Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Nikdy mu ho nekuř v kině

Kvůli práci přijel do našeho malého města a už na nádraží se na něj upíraly pohledy většiny dívek. Kdybych měla popsat typ muže, který se mi líbí, popsala bych úplně někoho jiného. Jenže tenhle má v sobě něco, co přitahuje snad každou.

Stačí se na něj podívat a už vám v hlavě krouží neřestné myšlenky. Když jde po mém boku, přemýšlím, jaké jsou jeho tmavě hnědé vlasy na dotek, a jak asi vypadají, když vyleze z vany. Při hovoru se mi dívá do očí a mě zajímají ty jeho hnědé – jak by asi vypadaly v okamžiku, když se udělá? Přivřel by je? Měl by na čele pot a pootevřená ústa by se mu chvěla?
Sakra, vůbec netuším, o čem mluvil, ale asi se na něco ptal. Zrovna procházíme kolem líbajícího se páru a on čeká, jak zareaguju na jeho dotaz.
„Poslouchalas mě?“ zeptá se a z mého výrazu je mu úplně jasné, jaká je odpověď.
„Promiň, nějak jsem se zamyslela.“
„Nad čím?“
„Hrozně mě rozptyluješ, nemůžu se soustředit.“
Přiblížil se ještě blíž, takže jsme šli bok po boku tak, že se naše ruce neustále dotýkaly. Měla jsem chuť ho odstrčit. Má totiž přítelkyni, jenže daleko. A tak bych využila spíš druhou možnost, jejíž scénář byl mnohem přívětivější než odstrčení – vzít si ho hned teď a tady na trávníku pod sochou sv. Václava. Vytrhl mě ze zamyšlení:
„Rozptyluju tě? Čím?“
„Proč jsi pořád tak blízko?“
„Nejsem… nebo si to neuvědomuju. Vadí ti to?“
Jasně, že mi to nevadí, chtěla bych, aby byl tak blízko, až by se jeho přítomnost počítala v minusových hodnotách. Aby byl ve mně – kolik? Patnáct dvacet centimetrů? Nebo klidně jenom deset, stačily by mi jeho prsty. Nebo jeden dva centimetry jeho jazyka…
„Jenom se pak nesoustředím, když se o mě pořád otírají tvoje chlupatý ruce a lechtají mě. Cos vlastně říkal?“
„Ptal jsem se, v kolik přesně začíná to kino?“ pobaveně mi zopakoval otázku.
„V osm, máme to akorát, za chvíli tam jsme.“
Kamenný Sv. Václav orodující za nás zůstal za námi a už byl vidět hlouček lidí před kinem.
Stoupli jsme si do fronty, ačkoli pokladna ještě nebyla otevřená, a já jsem se bavila tím, jak na mého společníka zíraly patnáctileté slečny. Trochu mi to teda vadilo, to jim to není trapné? Celkově mě překvapilo, že už dvacet minut před začátkem promítání je tu tolik lidí. Myslela jsem, že budeme v kině tak v deseti lidech, jak to tady často bývá zvykem. Novinkové akční scifi ale přilákalo spoustu mládeže.
V sále jsme si sedli na dvojsedadlo až v poslední řadě. Vedle nás byly obsazené další dvě dvojsedačky, nikdo ale neseděl na těch nejbližších. Byla jsem ráda, že budeme mít trochu soukromí. Sice jsem neočekávala žádné hrátky, ale třeba aspoň jeho ruka na mém stehně by nebyla od věci.
Když začal film, pošeptal mi do ucha nějaký postřeh. Projela mnou vlna vzrušení, jak zabořil nos do mých vlasů a mluvil tak zblízka. Otočila jsem se na něj a najednou byly naše obličeje kousek od sebe. Hleděla jsem mu v šeru do očí a chtěla ho okusit tak moc, že mi ruka vylétla nahoru a položila jsem mu dlaň na jeho strništěm porostlou tvář. Nečekal ani vteřinu a začal mě vášnivě líbat. Neměla jsem čas připravit se a teď mi docházel dech. Jeho ruka mě hladila na stehně a pomalu sklouzávala níž. Rozevřela jsem nohy a on mi mezi nimi projel dlaní! Kdybych neměla zacpaná ústa jeho jazykem, musela bych vykřiknout, jak jsem jeho dotyk pocítila v každé části těla.
Na velkém sedadle jsem si udělala pohodlí, zula si boty, hodila nohy nahoru a zády napřed jsem se položila tomu sexy muži do klína. Rozepnul mi džíny a vjel mi rukou pod kalhotky, aby mě začal dráždit. Jeho velká dlaň mi tlačila na nejchoulostivější místečko a svými prsty rejdil kolem. Občas se ke mně naklonil a přitiskl se ke mně, aby mě políbil. Jeho krátké vousy mě píchaly na tvářích a moje lůno se svíralo chtíčem, jak toužilo, aby do něj tenhle chlap vstoupil. Poněvadž jsem měla hlavu na jeho klíně, cítila jsem, jak mu v něm pode mnou cuká. Rozepnula jsem mu poklopec a spatřila jeho lákavě lesklý žalud. Nemohla jsem ho v téhle pozici vzít do pusy, ale jazykem jsem na něj dosáhla akorát. Jemně a pomalu jsem si ho vychutnávala a on mě se zavřenýma očima neustále hladil tam dole. Čím blíž jsem byla vrcholu, tím rychleji jsem ho lízala. Zleva doprava, ze shora dolů, krouživými pohyby, různě jsem tlačila a zase povolovala. Sama jsem se kroutila a vzrušení stoupalo. Vtom mnou projel orgasmus a já jsem nahlas vzdychla.
Ve filmu zrovna byla docela hlasitá scéna, a tak mě mohlo slyšet jenom pár lidí, kteří seděli nejblíž. I to ale stačilo k tomu, aby se můj muž lekl a rychle se zakryl rukou. V jeho tváři jsem však viděla úsměv. Vždyť byl v tomhle městě cizí, mohlo mu být jedno, co si tady o něm kdo pomyslí. Mně by to jedno nebylo, ale v té chvíli mě nezajímalo nic, než abych se opět dotkla jeho pokožky. Kdekoliv. Srdce mi ještě bilo zrychleně a já se mu chtěla odvděčit za to, jakou trpělivost se mnou měl. Lehla jsem si na břicho a jeho penis objala svými rty. Chutnal skvěle a mně tekly sliny, protože jsem na něj měla neskutečnou chuť. Zaklonil hlavu a zavřel oči, aby si tenhle okamžik užil. Já jsem v ruce hladila jeho koule a do úst jsem vsávala jeho pevný tvrdý pyj. Jednu ruku měl na mém zadečku, který mi pomačkával, a druhou si mě přidržoval na hlavě a čechral mi vlasy. Najednou mě za ně zatahal a v tom samém okamžiku mi do krku vystříkla jeho šťáva. Na několikrát jsem polkla, aniž bych ho uvolnila ze svého sevření.
Mohla bych tak zůstat napořád. Cítit ho v sobě a zkoušet, jestli náhodou nechutná jinak v různé dny, hodiny či minuty. Jenže snímek už se chýlil ke konci, aniž bychom tušili, o čem byl. Zase jsem si normálně sedla a chtělo se mi v okolní polotmě spát.
Zůstali jsme sedět až do posledních řádků závěrečných titulků, zatímco ostatní odcházeli hned po posledním záběru. Divně si nás prohlíželi, ale já jsem to brala tak, že zase obdivujou pohledného muže vedle mě. Až když jsme se rozloučili a on šel spát do penzionu, kdežto já jsem zamířila domů, jsem na Facebooku zjistila, proč jsme byli terčem pohledů skoro všech návštěvníků kina. Teenageři, kteří seděli na sedačkách v naší úrovni, natočili na mobil část našeho kino řádění a ihned tohle video uploadovali na youtube. Kdo měl v okolí zapnutý bluetooth, tomu poslali odkaz, a tak se stalo, že ke konci filmu už nejméně polovina diváků tušila, že my jsme se na film zrovna nesoustředili. Zatímco obličej mého uspokojitele byl z profilu vcelku poznatelný, já jsem naštěstí moc vidět nebyla. Podle oblečení by mě ale někdo poznat mohl. Jakkoli jsem z toho muže byla unešená, tohle na mě bylo fakt moc. Server jsem požádala o smazání, ale než se k tomu dostali, vědělo o tom celé město. Naštěstí mě osobně nepoznal nikdo, anebo jsem se o tom nikdy nedozvěděla. V sále byli většinou středoškoláci, které já neznám ani od vidění.
Ne! V kině už nikdy víc žádné hrátky! Ovšem že jsem další noc strávila u něj v penzionu. Jedno video mi přece nezkazí možnost strávit pár chvil s takovým fešákem.
* Článek je přiřazen k tématu týdne „Nikdy“.

19 reakcí na „Nikdy mu ho nekuř v kině“

A to je právě ta dnešní doba, která ruku v ruce se všemi těmi technickými vymoženostmi komplikuje lidem život. Člověk si dá v kině trošku vášnivější polibek :-P  :-P  :-P  a hned je to na internetu. Přitom, jak nádherně a svým typickým způsobem popisuješ, nabízí potemnělý sál biografu téměř dokonalé prostředí pro různé pikanterie. On vůbec sex na veřejnosti je obrovským lákadlem, jenže a bohužel právě všudepřítomné kamery dávají tomuto lákadlu hořkou pachuť.

Příběh je napsaný jako vždy dokonale, nikdo neumí tak rajcovně vtáhnout do děje, jako ty. ;-)

:-D  :-D Když jsem viděla nadpis, myslela jsem si, že to bude spí nějaký ten postřeh z tvého života. Byla jsem překvapena erotickou povídkou, ale líbila se mi. :-D

Internet je pěkná sviňa a smartphony v rukou puberťáku jsou zbraň hromadného ničení! :-D Ale zase pokud stál film za prd všichni si za svý prachy užili něco co ani od kina neočekávali ;-) …..

Myslím, že jsem se svým nudně obyčejným sledováním filmů v kinech ještě na ničí facebook nekvalifikoval :-)

[1]: Přesně! Než někde něco uděláš, musíš se nejdřív pořádně rozhlídnout, jestli tam nemají kamery. Taky mi to vadí, ale naštěstí existujou třeba rozhledny, kde je malá návštěvnost a velká diskrétnost o:)

[3]: Možná litovali, že to neviděli rovnou naživo! :-D Film byl dobrej, ale až po zkouknutí v klidu domova.

[4]: Nebo o tom nevíš! o:)

[5]: No to tedy nevím. Vylezu na rozhlednu, počnu souložit, hlavička se mi zamotá, já hapám dolů a důle mě najdou mrtvého, nahatého a s erekcí? O_O  :D  :D  :D  :D  :D To pak budu v hlavních zprávách na Nově, ne? :-P  :-P  :-P

" Co se mi stalo  k samému stáru :
Mně pohlaví  spadlo do pisoáru !
… a to jsem s ním vůbec nekroutil!

Naštěstí jsem se nezhroutil,
já popad jej bleskově v okamžiku,
do kapsy strčil jej ku doutníku "….

" Vytáhl si jej pak  navečer ??"

Lubosch  Schoustall  se rozbrečel :
" Když jsem  dlaň  do kapsy ponořil,
já zjistil jsem, že jsem ho vykouřil !!
… namísto doutníku ! … omylem !"

Byl, …je … a zůstane debilem !
…nevážil sis ?  máš kulové !!"

… hovoří v hostinci mužové …

[8]: Díky!!! Zrovna tohle se mi taky líbilo a ten pocit chtíče je ták krásnej. No, co ti budu povídat, že? o:)

[7]: Hele, to se vůbec nevztahuje k článku, co se děje?! Ale díky 🙂

[6]: Ty asi rozhledny moc nenavštěvuješ, co? Ony jsou i takové, ze kterých spadnout by byl docela kumšt :D Vlastně bych tam chtěla mít pokojíček 🙂 Třeba tady: http://www.treky.cz/galerie/d/7030/rozhledna_stepanka.jpg?g2_GALLERYSID=6107e04216b058e2bb5ade24e425c217

Úplně mne nadchla část o centimetrech – prostě boží, matematik se ve mně nezapře :D A kouřit v kině jsem také zkoušela a … Dost dobrý :-D  :-D  :-D To jsem byla mladé, dvacetileté, tele 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *