Rubriky
(ne)smysluplnosti

Jak bych ráda polykala!

To je pořád:
je to zdravé!
je to přirozené!
je to obohacující!

Vždyť jo! Já chci polykat! Hrozně moc. Posledních pár dnů nedělám nic jiného, než že zkouším polykat. Jenže ono to nejde. Bolí to. Psychicky a ještě víc fyzicky.
První den to bylo úplně beznadějné. Ani podpora nejbližšího člověka nepomáhala. To, co se mi snažil vnutit do úst, bych mu nejradši plivla přímo do obličeje. Místo toho jsem všechno flusala do kapesníčků, které rychle zaplňovaly odpadkový koš a jeho okolí.
Druhý den už to ale šlo líp! Pár kapek jsem do sebe dostala a krk se uvolnil. Pořád to bylo nepříjemné, ale byla jsem ráda, že jsem trochu pokročila. Možná opravdu budu moct polykat cokoli, co mi kdo vnutí do chřtánu!
Třetí den už jsem zvládla skoro nemožné. Pusa mi přetékala teplou tekutinou a já polykala jako o život. Bylo to úžasné a po tolika dnech prázdna v ústech a krku i objevné.
Snad už bude všechno jenom lepší a já budu polykat jako jedna z nejlepších! Žádné kapesníky už nebudou třeba, nic nepřijde nazmar, všechno olíznu jazykem a polknu jakékoli sousto.
Jo a kdybych se zapomněla zmínit: mám angínu.

18 reakcí na „Jak bych ráda polykala!“

Angína mě nenapadla, ale protože také znám tvé předchozí povídečky, bylo mně jasné, že v tom, co se tak nabízí, bys tak dlouhou adaptaci nepotřebovala :-)

Tak to si mě teda dostala, protože angina mě jako první doopravdy nenapadla :-D Máš dobrý smysl pro humor! ;-) Ale zpočátku jsem si říkala "no fůůůj", protože jsem si zrovna vychutnávala solené arašídy :-D

Hej, ty vogo, dej sem už také nějaký nový, dvojsmyslný, článek ;-) Čekám tady na něj už bůhví jak dlouho a těším se jako malý dítě na Vánoce O_O  :-D

[11]: Tak to je mi líto, že jsem ti zkazila pochutnáníčko 🙂 [12]: No, tohle téma týdne je docela slibný, tak snad něco vyplodím, ale poslední dobou mám nějakej útlum. To snad znáš, ne? :D

No, priznavam, ze me zaujal ten titulek no. =P
Ale pravda, cekala jsem nejakou kulisarnu, protoze kdybys byla nejaka pervo-autorka, tak to uz bych nejspis vedela. =))

[17]: No, jelikož jsem tento článek četl až po článku "Narvu si ho tam až na doraz", tušil jsem dvojsmysl, ale to, že tvému polykání by mohla bránit angína mi fakt nedošlo. :-P

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *