahle etapa flirtování s blonďákem skončila. Teď zase budu sama bez endorfinů, které mě až do toho osudného předčasného orgasmu doprovázely.
A já se ptám, jestli vůbec stojí za to, hnát se za tou poslední metou, když po ní už nic lepšího a očekávatelnějšího není. Není lepší někdy zůstat na půli cesty? Je.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Život ve snu“.

93 reakcí na „Nikdy nekončící očekávání“

"Je to, jako když si při masturbaci oddalujete orgasmus." Ta věta vystihuje všechno. Člověk se na toho druhého moc těší, představuje si každý dotek, políbení, pohlazení, jeho vůni a jeho rytmus dechu, jakoby v něm žil. Pak to všechno proběhne a člověk pak srovnává realitu s představami. Někdy předčí realita sny, jindy je to bohužel naopak. Je dobré si zkusit mít někoho, u koho víš, že konečná meta nebude třeba nikdy dosažena, například jen flirt po netu. :-)  :D

Říká se že nejkrásnější sen je ten který zůstane nesplněný. Už vím že mnoho věcí po kterých člověk touží, sní o nich a chtěl by je víc a víc v okamžiku kdy se splní se nakonec stanou těmi které měly radě zůstat ve škatulce s nápisem "Nesplněné" . Protože ta etapa před tím splněním byla o mnoho krásnější než ta po splnění. Jenže to jsme my lidé, stále chceme mít něčeho víc a víc ale neuvědomíme si že už to vůbec není to po čem jsme toužili, o čem jsme snili…..

Tak to já si semtam nějaký ten splněný sen rád dopřeju, vždyť těch nesplněných máme ještě tolik, že je pořád o co usilovat a kam směřovat, ne? :-)

[1]: Ty mluvíš o jiné půli cesty než já 🙂

[2]: Chtěla bych mít někoho, u koho vím, že konečná meta nebude dosažena, chtěla bych, aby to věděl i on, ale přesto jsme se k té finální metě přibližovali. Pořád bysme ale věděli, že tu hranici nechceme překročit. A chtěla bych to v reálu, ne na netu 🙂

[3]: V určitých případech je to opravdu tak, jak píšeš, a je to pak smutný.

[4]: Doufejme…?

[5]: Já bych radši, kdyby se to očekávání dalo vždycky zase restartovat i u těch starých cílů.

[6]: Rozumím ti, to zní opravdu lákavě, ale obávám se, že je to trošku nereálné. Nevím, já si nedovedu představit, že bych si v reálu dokázal odepřít právě tu poslední metu. Na to jsem asi moc nedočkavý a chtivý. :-P  :-D  :-D  :-D

[8]: Dobře, budu hledat jinýho zájemce… :D Potřebuju někoho, kdo s tím bude souhlasit a kdo mě zastaví, když se nebudu moct ubránit, a koho zastavím já, když by to mělo ujet jemu.

Hlásí se někdo? o:)

[7]: Tak to zase ne, já jsem byla ráda. Sice to bylo blbý, že byl tak rychle konec, ale zase jsem měla zářez v podobě sexu na školní půdě :D

[10]: (8) Takového blbce, který by tě měl zastavovat při rozjeté akci, tak toho bych chtěl teda opravdu poznat :-D  :-D
(7) Tak samozřejmě. Pokud se jedná o sbírání trofejí, tak i blbá trofej je furt trofejí. ;-)
Teď je jen otázkou, kdo v tomto případě byl lovcem a kdo tou trofejí. ;-)  :D

[12]: Ale ty pořád mluvíš o půli cesty, jak kdybysme spolu už leželi v posteli nazí! Já to myslím třeba tak, jak je to v tom článku. Jen se tak hladit a čekat s napětím na ten dotyk… Sem tam polibek… Užívat si prostě to očekávání.
Možná to chce ženskou mysl, abych byla pochopena. Vy na to holt nejste 🙂
Myslím, že jsme oba ulovili něco 😉

[13]: Nevím nakolik mám mužskou či ženskou mysl. Většinou jsem zastánce postupného přibližování. Ovšem ne vždy. A dotyky jsou pro mne naprostou nezbytností, která pocitově převažuje nad vlastním koitem. A od toho se též odvíjí poměrná délka těchto dvou fází. Leč jsem také vlastníkem varlat, která zejména po těch dotycích dříve nebo později nutně potřebují vyprázdnit, jinak je zle.
Takže varianta složená pouze z doteků a následného odchodu prostě nepřipadá v úvahu. A myslím že u žádného chlapa. ;-)

[14]: Ale já to nemyslím tak, že by byl jenom můj 🙂 Může si to pak vynahradit jinde. Ale my dva bysme si zůstali vzácní a pořád věděli, že nás něco víc čeká.

[15]: Aha, takže s tebou by se v rámci postupného přibližování mazlil a pytel by si chodil vyprášit někam jinam. :-D
Hmm, svérázný názor. Až poněkud neženský. ;-)
Zde je však třeba položit si zásadní otázku: Proč by to dělal???
Proč by si někdo dával v jedné restauraci jenom polévku, když může mít v jiné restauraci polévku i s hlavním jídlem? Přestože jsem za svůj život poznal mraky lidí, tak si nedovedu představit chlapa, kterému by to takhle vyhovovalo. Leda snad nějakému zoufalci, který by neměl k dispozici tu druhou restauraci s kompletním menu, tudíž by se spokojil jen s tou polévkou. ;-)

[17]: Když o tom muži mluvíš jako o zoufalci, nutí mě to myslet si, že to tak myslíš i na mě. Jenže ty mě prostě nechápeš. Někdy je to vzrušení samo o sobě přínosný a žádoucí pro obě strany. Nemusí to vyústit v sex. Ale pro tebe osobně je to asi příliš nepředstavitelný.

[16]: :D ty jsi… On to pak napravil, ale o tom zase někdy příště, až se mi to bude hodit do tématu týdne.

[18]: Já si nemyslím, že bys byla zoufalec. Jen máš poněkud neobvyklé představy.
Jinak ano, u žen nemusí vzrušení vždy vyústit v sex. Ženská když to uprostřed akce zamázne, tak ji nic nebolí, nic se jí neděje. Zatímco chlapa díky fyziologické odlišnosti ano. Když je ženská nadržená, tak si třeba přečte knížku, nebo se podívá na televizi a je po nadržení. Když je nadrženej chlap, tak to prostě musí ven. Žádná knížka ani televize nepomůže. Což jsem ostatně částečně popisoval v mém dnešním článku.
Je pro tebe přijatelný fakt, že muži i ženy jsou fyziologicky odlišní, tudíž mají i jiné postoje vyplývající z této odlišnosti? Prostě nejsme hermafroditi jako šneci. ;-)

[19]: :D jak si žádáš!

[20]: Jasně že je to pro mě přijatelný 🙂 Ale já nemluvím o tom, že se tomu dotyčnýmu hned musí postavit. Nebo jsem aspoň zažila kluky, kterým se při líbání a různých dotycích hned nepostavil. Nebo to, že pak musí upustit páru, platí i tak?

[21]: Hmm, tak je pravdou, že z hlediska potence je na tom dnešní generace mladých mužů poněkud hůře, než generace předešlé. A to u některých jedinců velmi výrazně. Taky zatímco v minulých dobách bezdětnost manželských párů měly na svědomí většinou ženy, tak v dnešní době to padá převážně na triko mužů.
Což není mé tvrzení, ale tvrzení odborných výzkumů.
Takže u některých dnešních mladých mužů při líbání a intimních dotycích zřejmě nedochází ke spontánní erekci bez stimulace.
Tudíž beru zpět svá tvrzení. Za těchto okolností zřejmě můžeš najít partnera, kterému by vyhovovaly tvoje představy. ;-)

[23]: A je po mym! :-P  :D … ne, dělám si srandu, díky za názory samozřejmě. Jsem ale ráda, že nejsem úplně mimo. A jak vidíš, Miloš by možná měl zájem… :-D
Můžou se ozývat další! Tohle jde dělat s více lidmi najednou. I s ženami… :-P

[24]: Ale já ti to přeju, abys našla to, co potřebuješ. Já jsem jen vycházel ze zastaralých a dnes již zřejmě neplatných faktů. Svět se prostě mění a my staří pazdráti holt někdy nejsme schopni tyto změny zapracovat do svého myšlení. Já bloud jsem si prostě myslel, že to dnešním mladým mužům prostě trčí pořád, jako to trčelo nám. :D
Apropó, včera jsem se seznámil s dvěma lesbami. Možná by tě vzaly mezi sebe? A když počkáš takových deset let, tak bych se mohl přidat i já. ;-)  :D

[28]: Pokud si za svého životního partnera vybereš někoho z těch mladých mužů se sníženou potencí, kterým by vyhovoval tebou dnes navrhovaný způsob, tak za deset let už asi opravdu nebudeš dělat nic. :-D  :-D

Hmm, to je zajímavá myšlenka 🙂 Kdysi jsem si říkal, jak by to bylo fajn, kdybych si mohl z hlavy vymazat vzpomínky na četbu mých oblíbených knih nebo filmů a PC her – abych si je mohl přečíst/zahrát atd. znovu a znovu tedy prožil ten úžasný zážitek 🙂

[23]: No z hlediska potence jsou na tom muži dneska mnohem hůř, ale myslím, že ne kvůli horší schopnosti erekce, ale kvůli klesajícímu počtu spermií. Tzn. muž tedy "může", ale to oplodnění pak bývá problém ???

[30]: Díky, konečně se v komentářích někdo zabývá podstatou toho článku 🙂 Kdyby to šlo vymazat, bylo by to super, ale zase nebyla by to ztráta času číst/hrát/sledovat pořád to samý dokola? Ale za ten objevnej pocit by to asi stálo 😉

[30]: Ono to má přímou spojitost. Nízký počet spermií znamená nízkou hladinu testosteronu a nízká hladina testosteronu znamená horší erekci. Příroda má celkem pragmatická pravidla. Proč by měl být schopen soulože samec, který není schopný oplodnění?
V tomto směru mám celkem objektivní informace od mé kamarádky vrstevnice, která se stýká s mladými muži. Takže má celkem solidní přehled. A ta říká: "Ty volové si myslej, že je maj tvrdý, ale nemaj. Každej to má jako houbu. Ti vůbec nevědí, co je to mít tvrdýho ptáka". ;-) :D

[33]: Pozor! Ne "fotka userky", ale fotka jejího obočí s něčím navíc :D

[35]: Sice se směju, protože jsi to vtipně napsal, ale jinak má asi smůlu nebo co… Já teda houby neznám.

[36]: Ale i ne! To jenom ty mi to nepřeješ.

[33]: Třeba máš šanci. Já jsem jako potentní chlap byl Userkou vyřazen oběhu jako potenciálně nebezpečný. A to ještě před týdnem slibovala, že za mnou přijede na "dvojku". Asi tím myslela dvojku vína. :-D  :-D

[38]: Jak to, žes byl vyřazen? To jsem nikdy neřekla?! 🙂 A co se týče tý dvojky, o který jsme mluvili kvůli trojce… došlo mi až za několik dní, že není dvojka jako dvojka :D Původně jsem na víno fakt nemyslela.

[37]: Zde se ovšem naskýtá otázka, jaké ty máš vlastně představy o tvrdosti? V tomto směru si dovolím tvrdit, že ona má opravdu daleko větší přehled a možnost srovnání. ;-)
Třeba člověk, který nikdy neviděl moře, si taky myslí, že ten rybník za chalupu je setsakramentsky velký. ;-)  :D

[40]: Mám dojem, že kua poznám, jestli je pták tvrdej, nebo jestli polevuje. Nejsem žádná odbornice, ale ani nejsem idiot. Jasně, člověk se pořád učí, ale zrovna v tomhle už mě čeká asi jenom překvapení v podobě tý houby.

[41]: Já tedy samozřejmě nemohu znát kvalitu erekce tvých partnerů. Jen jsem vycházel z tvé informace, že některým se nepostavil ani při líbání a intimních dotecích s tebou. Což mi z pohledu na zážitky z mého mládí připadá poněkud neuvěřitelné a trochu podezřelé. ;-)
Ok, takže z oběhu jsem vyřazen nebyl. A o dvojku vína se nejedná. Tak už tedy zbývá jen něco tvrdého. ;-)  :D

[42]: Mně se na tom, že se dokázali ovládat, nezdá nic špatnýho. A taky to nemá nic společnýho s tím, že když už se jim postaví, nebyl by snad dostatečně tvrdej. Myslím, že žena to pozná třeba i tak, že když jí partner omylem narazí na stydkou kost, pořádně to tvrdým ptákem zabolí. Měkčí by se asi trochu ohnul a vybočil.
Z oběhu vyřazenej nejsi, protože ještě nevím, jak jsi vysokej 🙂

[43]: Teď se mi vybavila jedna hádanka o tom, co je to umění diplomacie? Když muž přesvěčí ženu, že ho má měkkýho proto, aby ji to netlačilo. :-D
Ale jinak nechápu, proč by měl chlap ovládat erekci při líbání se ženou? To mi fakt hlava nebere. Za prvé si myslím, že to ani nejde. Jedině, že by ho to líbání moc nebavilo a nevzrušovalo. Mně to tedy aspoň nikdy nešlo. To je podobný, jako když se člověk pokouší nesmát se na pohřbu. A navíc v takovém ovládání nevidím žádný smysl.
Tobě záleží na mé výšce? Ale brát se snad nebudeme, né? Tak by ti na mé výšce snad tolik záležet nemuselo? ;-)  :D
Takže můžu klidně být strupatá držka se zuby jako ohořelé františky, s hrbem jako Sněžka, ale musím mít správnou výšku? :-D
Ale pro tvoji informaci mám 181.

[44]: Ovládat by se měl třeba proto, že to bylo na školní chodbě?! 🙂 Asi nikdo nechce před spolužákama chodit s erekcí, ne? Škoda že už s tímhle blonďákem nejsem v kontaktu, zeptala bych se konkrétně jeho. Ale třeba s jiným bejvalým jsme dělali to, že jsem mu špičkou nože různě jezdila po vymakanym břiše, líbala ho tam a jeho to lechtalo a tak, ale taky se mu z toho hned nepostavil.
Ty jo, to jsi vysokej, z tý gandalfský fotky to nešlo poznat :D

[34]: Někdy je to opravdu fajn i poněkolikátý 😉 U písniček je to pro mě dokoncen naopak, protože si je musím nejdřív oposlouchat, aby se mi opravdu zalíbily.

[45]: Nojo, ale ježdění nožem po břiše není tím úplně nejlepším podnětem k erekci. Tedy pro mne by asi nebylo.:-D
Upřímně řečeno, já si už nějak moc vysokej nepřipadám, protože mnozí příslušníci mladší generace jsou děsný bidla. ;-) :D

[47]: Asi to bylo erotický jen pro tebe. Pro něj to asi moc erotický nebylo, když se mu nepostavil. :-D
Mně osobně teda připadá každý ježdění ostrým a špičatým nástrojem po břiše jako nebezpečný. ;-) Zejména proto, že bych nikdy nemohl mít jistotu, že se z dotyčné náhle nevyklube druhá Lorena Bobbittová. :D

[51]: No, já se časem spíš budu muset naučit, jak ovládat erekci tím opačným směrem. ;-)  :D
Ale už raději s tímto tématem končím, protože ty těmi svými komentáři tak krásně nahráváš na smeč, že je dost těžké takovým nahrávkám odolat. ;-)

[32]: No tak ono je ve výsledku jedno, jestli zabíjíš čas u něčeho, co jsi už třeba viděla, nebo to vidíš poprvé 🙂 Jde o to užít si ten čas, a ten si užíváš v obojím případě, žejo.

[35]: To je zajímavý, to teda slyším poprvé. Mimochodem, té kamarádce vrstevnici… kolik že jí je let? Potřeboval bych to vědět… kvůli… ehm… výzkumu :D

Mimochodem, "ovládat erekci" je v jistém směru oxymorón a důvod, proč nikdy nebudu moct na nudapláž :D

[53]: To je nádhera, když někdo ví, co to znamená oxymorón 😉 S tím zabíjením času máš trochu pravdu, ale přeci jenom se snažím nedělat to samý pořád dokola. Teda… čumění na seriály je to samý, ale aspoň čumím pokaždý na jinej :D

[57]: Tak to bys zněl opravdu sečtěle, ale větší efekt by to bývalo bylo mělo, kdybys to napsal správně :D Já jsem si to samozřejmě našla na netu, netušila jsem, co to je 🙂

[56]: Zapomínáš na ostatní zúčastněný 🙂 Ale nejdelší určitě nebude, blog.cz už má za sebou bohatou historii. Ale je fakt, že takovýhle žebříčky by byly zajímavý.

[62]: Musím se Malkiela zastat, takto to přímo neřekl, pokud jsem si všiml, spíše to vysvětloval tak, že spermie dnešních mladíků (a s tím vše související) už nejsou to, co bývalo. Svět se řítí do záhuby.

[65]: Aha, omlouvám se, asi se mi to rovnou hledalo anglicky, nebo co to je za tvar: "onomatopoeia".
Jéé, to Párování vypadá výborně, díky moc! Já jsem zrovna dokoukala Wentworth, tak mám prostor pro novej seriál. Nedávno jsem zkoukla Father Ted, taky britský (a irský), ale zase tolik mě to neoslovilo, tak uvidím, co tohle. Ale třeba na Přátelích vůbec neujíždím, zkoukla jsem všechny série jenom z povinnosti :D
Finální meta je sex, mluvím o tom v článku jako o "jedinym možnym cíli" 🙂 Nebo mi pověz, co je finální metou pro tebe? :-)

[67]: Tak já zase neznám Wentworth, ani Father Ted… jenže já obecně moc na seriály nekoukám, takže u mě to není nic divného :D Ale tomu Párování určitě dej šanci, stojí to za to! (I když je první díl docela nuda)

Nojo, jenže mě z fleku napadají hned tři druhy sexu, takže mě zajímá, který z nich je ta finální meta? Nebo jsou to všechny tři? :-D

[70]: Tak ten článek napiš! 😉 Já si ho ráda přečtu z tvýho pohledu. Není úplně špatnej nápad poskládat pyramidu různých met na cestě za sexem. Ale já to dělat nebudu. BDSM hrátky jsou podle mě pořád jenom jednou z možností sexu 😉 Proto jsem psala, že jakmile ten vztah jednou dospěje do bodu, kdy se spolu dva vyspí, už to očekávání nikdy nebude na tak vysoký úrovni. Jasně, můžeš se těšit na novou polohu, ale už to nebude jako těšit se na sex s někým novým 😉 … mluvím pořád za sebe.

[54]: To, že tě tady cupuju, je pouze tvůj klamný pocit, který sis sama vsugerovala. Nikde jsem tady ani nenaznačil, že bys za neerekci mužů mohla ty. Pokud se chlapovi nepostaví při vzrušivých podnětech, tak není chyba v té ženě, ale spíš v něm. ;-)
I když někteří muži tu příčinu rádi srabácky podsouvají ženě. ;-)
Obávám se, že pokud nejde ovládat erekce směrem dolů, tak ještě horší to bude s ovládáním nahoru. :D

[53]: Sláva, konečně to někdo nazval pravým jménem. Termín "ovládání erekce" je opravdu názorným příkladem oxymoronu. Neboť erekce je fyziologickým procesem, který jaksi příliš ovládat nemůžeme. Snad by to dovedl nějaký jogín, který si sám dovede zastavit srdce a podobně. ;-)  :D
Jinak té kamarádce je přes padesát a má opravdu hojné profesionální zkušenosti s erekcemi mužů všech věkových kategorií. Takže má určitě větší přehled o tvrdosti penisů než ty. S jejími znalostmi penisů bys jako chlap snad mohl soutěžit pouze v případě, že bys byl extrémně promiskuitní gay středního věku. ;-)  :D

[74]: No, aspoň tak má člověk jistotu, že si opravdu píše s ženskou a ne s nějakým zakukleným internetovým transvestitou. :-D  :-D
Ale na to ovládání se rozhodně vykašlu. Až to prostě nepůjde, tak to nepůjde. Beru život takový, jaký je. A je mi docela líto chlapů, kteří se cpou viagrou, aby sobě i ženám dokázali, jací jsou ještě chlapáci.
Sex není základní osou mého života a ten život může být krásný i bez sexu. Třeba až půjdu na výlet na nějaký hrad, tak si konečně budu moci vychutnat architekturu toho hradu, místo abych čuměl na bujná poprsí turistek, tak jako to dělám většinu života. :D  :D
Možná tak objevím spoustu nových zajímavých věcí, které mi díky bouřícím se hormonům unikaly. ;-)  :D

Ahoj, několikrát jsem ti psala, ale hlásí mi to problémy.Jsem na dovolené a mám moc špatné připojení. :-? Napiš do zprávy autorovi.

[77]: Tak si užij dovolenou, to nespěchá. Do zprávy autorovi jsem teda znova napsala, ale už potřetí, tak nevím, asi je to rozbitý 🙂 Pak se mi když tak ozvi rovnou na mail, díky 😉

[80]: … taky že jsem byla :D Nehledě na to, jak se předtím chvástal. On je typ Barneyho z HIMYM, jestli znáš. Nejen vzhledem, ale i chováním. Takže jsem předpokládala, že bude mít něco natrénováno. Jak už jsem ale psala výš, pak jsme si to vynahradili. Z toho bych taky mohla napsat článek, jak nás u toho nachytal profesor.
Jinak u stálýho partnera odpustím úplně všechny případný nedokonalosti, vždyť ho miluju 🙂 Ale jinak souhlas s tebou, když jde jenom o sex, tak člověk předpokládá, že si ho užije.

[87]: Jsi hodná, že po něm toužíš, ale já většinou píšu na témata týdne, dodají tomu příběhu smysl :D Nerada píšu jen tak, "abyste to věděli" 🙂 Takže jakmile to do TT půjde zakomponovat, napíšu to pro tebe :* Zrovna teď průběžně vyhrává téma "něco si přej", tak by to klidně šlo :D Tam jde totiž psát o čemkoli, zase téma k ničemu.

[82]:Takové vychutnání je ale slabá náplast na zklamání, ne?

88] Ber to tak, že téma máš zadáno bokem mimo oficiální vyhlašování 🙂
Článek ale i tak můžeš přilepit k tomu, co je právě aktuální.

[90]: Normální člověk by řekl asi ano. Ale jelikož mě Userka nazvala potvorou a já jsem, sama se spíš nazývám mrchou, činí mi to neskutečné pohlazení po duši. Já totiž reaguju různě podle chování lidí. Dělá mi radost být hodná ale taky škodolibá.

Hehe, jednoho kluka ve třeťáku jsem takto naháněla asi rok… pak mělo dojít na sex a nešlo to (třikrát to nešlo!!!) no a pak z něj vylezlo, že je panic (až jsem ho opila a na férovku ojela v autě)… A s mým současným miláčkem to bylo takové odkládané, že jsme to pak přetáhli a byli jsme rádi, že jsme bez výčitek usnuli :D :D :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *