Rubriky
TT (témata týdne) - erotika

Stačí zavrtět zadkem

Po delší době jsem si vyrazila do hospody a měl to být povídací večer s kamarádkou. Po pár koktejlech jsem ale u baru spatřila jeho. Před víc než deseti lety to byl totální prasák a ojel, koho mohl. To se mi líbilo už tenkrát. Teď jsem moc dobře věděla, že je to táta od dětí a že jeho paní sedí na baru vedle něj. Vlastně mi to připadalo hezké, že si pořád udělají čas jeden na druhého a vyjdou si na noc daleko od potomků.

Ty pohledy, které jsme jeden ke druhému potají vysílali, byly všeříkající. Kdyby se jejich obsah promítal v prostoru mezi námi, popraskaly by žárovky a možná by i někomu vyskočily oči z důlků. Takhle žhavě jsem se už dlouho na nikoho nedívala a už dlouho jsem to necítila na oplátku. Cítit se chtěná je jeden z nejkrásnějších pocitů na světě.
Černé džíny nechávaly vyniknout jeho bezchybnému pozadí a to strniště, které měl výjimečně na tváři, mě absolutně rozpalovalo.
Sedím si tak na krajíčku židle, jak to mám ve zvyku, když vtom za sebou ucítím pohyb a pak se ke mně někdo zezadu natlačí. „Honzis!“ pronesu zavrhujícím hlasem, ale jakmile se na něj otočím, veškerá odmítavost je pryč. Ach Bože! Jeho tváře porostlé ne moc dlouhými vousy jsou ode mě asi deset centimetrů a já mám nesmírnou chuť se jich dotknout a nechat si jejich hrubostí pohladit dlaň. Kromě toho bych ho se zakloněným krkem nejradši políbila a jeho ruku si strčila pod svoje tričko. Ale ovládám se, a protože za mnou sedí obkročmo, dělám něco mnohem horšího a zavrtím mu v jeho rozkroku zadkem. Ihned cítím jeho dech na zátylku a slova: „Nech toho nebo si tě tady hned ohnu přes kolena!“ Tahle výzva mi okamžitě projíždí celým tělem jako elektrický proud. Kdybych stála, podlomila by se mi kolena. Já ale sedím a cítím jednu jeho ruku na mém pasu a druhou na stehně. Nervózně hledám u baru jeho manželku, která se zdá být zabraná do hovoru s přáteli.
Honza mi po chvíli přeje k narozeninám, a jakmile mi díky tomu vlepí rychlou pusu, je mi jedno, že jsem je měla už dávno. Nejradši bych mu stejným způsobem popřála i k Novému roku a k silvestru a k Vánocům a pak mi dochází, že ještě před nimi měl narozeniny on sám, a tak mu oplácím stejnou mincí. Jsem na něj pořád otočená a nevšímám si už nikoho. Třebaže je už dost opilý, pořád mluví tak chytře a zajímavě. Je to pro mě pozoruhodné, a tak mu věnuju veškerou pozornost. Čas od času se zavrním v bocích a cítím, jak mě za ně pevně chytne, abych s tím přestala. „Už toho nech, copak necítíš, jak mi v něm cuká?!“ výhružně se na mě zadívá a já se pokusím o všeříkající pohled, jímž bych mu dala najevo, že to cítím tak dobře, až to kdesi cuká i mně samotné.
Když po chvíli odejde, vidím ho, jak chce políbit svou ženu, ta se ale odklání pryč. A sakra! Moje svědomí by mi nejradši vlepilo facku, ale je mu jasné, že by se mi to akorát líbilo. Zvedám se a odcházím na dámy. Než se moje vzrušení stihne vpít přes kalhotky i do džínsů, nemilosrdně ho utírám. Pak na sebe civím do zrcadla a připadám si hrozně sexy. Právě jsem si zaflirtovala tak, jak už pár měsíců ne. Snažím se to rozdýchat, když někdo vchází a jeho odraz se objevuje v zrcadle přede mnou.
„Ne, ne, ne!“ říkám přesný opak, než si doopravdy myslím, což Honzis vytuší a nebere na moje slova ohledy. Udělá pár kroků a už je u mě a jeho vousy mě škrábou na tváři, když mě začíná divoce líbat. Ruce mu přitom putují po mém těle a já se teprve vzpamatovávám z toho šoku. Někde na podbřišku už zase pociťuju jeho vzrušení a neváhám ani vteřinu, rozepínám mu ty černé kalhoty a nohou jim pomáhám spadnout na zem. Když z nich vystoupí, odkopne je stranou a pak mi prsty zatlačí mezi čelisti tak, aby se mi pootevřela ústa. Chvíli mě propaluje pohledem, jakoby se ptal sám sebe, jestli mu za to stojím, a já s potěšením zjišťuju, že ano. Hrubě mi stahuje džíny a otáčí mě obličejem k zrcadlu, pod nímž je umyvadlo zapuštěné v mramorové desce, na jejíž hranu mě přitlačí. Mramor studí a ostrá hrana se mi zařezává do břicha. Pod tričkem mi jednou rukou mačká levé prso a čas od času mě zatáhne za bradavku. Druhou rukou svírá sám sebe a zezadu mi projíždí mezi stehny. Cítím, jak tam klouže, a prohýbám se v kříži, abych mu poskytla lepší přístup kamkoli. Chytne mě za pánevní kosti a v tu ránu je ve mně. Hlava mi spadne na jeho rameno a oba přirážíme tomu druhému. Pravou rukou mě začne dráždit na mém nejcitlivějším místě a já se pomalu blížím vrcholu. Než to ale stihnu, vyklouzává ze mě a lehá si na naše kalhoty válející se po zemi. Horlivě na něj nasedám a příjemně to ve mně zabolí. Vezmu jeho ruku a olíznu mu z rozmařilosti prsty. Následně si je vkládám mezi stehna a dvěma pohyby mu ukazuju, jak to chci. Mezitím na něm stále stoupám a zase se propadám a nemůžu se rozhodnout, který z těch pohybů mi přináší větší rozkoš. „Ááach!“ nahlas vydechnu, když mnou projede vyvrcholení, a totálně se mu zhroutím na ochlupenou hruď. Cítím pod sebou, jak začne zuřivě přirážet a za chvíli mi vší silou zatne prsty ve vlasech, takže mi jich pár vytrhne. Jeden poslední pohyb a ustrne. Slyším, jak oddychuje, a pak otevírá oči a já tam vidím ty samé žhavé jiskřičky jako na začátku.
Článek je přiřazen k tématu týdne „Zakázáno“.

17 reakcí na „Stačí zavrtět zadkem“

Tak mé sebevědomí je totálně na nule.
Být taková, jako v příběhu, umět očima vyvolat někomu vášeň, nebo touhu, to neumím.
Spojení dvou těl z vášně jsem jednou prožila, ale chybí mi ten pocit lásky, ne být s někým , jen pro jeho využití a dál využívání jiných (mě starší články)..

[1]: 😛

[2]: Nezáviď, vždyť sis tu jízdu nakonec užila se mnou, ne?

[3]: My jsme si tu touhu vyvolali navzájem – komukoli bych to taky nezvládla. Ale věř mi, že bez aspoň malýho sebevědomí to nepůjde ani s tou láskou, tak se pochlap! Pocit lásky je krásná věc, naivistko, ale když zrovna není po ruce, člověk si rád jen tak za**** :-x

Načež se kněžna otočila k oknu a řekla "Šťastná to žena!". Ja môžem len dodať, "šťastný to Honzis!"
PS Ja som si myslel, že len chlapci to "chcú", ako vidím, celý život žijem v omyle. Vďaka, že si mi otvorila oči…budem sa snažiť to vyskúšať.

[5]: Ahá! Příště už budu vědět.

[6]: Vyzkoušet, jo? Tak chceš ještě jednu radu? Ten večer si takhle za mě sedl ještě jinej muž, ale na první pohled (tedy pohyb) bylo jasný, že s tím to nikam nepovede. Tak až to budeš zkoušet, jdi do toho se vším všudy a neváhej 😉

[7]: A já byla v hospodě možná po půl roce…

Po přečtení příběhu jsem si říkala, jaký hezký příběh a že máš hustou fantazii. Po přečtění komentářů jsem zůstala  stát s otevřenou pusou.
No, zajímavý večer! ;-) A tu choť jsem ti nepřála, stejně, jako jsem to nepřála jí.
Ty poznáváš podle zavrtění, zda ten chlap k něčemu je, já mám svoji "polibkovou teorii": Chlap co neumí líbat stojí i v posteli za nic (A to mi nikdo nevymluví) :-D

[9]: Máš nějakej článek o tom, jak jsi ho takhle někdy složila? 🙂

[10]: Včera jsem choť viděla a vůbec se na mě netvářila hezky – nechápu proč! P. S. Bylo zamčeno, ale nechci kazit spád příběhu takovými maličkostmi.

[11]: Ty čteš ve stoje?! Jinak s tím líbáním – máš u mě plus, že i toho, kdo líbal špatně, jsi v tý posteli pro jistotu zkusila 😉

[12]: Haha, nečtu. :D Ta čeština…
To víš, člověku ta myšlenka: Co kdyby…? prostě nedá. Ale zatím se mi to potvrdilo. Komu chybí intuice v líbání, tak většinou je na tom se sexem dost podobně.
Ale u některých jsem, přiznávám se, zdrhla po první puse… To nešlo. :-!  :D  :D

[13]: Mně se snad ještě nestalo, že by někdo líbal tak hrozně, abych si rovnou řekla: "OMG?!" :D Akorát vlastně nedávno mě líbal jeden týpek, kterýmu nějak divně páchlo z úst. Jako nebylo to vyložený "smrdí ti z huby", ale takový divný :-D Nakonec máš pravdu! Byl to asi jedinej důvod, proč jsem se s ním nevyspala :-D Prostě mi nechutnal hned při líbání.

V jednom plameni je síla, v druhém plameni taktéž. A když se ty dva plameny spojí, svět se musí zastavit a nepokrytě holdovat tomu čirému souznění, kdy tvrdý falus brázdí vody zvlhlé mušličky. Moc hezky napsané. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *