Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Objev tajemství a vyber si

Její dlouhé vlnité vlasy mi klouzaly mezi prsty, když jsem ji hladila po zrzavé hlavě. Druhou rukou jsem jí jemně přejížděla po tváři plné pih. Dýchala mělce a zrychleně, ale neucukla.

Bylo to tak intimní, uhnout jsem nemohla, vždyť jsem to sama chtěla! Cítila jsem její doteky a chtěla jsem víc. Trochu jsem se bála toho, co přijde, ale chtěla jsem vypadat jako statečná a hodná holka, která nedělá potíže.
To, že se nebránila, mě překvapilo. Ještě víc mě tohle její neobranné chování rozpálilo a já už jsem se viděla v jejím klíně.
V jejím výrazu jsem sledovala neovladatelný chtíč, bylo to pro mě velmi povznášející vědět, že mě někdo tak chce.
Naklonila jsem se k jejímu hrudníku, jenž byl poodhalen v decentním výstřihu, a do úzké propasti mezi jejími prsy jsem strčila jazyk, abych s ním přes její klíční kost nakonec dorazila až k ušnímu lalůčku, který jsem teď sála a jemně tiskla mezi zuby.
Najednou mi začala jazykem přejíždět po prsou a skončila u mého ucha. Její horký dech jsem cítila v hlavě, odkud se mi teplo rozlévalo do celého těla. Stála jsem jako zkoprnělá a nechávala její ruce, aby si dělaly, co chtějí.
Chvěla se pode mnou a já na ni měla čím dál větší chuť. Rukama jsem jí začala rozepínat kostkovanou košili a tvář jsem stále nechávala zabořenou u jejího ucha, kde mě lechtaly prameny jejích vlasů a kde jsem mohla donekonečna líbat její krk. Když jsem rozepla nejspodnější knoflík, přičemž jsem se letmo dotkla jejího podbřišku, sundala jsem jí košili z ramen a nechala jsem si záležet na tom, aby moje nehty následovaly každý dotek látky, která se jí pomalu sunula po pihovaté kůži.
Když mi svlékala košili, cítila jsem na těle její nehty. Příjemně mě škrábaly a mně v tom okamžiku ztvrdly bradavky a v rozkroku jsem ucítila stupňující se napětí. Její plné rty se mi z krku náhle přesunuly ke krajkovému okraji podprsenky a zlehka se mě tam dotýkaly.
Měla na sobě romanticky vyhlížející spodní prádlo a krajka se jí zařezávala do bujných křivek, kam jsem ihned zamířila svými ústy. Kdybych do nich mohla vzít její prsa celá, udělala bych to, tak lákavá byla. Dvěma prsty jsem přes látku nahmatala její naběhlou bradavku a tiskla ji, různě jsem po ní přejížděla a tlačila na ni. Pak jsem pomalu vysvobodila obě její prsa ze sevření krajky a nechala jsem podprsenku zapnutou pod nimi, takže se mi její vnady tyčily přímo před obličejem.
Překvapila mě, že mi nesundala podprsenku úplně, ale nechala ji, aby mě dál svírala pod prsy. Připadala jsem si zvláštně svázaná. Její dychtivý výraz mě neustále udivoval, a když mě najednou pleskla přes obě prsa naráz, nezmohla jsem se na nic.
„Plesk!“ zaznělo v okamžiku, kdy jsem jejím ňadrům vlepila facku. V jejím obličeji jsem mohla pozorovat absolutní překvapení a taky bezmoc. Líbilo se mi to. V následujícím okamžiku jsem ji donutila roztáhnout nohy víc od sebe a přes kalhoty jsem jí neurvale projela rozkrokem celou šířkou dlaně. Její ruce se opíraly o moje ramena a já jsem ji naschvál nechávala stát i dál.
Podlamovala se mi kolena, ale nechtěla jsem si sama od sebe sednout. Co kdyby se to fackování opakovalo jako trest? Nevím, jestli jsem to ještě chtěla zažít. Teď, když odezněla bolest, zůstalo jenom vzrušení, ale chci to znova? Cítila jsem, jak mi začala stahovat kalhoty a rovnou mi nechala na zem spadnout i kalhotky ladící s podprsenkou. Byla jsem už úplně mokrá a připravená snad na cokoliv.
Když jsem před ní klečela a svlékala jsem jí i spodní polovinu těla, všimla jsem si, že její kalhotky jsou také z černé krajky. Zmuchlala jsem je v ruce a narvala jí je do pusy. Pak jsem ji konečně shodila na postel a sevřela jí čelisti, takže se jí ústa pootevřela ještě víc, čehož jsem využila a jazykem jsem je celá obkroužila, abych nakonec svými zuby vytáhla ty kalhotky, které voněly jejím vzrušením. Bavilo mě pozorovat, jak zažívá něco poprvé. Nejspíš s ní nikdy nikdo nejednal hruběji.
Rozhodně jsem nečekala, že skončím s vlastními kalhotkami v puse, ale když mi své rty přitiskla na mé a jazykem je celá objela, moje vzrušení opět stouplo na další úroveň. Pak mi zvedla nohy a zapřela mi je o ramena.
Položila jsem si její nohy na ramena a rukou jsem ji začala hladit tam dole. Našla jsem její nejcitlivější bod a jemnými, ale naléhavými pohyby jsem přes něj přejížděla tam a zpátky. Byla mokrá a já jsem po ní nádherně klouzala. Ona pode mnou vzdychala se zavřenýma očima a zpola otevřenými ústy, do kterých jsem jí v další chvíli vrazila prsty pokryté jí samou. Sundala jsem ze sebe její nohy a nechala ji, aby mi sála prsty, jeden po druhém. Pak jsem jí svými nehty zamířila od úst až k rozkroku a pohotově jí strčila dovnitř ukazováček a prostředníček. Otočila jsem dlaň tak, aby uvnitř ní moje prsty směřovaly směrem nahoru, a na to samé místo jsem jí tlačila druhou rukou i zvenku. Byla nepříčetná a zmítala se slastí.
Skoro jsem se udělala, když do mě pronikla a začala si se mnou hrát. Všechno ve mně se napínalo a já jsem nemohla zadržet vzdychání a sténání. Najednou ze mě vyklouzla a já ucítila, jak mě bere do úst.
Nechala jsem ji uvnitř prázdnou a místo toho jsem se přisála k jejímu bodu úpění. Jazykem jsem jí tam rejdila zleva doprava a nahoru a dolů a občas jsem jím projela celou její škvíru. Tekla a házela sebou a její ňadra se houpala, jak se neovládala a přirážela mi do obličeje.
„Ááach!“ vykřikla jsem a projel mnou orgasmus tak silný, že jsem ani netušila, že by takový mohl existovat.
Najednou hlasitě vzdychla a já věděla, že prožívá silné vyvrcholení. Zmáčkla jsem jí prsa ve svých dlaních a vychutnávala si pohled na její pihami posetý obličej, v němž se odrážely její pocity. Mezi očima se jí udělala vráska a ústa měla úplně vyschlá.
Ještě to se mnou cukalo, když mi do úst zajel její jazyk a já jsem se oddala hlubokému polibku.
Líbaly jsme se a naše jazyky narážely jeden na druhý. Když se uklidnila, vytáhla jsem želízka a obě její ruce připoutala k pelesti. Nohy jsem jí svázala k sobě látkovým páskem a pevně jsem utáhla uzel. Teď jsem byla na řadě já…
Článek je přiřazen k tématu týdne „Vyber si“.

26 reakcí na „Objev tajemství a vyber si“

… héj, to ještě nikdo neobjevil to tajemství ukryté v článku? Začínám být zklamaná. Je teda fakt, že na mobilu to asi není tak snadný, ale taky to jde!

[19]: Můj první blog, který jsem měla 4 roky jsem zrušila z minuty na minutu. Mám ho zazálohovaný ve Wordu a některé moje dílka znovu uveřejňuji pod rubrikou "Literární vzpomínky" na tomto blogu. Nemám vzkaz adresátovi, mám mail a tam vidím kdo píše! Věř či ne, puritánky a závistivci už tolik nepíší! :-)
Jsem ráda, že se ti na mém blogu líbilo a že nejsi žádná zapšklá nenávistivá ženská, že jsi prostě jiná a nebojíš se psát o věcech, které ostatní vzorné blogery pohoršujou. O_O ;-)

[21]: Userko o tom o čem píšeš ty jsem já nikdy nepsala, psala jsem jen básničky trošku lechtivější, či o lásce a životě, o sexu jsem si netroufla, to ráda (skutečně ráda) budu číst u Tebe! ;-)
Ono totiž dost blogerů odhaduje můj věk a odsuzovali mě za to, že nepíšu tak jak k mému věku patří. Ale dost – soukromí já na blog netahám – nemám Deníček, ani o něj nestojím, takže jedině na mailu. :-)
Ani ten článek o "ptáku" nebyl tvému tématu podobný, ale název byl zavádějící… :-D

[22]: Tak aspoň ten článek o ptáku by mě dost zajímal, kdybys chtěla, pošli mi ho na mail ;). Mně se teda líbí i tvoje „normální“ články, ne že ne, ale určitě chápeš, že dvojsmysly miluju.
Nechápu, proč se to teda puritánkám nelíbilo, takovej blog?

[23]: Neřeš to, už to je pryč. Jsem na blogu dlouho ale nechci se už vracet! Jsem ráda, že se ti můj blog líbí a jsem zvědavá, kdo se ještě odváží komentovat tvůj poslední článek… ;-)

Pane jo, tak tohle mě fakt vzalo. Na lesbický sex mám slabost a když je to popsaně takhle krásně. Jsem excitován, nemám důvod to zapírat. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *